Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

stanka04
26. máj 2011

@martuska75 Este som zabudla,v NR v Mlynoch maju v tom obchode 2010,aspon ked sme tam boli pred mesiacom a pol 😉 Ale tiez som mala lepsie vedomosti,ako pani 😝

martuska75
26. máj 2011

@stanka04 super !!! povieš 2010 a objednávam 2010 😀 Hlavne mrkni tie pásy 😒

martuska75
26. máj 2011

@stanka04 ten čo mali medzičas predali a v útorok im doviezli nový v červenej. Opäť pravdepodobne 2010 lebo nemá nánožník - predavačky mi nevedeli povedať celkom nič okrem ceny - tá bola na lístku. Ale určite sa skladá ľahko, lebo sa to podarilo poskladať aj ten predavačke a istotne to robila prvý krat v živote 😉

bosacka
27. máj 2011

kocky, ja viem (teda myslim si), preco je vela tychto kociarov v trnave. je tam jeden obchod, v ktorom pani posobi ze vie o com hovori a tak brio vychvalila... 😀 v obchdoch "pre deti", co je aj v mlynoch na ne asi nemaju dobry rabat. lebo v NR nam ho ochotne ukazala, ale bola rezervovana ohladom neho (ine ponukala aktivnejsie) a zase v BA nas skoro odhovarala a silou-mocou sa nam snazila predat concord 😠
brio sa vazne jednoducho sklada a rozklada...

sevzuz
27. máj 2011

@bosacka lenze ta pani v tom obchode ti tak zanietene porozprava aj o inych znackach kocikov a ostatnych vyrobkoch a BRIO odporuca hlavne preto ze mali male deti a asi "vyskusali dost kocikov" a tento im pravdepodobne najviac vyovoval 😉
Ja ten obchod milujem vzdy je tam super nalada a je hned vidiet ze si zarabaju same na seba a vedia poradit, hlavne vedia o com hovoria, viac menej maju veci odskusane. 😉
Len neviem na co tam budem chodit ked odchovame aj to babo co teraz cakame 😀 😀 😀 😀 😀

bosacka
27. máj 2011

@sevzuz 😀 budes chodit "pokecat" - i ked este budes mat dost dlho realny dovod tam ist... 😉
- ja som to myslela v dobrom, ozaj to posobilo ze vie o com hovori... a prave to, ze o vsetkych kocikoch vedela povedat dost... som sa pri viacerych pytala aj na vyhody, aj nevyhody a zdalo sa mi, ze tak realne hovori (ked nieco tvrdila, vedela aj zdovodnit, ze preco). my byvame v nitre, ale muz ma kolegu z trnavy, ten ma brio a odporucal... tak sme zistovali a nakoniec sme sa aj do tej predajne vybrali

martuska75
28. máj 2011

Tusim sa musim do tej Trnavy vybrat. Lebo v mlynoch som bola sklamana z toho pristupu, ale to je tam take vzdy. Takze ma to ani neprekvapuje. Uz ked nemusim tak tam nechodim.

bubinovci
28. máj 2011

my sme boli v Trnave, sú tam fakt ochotní, vedia o čom hovoria, hlavne preto, že majú deti a majú tie veci a kočíky odskúšané 🙂 ja som bola veľmi milo prekvapená 🙂

martuska75
31. máj 2011

Baby ktoré originál doplnky ste kupovali ku kočíku??? Uvažujem nad pláštenkou a neviem či tašku, alebo aký je ten fusak .... POradíte čo by sa mi ešte mohlo hodiť??? Máte niekto tú tašku do košíka alebo mám zháňať nejaký slnečník?

beruskanula
31. máj 2011

@martuska75 : ja kupovala plastenky, letni strisku a potah na madlo, a taky slunecni clonu a ted jsem koupila nanoznik 🙂

uvazuju ze koupime orig. fusak..

co se tasky tyce... mne se predtim zada origo nelibila, ted bych si z ty 2011 nechala rict 😀 , ale tasky mam-hned dve a jsem spokojena..jednu tusim kaiser a druhou obyc. pinkie-tu jsem napred nemela rada, ted ji mam na kocaru porad 😀 🙂

ichbinich
31. máj 2011

@martuska75:
Ja mam fusak shiny, messenger bag prebalovaciu tasku, prsiplaste (na vanicku a sportak), sietku proti hmyzu/slnecnu clonu a tasku do kosika. Pozor, Brio slnecnik nepasuje, ten je na ramy okruhleho priemeru a GO ma ovalny. Mam aj iny slnecnik, ale nepoizivam, lebo mi to vzdy nejak vadilo a nedalo sa nastavit podla slnka... Asi som chodila v zlom case von 😀 Teraz mam takuto clonu: http://www.amazon.de/Sunnybaby-11172-Sonnensege... (ja mam striebornu).
Taska do kosika super, ked idem na velky nakup, urcite ju beriem. Ma aj dlhu rucku, ze sa da prehodit cez plece a vodenepriepustny zips.
S fusakom som tiez spokojna, mala som ho uz vo vanicke, minulu zimu aj v sportaku, je teplunky. Brio "normalny" fusak, teda nie shiny, je hrubsi, niekto to tu porovnaval par stran dozadu, aj s foto, pozri si.
Prebalovacia taska nemusi byt original, ked sa ti paci ina, kup si inu. Ja som spokojna, je dost velka aj na moju "plnu polnu" vybavu 😉 Akurat tie suche zipsy opotrebavaju tu latku, teda tie zipsy na zatvarani. V okoli nich je ta latka opotrebovana.

martuska75
1. jún 2011

@beruskanula
@ichbinich dakujem baby, plastenku som uz objednala a chcela by som aj nejaku tasku ale maju tam tusim aspon 4druhy a som z nich jelen 🙂 Slnecnu clonu davate aj na sportak? Myslela som ze je to len na hlbokac. Fusak este zvazujem ci brio alebo lodger. V hlbokom som mala ten mensi lodger a bol fajn. Tak len premyslam aby som nieco nezabudla. 😉

ichbinich
1. jún 2011

@martuska:
Ano, ta origos clona/sietka sa da dat aj na sportak. Je dost velka, ze pasuje, aj ked je spustena opierka na spanie.
Tasky byvaju bud vysoke, akoby kabelkove a potom take siroke, tie messenger bags. Ak mas moznost, pozri si ich nazivo a zvaz, kolko toho budes chciet nosit so sebou a podla toho sa rozhodni...
Ak mas dobry fusak a bude na zimu este dost velky, mozno bude stacit dokupit nanoznik. Ale zima je nastastie este daleko 😉

mamazuzu
2. jún 2011

@martuska75 my sme si chceli kupit sietku proti hmyzu original brio, ale tu nam neodporucali, lebo ked ju natiahnes na kocik, tak nie je vidiet na babatko (je nie moc priehladna)

stanka04
3. jún 2011

@martuska75 Tak sme sa stavili na kukacku v Bratislave a uz sme si ho aj s vanickou brali domov,5-bodove pasy ma,uz je vyskladany v prazdnej izbe,aby sa po ceste vyrovnal.Z toho skladania bol kazdy hotovy 😀 Idem objednat este shiny fusak,deku a plastenku zatial,tasku musim nazivo,i ked uz mam asi vybrane...Uz sa tesim,ked s nim vybehnem na jesen😝
Kedy ti pride sportak? Inak sa mi zda nejak veliky 😝

martuska75
3. jún 2011

@stanka04 no super! Mne uz sa s dvomi detmi veru horsie vybehuje 😉 Objednavala som cez mail v trnave v banbini. Vy ste kde skoncili? Kedy pride este neviem, zatisl mito neponahla. Ja kupujem len sportak a mala ma 5 mes. Kupila som tam aj tasku a plastenku. Fusak som vcera objednala lodger v hlohovci mali ho za 75 a to som neodolala 😉 Okrem toho som zistila ze ten ruzovy cosa mi paci je uz vdopredaji, tak pre istotu.

martuska75
4. jún 2011

@stanka04 Na tom tablete píšem ako hotentót, prepáč. Už som pri normálnej klávesnici. Prečo bol zo skladania každý hotový? Tak zle sa skladá? Neplaš ma 😕 Chcela som ho práve aby sa dobre skladal.
Určite nie je veľký, ja som sa skôr bála, aby nebol malý 😀 Ále nie bude fajn, neskôr sa už deti aj tak nechcú voziť, prípadne v najhoršom vymeníme za golfky.

bosacka
4. jún 2011

@martuska75 - predpokladam, ze bol kazdy hotovy, ako lahko sa sklada 🙂 ja to fakt veelmi jednoduche... a co mam informacie, sportak sa vraj da zlozit, aj ked je v nom fusak a tak... ze netreba z neho vsetko vyberat ako z inych sportakov. a da sa zlozit v akejkolvek polohe opierky a v oboch smeroch (ci je dieta otocene v smere alebo proti smeru jazdy) - a to vraj nie je samozrejmost 🙂

stanka04
4. jún 2011

@martuska75
@bosacka Hej,som sa ja vyjadrila jak hotentot,kazdy bol hotovy,jak lahko sa sklada.A ide poskladat fakt so vsetkym,aj s dekami a fusakom,rychlovka 😀 A s tou velkostou,mne sa teda zda velky az az,a pritom je stale "jemny",ci elegantny,ci ako by som to nazvala.Idem tu este v teme pohladat,ktore casti sa daju oprat...

bosacka
4. jún 2011

@mamazuzu - ako ste potom vyriesili ochranu pred slnkom?

martuska75
4. jún 2011

@bosacka
@stanka04 no to mi teda odlahlo 😉 A uz prosim neplas, doma uz nemozem prist ze chcem dalsi kocik. 😒 Pre lahke skladanie som ho kupovala. Ale videla som ho skladat len raz aj to mam pocit ze sa predavacke zlozil omylom a predtym dala dole aj sedacku.!!!!

martuska75
4. jún 2011

@bosacka
@mamazuzu mna skor zaujima ako ste vyriesili ochranu pred muchami 😉

bosacka
4. jún 2011

@martuska75 - muchy sme zatial neriesili, ale mame doma starsiu sietku...

martuska75
4. jún 2011

@bosacka aj mna to napadlo, ze najprv vykusam tu co mam doma. Skoda vyhadzovat dalsie peniazky ak by to pasovalo. Ale nad tym tienenim uvazujem, aj ked vzdy ked velmi svieti tak sme na terase v chladku. Jeeej teraz som zbadala ze si tiez z Nr. Doteraz som ten kocik nazivo nevidela a uz budu behat dva.

salomuska
4. jún 2011

ahojte, ja pouzivam univerzalnu sietku (ciernu z DM) a podla mna na musky uplne staci...

mamazuzu
6. jún 2011

@bosacka
@martuska75 jednoducho. kupili sme sietku proti hmyzu neoriginal. a proti slnku slnecnik. ale ten som pouzivala iba na hlboky kocik. sportak ma taku obrovsku strechu, ze slnecnik uz nepotrebujem

martuska75
7. jún 2011

@mamazuzu presne nad tým som práve uvažovala, či nemám hneď kúpiť aj nejaký slnečník, alebo takú tú striešku. Ale volakedy pri staršej som to vôbec nepoužívala a nepamätám sa, že by mi to chýbalo. Teraz predávajú toľko všelijakých "blbostičiek" človek potom ani nevie čo fakt treba. A na všetkom je riadna prirážka, lebo vedia že pre dieťa to aj tak kúpiš.

bosacka
7. jún 2011

@martuska75 - ja prave chcem kupit striesku (povodne som myslela, ze kupim slnecnik), lebo teraz tienime pristipcovanou plienkou 😒 ...je to funkcne, len malo esteticke 😉
tak ale mam este drobca a nechcem aby na nu priamo svietilo slniecko (aj jej to vadi, dokonca aj v spanku)

martuska75
8. jún 2011

@bosacka no uvidime ked kocik pride, zatial este nedorazil, ma ho len objednany. Zato fusak je uz doma 😉 to keby mrzlo.

beruskanula
8. jún 2011

na korbicce jsem mela kdyz bylo treba origo slunecni clonu a na sportak nic takoveho nepotrebuju, proste kdyztak malyho pretocim 🙂 ,