Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

home1
18. sep 2012

@madormi rozmerovo je to presne to iste čo original brio?

madormi
18. sep 2012

@home1 no je to šité na míru dle košíku tak snad ano, menší určo nebude

sevzuz
18. sep 2012

@madormi ta taska do kosiku vyzera tak super ze by som predala svoju origos a dala si usit u Moniky ta origos nie je taka pevna ako pevna vyzera byt ta tvoja🙂

inak baby davali ste si niektora sit ten fusak u nej ja by som chcela biely tak rozmyslam ci by som si nedala usit🙂

mirkap84
19. sep 2012

@madormi ...waw! To je box na kosik? Vyzera dobreee 😎 , je to cierny nepremokavy sustak? Je to nejako spevnene?
Ani ja som nemala Baby Jogger, uvazovala som, ale preslo to...nastastie 😀

ver.kkk
19. sep 2012

Ahoj, přemýšlím o kočárku brio go, moc se mi líbí, projížděla jsem se s ním v obchodě a zdál se mi výborný, ale někdo tvrdí že i na mírných nerovnostech se mu kynklá korbička a mimi v tom poskakuje:-/máte někdo takovou zkušenost?dík moc

sevzuz
19. sep 2012

@ver.kkk v ziadnom pripade toto nie je pravda, to moze tvrdit len clovek co ho nema. od decembra som s nim jazdila po snehu a nerovnostiach bez mensich problemov ziadne vyklanie, preboha ved ma perovanie ako by mohla vanicka vyklat??? 🙂

ver.kkk
19. sep 2012

@sevzuz paráda, to jsem chtěla slyšet🙂)))já tomu taky nevěřila, prý jak je na adaptéru, ale jsem ráda že jsi mi to potvrdila že to je kec🙂dík moc

sevzuz
19. sep 2012

@ver.kkk ona na tom adapteri sedi, ma trochu volu ale to je skor tak vola aby sa dala pohodlne nasadit a vybrat pri jazede a vobec nehyba a to ja som s nim chodila po trave a detskych ihriskach s druhym synom🙂

sasena033
19. sep 2012

@ver.kkk ahoj to je somarina v ziadnom pripade to nie,nic netrasie najlepsi kocik aky som kedy mala 😉

kocky prosim o radu dala som malej uz sportak a nemozem prist nato ako tam upevnit nanoznik 😅

lili007
19. sep 2012

@ichbinich Prosim, velmi zhanam hlboku vanicku na Cybex, nepredali by ste ju? Sportak mame a vanicka je v obchode dost draha. Dakujem za odpoved🙂))

ichbinich
19. sep 2012

@lili007:
Kedze cakame druhe babo, tak vanicku budeme sami potrebovat 😅
Skus pozriet inzeraty a na internete, mozno sa nieco pritrafi 😉

madormi
19. sep 2012

@mirkap84 ušije ti to z jakékoliv látk, já chtěla černý nepromokavý šusták, ale ušije jakoukoliv barvu, lepší je teda nepromovaký materiál, ale viděla jsem, že šila i z toho kravičkového matroše nevím co to je zda fleece nebo co, ale i tak to podšívá šustákem myslím

maticap.
19. sep 2012

Ahojte babule, mam otazocku (berte ma prosim s rezervou, som stale mama - zaciatocnicka...): cim a ako prikryvate teraz v chladnejsich dnoch v sportovej casti bria go svoje ratolesti? Synator este nechodi, no aby som mu zakryla nozicky, tak mi zavadzia pod madlom ten pas latky (sa vyjadrujem ako hotentot...). Odopnut to, alebo co poradite? Nebude sa potom krpec stahovat sam dole? Alebo rovno investovat do nanoznika a bude klud? 😉 dakujem za odpovedeeee. 😀

lili007
19. sep 2012

@ichbinich zial vanicku nikto nepredava:(

lenulice
19. sep 2012

Holky, prosím Vás, už mám doma schváleno, že můžu objednat Brio, jen se nedokážu rozhodnout - černý na bílé nebo na černé konstrukci? Viděla to některá z Vás naživo oboje a může porovnat?

bosacka
19. sep 2012

@ichbinich jeej, april 2013 🙂 my tiez 😉

ichbinich
20. sep 2012

@bosacka: len aby to nebol aprilovy Hugo 😉 😀
Inak tu slintam nad tymi vytunovanymi Briami, takze pani Monika urcite dostane objednavku aj odo mna 😉
Synator si dal zalezat na zaspineni sportovej casti, tak budem potrebovat minimalne jednu podlozku 😀
A keby to nahodou bolo dievcatko, tak BUDEM MUSIET kupit nieco s kvietkami alebo tak 😉 😀

@lili007: to je skoda... ☹ pozerala si uz aj mimibazar alebo ine bazary? Drzim palce, nech to najdes!

@lenulice: Ja by som brala na bielej, na zivo som tiez videla ciernu na bielej. Velmi to ozivi, a nemusis sa bat, nespini sa nejak extra. Ja mam tu cool blue na bielej 😉

kalifa28
20. sep 2012

mamičky, mám vajíčko maxicosi, bude mi pasovat na podvozok brio go?

sevzuz
20. sep 2012

@kalifa28 ano ale musis si kupit adaptery aj tu v bazare su https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/w6zj/bri...

kalifa28
20. sep 2012

@sevzuz dakujem 🙂

home1
20. sep 2012

@mirkap84 ahoj,brio je už doma z predajne 😵 aaale,nemam origoš plaštenku 🙄 tie maju na centralnom sklade vypredane 😲 tak mam taku univerzalnu tmavomodru-v takej kapsičke čo sa zavesí suchym zipsom-je super že je to maličke a nezaberie miesto ale farba sa mi nepači a celkovo....je to take ako tie elodie details plaštenky-len toto je tmavomodre...ale zadarmo,tak sa nesťažujem 😀 a aj sieťku proti hmyzu nam dali 😉

mirkap84
21. sep 2012

@home1 Ahojik, no tak to je presne ta plastenka, ktoru mi ponukali miesto Brio origos plastenky, je to taky tmavomodry sustiak, ja som ju hned odmietla 😅 , ale tak zadarmo, no nekup to 😀
Som zvedava, ake budu tvoje prve pocity z real jazdy, ja ked som ho prvykrat tlacila len som kukala, ci som nezabudla dieta doma co tak lahko isiel 😀

kiakocikovsvet
21. sep 2012
kiakocikovsvet
21. sep 2012

@kalifa28 pomocou adaptéra, ktorý sa kupuje individuálne,vajíčko osadíte aj na Brio

katrenka111
21. sep 2012

@home1 ahoj no ako s s nim spokojna??? a akej farby mas???

bella22
21. sep 2012

Já jsem asi tupá, ale pořádně jsem nepochopila, jak správně přidělat nánožník😀. No moc času jsem tomu nevěnovala, zkusím na to přijít...

lili007
21. sep 2012

@lenulice Ja by som urcite kupovala Brio na bielej konstrukcii, kamoska ho tak ma a je peknucky. Na ciernej zanika...

mona22
21. sep 2012

@mirkap84 nemožem tu pani moniku na mmb najst hodiš mi nejaký link dakujem

katrenka111
21. sep 2012

@lili007 aj cierne na bielej??? nepríde ta biela pri tej ciernej divna???

lili007
21. sep 2012

@katrenka111 Mne to prislo velmi pekne, videla som aj cierno - cierne Brio a skoro som ho nespoznala...
Je to vsak urcite vec vkusu a nazoru, kazda mame iny🙂