Kočík Bexa Ultra - recenzie

katkahurakova
27. júl 2017

Ahojte baby, zvažujem kúpu kočíka Bexa ultra, máte niekto skúsenosti? ďakujem

18. okt 2018

na konstrukcii nad zadnymi kolesami su také páčky/ valceky ktore pravdepodobne peruju, a podľa obrazka sa mi zda ze sa to dá zatočiť a perovat to nebude...no v popise kocika tuto moznkst nevidim,iba ak mate niektorá taky doma a viete mi povedat ci sa mylim 🙂 takze sa to da vypnúť? katuskacicuska?

18. okt 2018

@majulikhubova ano ja mam tento presne a dá sa to na ňom

10. nov 2018

my sme ho vzali, som spokojná, je krásny. predné kolieska tiez piskaju, ale myslím ze ked dame silik.sprej bude to ok. no mna zaskocila trosku ina vec, zvuk zadneho kolesa pri prechádzke, je to zvuk ako keby ste dostali defekt nieco take, nepiska, skôr taky zvuk..z čoho tomoze byt? prezerala som to koleso uplne ok. no ked ideme vadi mi to,

10. nov 2018

@majulikhubova ja som zistila že mi to robí brzda a nie koleso

10. nov 2018

brzda? a v com bol probl?

10. nov 2018

@majulikhubova zasekáva sa mi a ak ju slabo “odbrzdim” tak to robí stále.. inak športiak je jedna veľká katastrofa

10. nov 2018

ale mna to robí iba jedno koleso ako keby ten zvuk ide z laveho...je to taký pravidelný zvuk ako ked ide vlak po kolajoch, no :D ten zvuk sa podobá ak by na nom bolo bud čosi prilepené,alebo defekt...taky zvuk to je ...a je to počuť dost

10. nov 2018

tak nam slo hlavne o hlboký kocik...akoze ked bude od 7 mes do roka v sportaku ta vela ...a potom si kupime originál sportak