Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

monulienkamt
4. júl 2012

@jankajanka no ta vanicka je mala, na dlzku celkom ujde, ale na sirku je to malo, teda aspon pre nas bolo, kedze Tomasko je riadna chlapina. Ja som aj vahala kvoli nej, ci ho kupit ale nie, nakoniec som kupila a som s nim spokojna iba ciastocne, pretoze aj ten sportak je pre nas dost uzky, to je dan za to, ze sedacka je otocna . No a okrem toho clovek netusi, ci bude mat babo mensie, vacsie alebo priemerne 🙂, ja sa fakt obavam, co bude v zime. Inak mas teda riadne akcneho krpca, moj v tom veku akurat lezal a spal, ziadne kopance v kociku a podobne. Ale to asi preto, ze ked sa maly zobudil, tak sup ho domov, lebo inak plakal v kociku. V sportaku je spokojny od zaciatku. Ja neviem, preco vsetci tak strasne riesia, ci ide do uplneho lahu a podobne, ved to dieta v nom nie je cely den. Ked pozries ako je maly v Briu, tak vyzera akoby lezal na rovnom, hlavne ked ho otocis od seba, to je ten sklon do lahu este vacsi, takze na ten chrbatik to podla mna nie je zataz, lebo nozky ma zase vyssie. No ja som platila za podlozku a madlo 500korun plus postovne, ja som to platila v ceskych korunach. V € sa mi zda, ze spominala ciastku 17€. Inak kukni aj stranku Sashe.sk, aj tam baby siju, len neviem, ci aj na Brio.

martuska75
5. júl 2012

Briáčky 🙂 boli ste niektorá s Briom lietadlom? Prežil to kočík? Alebo mám si mám radšej kúpiť do lietadla golfáč? Veľi sa mi nechce, lebo ľahšie o veľa nie sú a v Briu má drobec pohodlíčko. Ideme pravdepodobne v noci takže by som chcela aby sa mala aj kde vyspať ak by náhodou ...

ichbinich
5. júl 2012

@martuska75:
My sme leteli s Briom, minuly rok Lufthansa/AUA. Predtym som volala, ze ci si mam kvoli 1,5kg kupit novy kociar, kedze limit na zobratie do lietadla je 10kg 😉
Povedali mi, ze v pohode. Pri check-in si pytaj cedulku na kociar, ze ho beries do lietadla. Ale rataj s tym, ze ho budes musiet trepat do roentgenu na kontrolu 🙄. Ale inak pri lietadle kociar zlozis, ja som ho zabezpecila este takym remenom na kufor a odovzdas sudruhovi, co tam bude cakat. Nalozia ho ako posledny ku ostatnej batozine.
Po pristati ho ako prvy vylozia a nachystaju ku lietadlu.
Ja som sa bala, ale prezil. Druhy raz sme uz leteli s golfacom, ale tiez bez problemov. Takisto sme ho brali az ku lietadlu.

nika.green
5. júl 2012

Maminky, budu prodavat BRIO GO kocarek v plne vybave, který už nepotřebujeme. Pokud by mela nektera z vas zajem, tak mi pisnete zpravu. Fotky poslu pripadne na mail. Kocarek kupovany 2009: antracit konstrukce, 2 hluboké korby, jedna červená, druhá tmavě šedá, sporťák v černé barvě, černá autosedačka - vajíčko, pláštěnka na korbu i sporťák, stříbrná síť proti hmyzu, potah na kolečka, fusak stříbrný, šedivý slunečník, vše originál BRIO, k tomu rukávník černý Teutonia. Kočárek je plně funkční, používaný 2 roky. Více info pokud budete mít zájem. děkuji

medvidekpu
7. júl 2012

Holky, co říkáte na tu bílou konstrukci u Bria? Nejdou na ní moc vidět nečistoty z cesty? a je dostatečně velká i autosedačka vajíčko? Dnes jsem ho viděla naživo a jsem z něj nadšená

millada
7. júl 2012

@medvidekpu , biela konstrukcia je naj-naj-naj 😵 Sice nemam odskusanu, az od septembra 🙂 Ale je krááásna, taka ina, krasne osviezi kočik 😉

teddylu
7. júl 2012

@medvidekpu Máme taky bílou,ale taky ještě nepoužíváme ☹! Líbila se mi nejvíc. To vajíčko mi moc velké nepřijde,ale opět ještě nepoužívám,tak nevím jak to bude v praxi! My máme ještě vetší autosedačku Romer,tak to řešit naštěstí nemusíme,původně jsme chtěli koupit jen sporťák a hlubokou korbu,ale mají teď všude tu akci za 17500kč celý set,tak jsme ho nakonec vzali 🙂.

medvidekpu
7. júl 2012

@teddylu taky chci ten celý set, akce je prý do konce července a kombinaci červeno-bílá, červeno-černá v akci není, super je i berry, ale jen kvůli barvě připlácet tolik navíc se nám nechce, počítám totiž ještě se skatem a fusakem a pláštěnkou

teddylu
7. júl 2012

@medvidekpu No a já chtěla původně tu hnědou na metalicky hnědé konstrukci,ale když jsem viděla černou na bílý konstrukci,bylo jasno 🙂! Je to elegán a krásnej kontrast barev a to jsem černej kočárek nikdy nechtěla. Doplním to barevnejma podložkama a dekou! Já si myslím že ta konstrukce bude v pohodě,no je jasný že špína na ní vidět bude,ale asi to nebude tak hrozný a zase když jí někde škrábnu,tak vezmu bílej lak na nehty a bude opraveno. To bych asi u tý hnědý netrefila barvu 😒 . No já jsem dokoupila ještě přebal tašku,pláštěnku a vložku a jsem na 20 tisících a to ještě nekončím 😀 . Na MMB je paní,která šije do Bria vložky,potahy na madlo,na stříšku,deky,tak jsem na netu našla nádherný látky a ještě se chystám si nechat ušít aspoň dva sety. Pořádně ho vytuním 😉 😉 😉 .

medvidekpu
7. júl 2012

@teddylu do sporťáku bych potom chtěla taky nějakou šikovnou podložku, s tím bílým lakem je to fakt, můžu poprosit o kontakt na tu paní z MMB, ráda mrknu 😉 tak to ho budete mít opravdu vymazlený 🙂

madormi
7. júl 2012

@teddylu dobrá volba, mám černý na bílé a je to pecka, od paní na mmb mám několik podložek a vypadá to prostě luxusně 🙂 a když nechci černou, převleču si jiné boudy, které jsem si též nehcala ušít 😉

teddylu
7. júl 2012

@medvidekpu Tady je odkaz a ukázka mé vložky s puntíkama od paní tady na straně 109.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47903190&tab=0

teddylu
7. júl 2012

@madormi Takhle to mám přesně v plánu já 😀! Našla jsem na netu krásné látky,něco na ukázku 😉 .

madormi
7. júl 2012

@teddylu je toho kvanta já už 14 dní vybírám dalši variantu, na té bílé konstrukci je super bouda, potahm na madlo a ledvinka z bílého šustáku, mám jedno s červeným vnitřekm a ted hledám nějakou hezkou barvu na vnitřek boudy a podložku

jankajanka
7. júl 2012

@teddylu tieto si kde našla ak sa smiem spýtať?

jankajanka
7. júl 2012

@medvidekpu ja ju mám a nie je to vidieť 😉

lovesista
7. júl 2012

@medvidekpu ta Biela konstrukcia je praveze pre Brio typicka, mne sa paci prave kvoli nej. necistoty z cesty pri zlom pocasi na nej nevidno, teda zatial som si ani raz nevsimla.
@monulienkamt mojmu je sportiak tiez uzky, a to ma syn estelen necelych 7 mesiacov a cca 10kg 😒 neviem si predstavit co bude v zime ked bude naobliekany + deka (chcela som pouzivat fusak Lodger ale tipujem ze sa mi tam nezmesti). Vidis a to som nevedela ze pri otoceni sportovej casti v smere jazdy je sklon do lahu lepsi. Zajtra to musim skusit. ja mam maleho stale otoceneho k sebe a teda z toho polohovania chrbatika a noziciek som velmi smutna. maly ma zadok posadeny hlboko a nohy a chrbat idu dohora 😒

teddylu
7. júl 2012

@jankajanka Myslíš ty látky??? 🙂 Jsou odtud http://www.veselajehlicka.cz! A né že mi je vykoupíte holky 😀 😀 😀 !

madormi
7. júl 2012

@lovesista úzký?malá má 10měs a též 10 kg a je v pohodě na místo a konečně kočár s dlouho zádouv opěrkou z většinu kočárů už jí začínala koukat hlava co jsem zkoušela na krámě :-/

medvidekpu
7. júl 2012

já jsem viděla v obchodě o hodně menší a užší kočárky, tento mi teda přišel akorát

teddylu
7. júl 2012

@jankajanka Tak ten odkaz nefunguje ☹! Asi to admin blokuje. Ale při napsání do vyhledávače to jde normálně,teď jsem to zkoušela 🙂.

lovesista
7. júl 2012

@madormi no zatial mu v nom nie je tesno, ale myslim ze by mohol byt priestrannejsi. ked ma rucicky pokrcene smerom hore k hlavicke tak tam uz nema ziadne volne centimetre po bokoch. neviem si predstavit ako tam bude sediet ked bude mat 10 mesiacov a na sebe zimne oblecenie + fusak alebo deku. tvoja mala je asi stihlejsia. (syn sa narodil 4,5 kilovy, cize je od narodenia "obrovsky".)

madormi
7. júl 2012

@lovesista no ono toto je nevýhoda všech kočárů, které majíoteočné sezení- jsou užší než ty co jsou na pevno po směru jízdy, je pravda že takový jané slalom či easy walker jsou o dost širší, ale jinak u těch otočných jo to všše +/- jako brio. no uvidím jak já tam narvu 16 měsíční v zimní bunde a v lodgeru 🙂

lovesista
7. júl 2012

@madormi nejak ich tam narveme 😎 potom sem mozme pridat fotky 😉

madormi
7. júl 2012

@lovesista no tak uvidíme v zimě 🙂

medvidekpu
7. júl 2012

@teddylu KRÁSA !!!!! děkuji a ceny super

bosacka
7. júl 2012

kocky, podla mna je predcasne spekulovat, ako to bude v zime... vela veci bude inak, uvidite ako sa zmenia deticky a vas rezim dna, zvyky a tak...

jessicax
7. júl 2012

@lovesista @madormi @bosacka myslim, ze sa nemusite bat. Ja som brio kupila az teraz a to ma maly 18 mesiacov a nie je ziadny drobcek a v kociku ma miesta dost, vobec nemam strach, ze by sa tam nezmestil v zime. Dokonca sa donho natrepala moja pomaly 4 rocna dcerka a ani vyliezt z neho nechcela 🙂

monulienkamt
8. júl 2012

@madormi nas ma skoro 11 mesiacov a urcite ma okolo 11,5 kg ak nie viac, pridala som aj fotku (asi na predchadzajucej stranke je) ako vyzera teraz v sportaku, spolieham sa na to, ze ked zacne behat, tak do zimy sa trosku vytiahne a mozno aj pochudne, inak mam fakt obavy ako sa tam v kombineze a s lodgerom zmesti

nat28
8. júl 2012

ahojte, predavam Brio Nursery bag cervenu, pouzivanu cca mesiac, uplne ako nova, pc 65, pls poradte za aku sumu ju mam skusti predat?