Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

peliroja
1. okt 2012

@peliroja a ked sme sa dostali nahodou niekam dalej, tak som mala so sebou pre istotu vzdy manducu a ked zacala revat tak sup do manducy a prazdny kocar som tlacila pred sebou 😀

tichackova
1. okt 2012

@peliroja Tak manducu mám taky, ale ani tam se jí nelíbí😀 Já nevím, asi je jí nejlíp se mnou doma😀 😀 Ten řev je fakt strašnej. Do procházky se musím nutit a ještě ani nevyjedeme a už jsem na nervy z toho, kdy začne😝

mirkap84
1. okt 2012

@home1 ...vyzera velmi elegantne, krasa!!!! 😵 😵 😵

sevzuz
1. okt 2012

baby este raz sa spytam nikoste sinedavalisit u pani moniky fusak? chcela by som biely fusak

tichackova
2. okt 2012

Sehnala jsem pláštěnku na sporťák, halelujááá....😀

alien2603
2. okt 2012

Ahojte, prosim vas, mohli by ste mi poslat nejaky kontakt, link na pani, co sije vlozky do bria? 🙂 Akosi som sa v tych stranach stratila 🙂 Dakujem 🙂

dandelion18
2. okt 2012

@sevzuz esteze som sem mrkla, tiez maturujem nad nanoznikom na sportovu cast - dakujem aj ja za foto a popis, hadam sa zadari primontovat 😉

zdenocka
5. okt 2012

Ahojte dievcata,
Predavam kociarik Brio go, aj sportovu aj hlboku cas, cierny na sivej kontrukcii. Pouzivany bol rok, cize je este v zaruke. Je fantasticky, zboznovala som ho, len syncek od 8 mesiacov pouziva nozky, cize mi v nom uz nechce sediet, takze jazdime na trojkolke 🙂 . Mam ho v inzeratoch. Plus predavam aj original skate pre starsieho surodenca 🙂 . Na cene sa vieme este dohodnut 😉 .

ifkael
5. okt 2012

Nepredava prosim niekto striebornu ladvinku a striebornu striesku?

ifkael
5. okt 2012

@zdenocka syn ma 17 mesiacov...ja brio kupujem. Este ho cez zimu vyuzijeme... to uz budete bez kociku? A ked pojdete niekam na cely den- kde sa vyspinka?

medvidekpu
5. okt 2012

ahoj holky, je tento brio fusak fakt teplý? viděla jsem ho v obchodě a je takový tenčí 😖 a nevím, jestli se radši nepodívat po nějakém jiném

mirkap84
5. okt 2012

@madormi Ahojik, mas uz ten box do kosika od Moniky doma? Ak ano, aky je? Dakujem za info, pomozes 😵 😎

madormi
5. okt 2012

@home1 co to je prosím za držák na pití?

madormi
5. okt 2012

@mirkap84 přijde mi v pondělí balík od Moniky, tak pak hodím foot a info 😉

sevzuz
5. okt 2012
madormi
5. okt 2012

@sevzuz děkujii a drží dobře na briu?
jinak já jsem dnes nadšená, kupila jsem si obýčo přebalovací tašku v dmku a ta na to brio pasuje jako pr..l na hrnec, vypadá líp jak origoš taška brio mi přijde 🙂

sevzuz
5. okt 2012

@madormi co ja viem drzi dobre ked tam das flasu s objemom tak do 300ml ked das nieco vacsie tak saotaca, ale mne to neva nosim tam aj pol litrovku. DM kova taska je super , ja ma mteraztakupansku tasku z Tesca za 9€ a to je tiez parada sa mi strasne pacila ked som minule letela cez tesco a za tu cenu som ju tam nemohla nechat. prosim odfotis mi potom tu tvoju tasku do kosika od Moniky? dakujem

dendy1
5. okt 2012

@medvidekpu áno je dostatočne teplý, taký neprefúkateľný. ak bolo -10 dala som aj deku, ale inak stačil.

madormi
5. okt 2012

@sevzuz jj nafotím až vyzvednu na poště vložím sem 😉

bosacka
5. okt 2012

@medvidekpu my ho mame a podla mna je dost teply 🙂

medvidekpu
6. okt 2012

a co myslíte, když mám červený brio, mám objednat červený fusak, nebo nějakou jinší barvičku?

home1
6. okt 2012

@madormi sevzus dobre odpovedala 😉 je super ten držiak,ja ho nosím na ručke a v klude aj pollitrovku 😉 kupený v bambini osobne,no dá sa aj cez net 😉

macacka
6. okt 2012

Ahojte baby poradíte mi, lebo stále váham a neviem sa rozhodnúť.
Mám viacerých kandidátov na náš kočiar a každým dňom pribudne ďalší alebo po prečítaní recenzií škrtám a škrtám. Hľadám vyhovujúci kočiarik od narodenia a drobček pravdepodobne malá princeznička sa nám má narodiť začiatkom februára. Veľmi sa mi zapáčil Baby Jagger GT len netuším aká je vanička, potom je tu brio go čo je neschodnejšia cesta lebo si ho môžem vyskúšať a aj cena ja najpriaznivejšia no a potom bugaboo cameleon na leto ideál ale do zimy mám obavy, že dieťa nebude veľmi chránené aj pri kvalitnom fusaku. Asi sa naštvem a kúpim si hlboký kočiar. Dík

madormi
6. okt 2012

já bych teda za brio dala ruku do ohně, jsem fakt z toho kočíku nadšená. mě osobně se bugabo až tak nelíbí, tu ti asi všichni řekneme brioooooo 🙂 jste s manžou vysocí ? mě se třeba bugaboo nelíbí u vyšších lidí, manža můj měl korbičku snad u kolen ale brio ji má krásně vysoko 🙂 dál u bria se mi líbí že houpe, nevím jak zbylé dva co uvádíš. snadn se skládá sportáček, jedním tahem. sporták je obrovský, krásně kryje bouda. mě fakt nenapadá jedinný zápor 🙂 jsti maláb ude koncem februará tak zimu ti krásně stráví kdekoliv v jakékolik korbe, bude chráněná hezky si myslím, to bych neřešila

zvalka
6. okt 2012

@mirkap84 o ako boxe do kosika sa bavite, prosim ta? dakujem. 🙂 @madormi 🙂

madormi
6. okt 2012

@zvalka brio má originál tašku do košíkul, asi za 1600 kč, ale já si nechávám šít věci na brio od paní Moniky a šije mi i tu tašku/box do košíku. v týdnu my to má příjít tak o tom. je to praktické, nepromokne to, tak se tam hodí pleny náhradní oblečení a já nevím co a je to hezky kryté v košíku

pallacinka
6. okt 2012

@macacka Urcite tu najdes maminky ktore maju alebo mali dva alebo mozno aj vsetky tri z tych kocikov a budu vediet porovnat. Cameleon a Brio su dost odlisne kociky, hlavny rozdiel je v sportovej casti- korytkove sedenie u BGB a klasika u Bria plus ta vyska. Dalej u Cam mas prehadzovatelnu rucku, nahradne zimne kolesa, vacsie moznosti doplnkov a "tuningu". Brio ma zase fantasticke pruzenie a obrovsky kosik. Skladanie je u Bria tiez o dost lepsie, hoci sa u Cam 3 zlepsilo, stale musis dat dole najprv sportovu cast a potom zlozit podvozok, kym u Bria toto robit nemusis a zlozis ho vcelku. Zalezi asi co povazujes za dolezite (a po com ti srdce pisti 🙂).

zvalka
6. okt 2012

@madormi fiha, tak o takom som este nepocula, a nevies prosim ta nejaky link, kvoli predstave pripadne aj na tenoriginal? aj mne bude p. Monika sit podlozku do kocika

zvalka
6. okt 2012

@madormi toto?http://www.bambini.sk/sk/5033/33/brio-taska-do-... kolko to vyjde u p. moniky?
len ja mam tasku na kocik uz. to je asi skoro to iste, ci?