Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

stanka04
12. júl 2011

@shartas Az teraz sa mi podarilo k tomu dostat,tu je fusak zozadu 😉

chiela
12. júl 2011

@ichbinich dakujem za odpoved.
A je tu niekto kto ma Spin? A nejake prakticke skusenosti s nim? Zda sa mi nejaky malicky. Go je asi o hodne vacsi.

dara29
13. júl 2011

Máte dakto ladvinku brio go? Tam je v predu kapsička + volný priestor na jednu flašu. To je všetko alebo vo vrchnej časti po celej dlžke je ešte zips a dajú sa do ladvinky dáke veci?

kaya60
14. júl 2011

@dara29 to je vsetko, hore uz nie je zips, je tam ta kapsicka (doklady, penazenka), jeden tenn priestor na flasku ale este je z predu taka kapsicka na mobil, inac je to vyborna vec, vsetko dolezite po ruke🙂

dara29
14. júl 2011

@kaya60 Dakujem takže napr. plienku by som tam nezmestila len klúče, peňaženku, mobil a flašu. To asi organizér bugaboo potom bude väčší.

kaya60
14. júl 2011

@dara29 veru plienku nie

shartas
14. júl 2011

@stanka04 moc děkuji za fotečky,tak já to risknu a objednám si ho 🙂 Snad budu spokojená

stanka04
15. júl 2011

@shartas Ja som si ista,ze budes spokojna.A farby su v skutocnosti krajsie,ako na obrazkoch 😉

janavi
15. júl 2011

@chiela ja mam 2 rocneho chlapca a je dost velky a vpohode sa tam zmesti, mali sme golfac, ale tam nechcel byt, tak sme ho predali, chce byt len v Briu. Do 2 rokov aj dlhsie sa da kocik urcite pouzivat.

skybaby
15. júl 2011

ahojte, priznavam ze sa mi nechce citat celu diskusiu a dufam ze sa najde niekto kto mi odpovie 😉
ma tento kocik nejake negativa?? momentalne je to moj favorit c.1, aj ked sa mi nechce investovat do kocika tak vela, asi neodolam 😉
a ma ho niekto aj v tej cool blue alebo navy??
priprvej dcere som mala bumbleride indie a neviem si ho vynachvalit, lenze nema otocnu sedacku a to je tento krat moja podmienka

dakujem vsetkym za info

martuska75
15. júl 2011

@skybaby áno má, cenu 😉 inak je fakt super.

henuska7
17. júl 2011

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mate niektora vajicko Brio PRIMO v aute s tou zakladnou s ISOFIXOM a ci je potom to vajicko otocene smerom dopredu?

dendy1
17. júl 2011

@henuska7 žiadne vajíčko nemôže byť otočené dopredu. Ak namontuješ isofix na sedadlo, vajíčko je naň možné pripevniť len v proti smere jazdy.

henuska7
17. júl 2011

Ahaaa, ale to sa tam moja dcera nezmesti, ked bude vacsia, a je tam pisane do 13 kg. Kde bude mat nohy??? 😀 😀 😀

martuska75
18. júl 2011

Baby neodolám a pridávam fotečku nášho bria s novou podložkou.
@stanka04
Ttiež sa nám páči ružová 😀

ichbinich
18. júl 2011

@martuska75:
jeeeeej, ta opicka je super. Aj pre mojho opiciaka (v dobrom, lebo je furt v pohybe) by sa hodila 😉
Kde si ju zohnala a da sa dat aj pod 5-bodovy pas? Uvazujem o dorobeni 5-bodoveho zapinania, lebo teraz mam 3-bodove a lezie mi na nervy. Ozaj, kedysi som pisala, ze to stoji 25+4 postovne. To su bohuzial velkoobchodne ceny. XXXLutz od nas pytal 59!!! Tak nech si nechaju. Chceme to dat spravit v jednom obchode vo Viedni, ti pytaju 50€ a radsej podporim rodinny podnik ako obrovsku siet obchodov...

@henuska7:
Mojmu sme zrusili vajicko, ked mal asi rok a stvrt, lebo uz protestoval, ze nic nevidel a asi mu aj vadilo, ze mal nohy akoby v tureckom sede. Na kila by sa tam zmestil este stale, aj podla pravidla, ze hlava musi byt na opierke, ale teda uz tam nechcel byt. Hovori sa, ze dieta by malo byt vo vajicku co najdlhsie, do jedneho roka alebo podla udaji o hmotnosti vyrobcu. Moj mal zhruba 10kg, ked sme presli na sedacku skupiny 1.

stanka04
18. júl 2011

@martuska75 Krásne ladí s tou hnedou 🙂

bosacka
18. júl 2011

@martuska75 - krasne je ta podlozka s opickou 🙂 tusim som uz taku podlozku videla niekoho predavat v bazari, aj v modrej sa mi zda...

nemate niekto skusenost s vlozkou do autosedacky, co ma zabezpecit, aby sa dietatu nepotil chrbatik? videla som letak od znacky aerosleep a dnes v obchode nazivo nieco od ineho vyrobcu. len by som chcela vediet, ci to ma efekt 🙂

martuska75
19. júl 2011

@henuska7
@dendy1 Baby niektoré vajíčka s isofixom vraj bývajú aj tvárou dopredu. Aj mňa to prekvapilo, ale vraj je to tak. Či je také aj brio to veru neviem.

martuska75
19. júl 2011

@stanka04
@bosacka
@ichbinich Ďakujeme baby. Bolo to také chutné, tak som neodolala. 😉 Ale kým dám recenziu tak najprv otestujeme 😉 a dám vedieť ako sa osvedčilo. Trochu ma prekvapilo že opička mi príde ako keby to bola nejaká nažehlovaná, ale nevyzerá to zle. No uvidíme ako dlho vydrží. Objednávala som na pinkie.cz vyšlo to aj s poštovným všetko spolu (podložka, deka, madlo) cca 40€. Posielajú aj na Slovensko.

ichbinich
19. júl 2011

@bosacka:
Ja mam tu aerosleep teraz v sedacke kategorie 1, su na rozne velkosti. Ja som spokojna, aj ked niekedy sa spotil napriek tomu (no dobre, boli sme na Sicilii 😉), ale poti sa jednoznacne menej.
Vo vajicku som mala letny potah od Emitexu, ale tato podlozka naozaj dostava vzduch ku chrbatu, ze dieta nelezi priamo na latke sedacky a teda poti sa menej. Bez tej aerosleep sme ho vyberali vzdy uplne mokreho na chrbate, s tym aerosleep je to ovela lepsie. Pre mna sa tych asi 20€ vyplatilo. Ake su ine znacky, neviem, ja mam aerosleep.

@martuska:
Tak sa tam idem mrknut 😉 Ale si pockam na tvoju recenziu a pripadne budem mat napad na darcek od starkej a tety a spol., ked sa ma zase budu pytat 😀

martuska75
19. júl 2011

@ichbinich urcite damvediet 🙂 Inak na 5 bodovy pas je to vpohode len zatial ju neviazem takze som to neprevliekala. Su tam vysite otvory. Zaciname pomali spinkat v briu tak sa uvidi. Ale aj keby sa opica neosvedcila tak nelutujema kludne dam druhu -len ruzovu stranu. Deka je hebucka, upl.e muckava 🙂 starsia dcera ju malej ani nechce dat 😉 je taka tensia, lebo som nekupovala tu podsitu. Podlozku uz aj odkreslujem na strih a ked uvidim pekne platienko tak hned sijeme doma druhu 😉

martuska75
19. júl 2011

@ichbinich este som zabudla boli ste s malym uz teraz na Sicilii? S akym velkym? A ako to zvladal? Ninka bola minuly rok ale este v brusku 😀 aspon sme neriesili autosedacky.

ichbinich
19. júl 2011

@martuska75:
Ano, boli sme na okruznej jazde po Taliansku, s dlhsim pobytom na Sicilii, v juni. To mal 1,5 roka. Este neboli take horucavy, takze v pohode. On je rad v aute, ked mu bolo dlho, tak sme si spravili pauzu a tak.
Do auta ako zabavku odporucam taku magneticku tabulu na kreslenie (to pero je na snurke 😉), da sa kupit aj za 10€, nemusi byt za 30€. Odo mna chcel zasadne na serpentinach nieco nakreslit, tak som mala zabavu aj ja 😉 Sedela som v zadu, aby som ho vedele "obsluhovat" a zabavat.
Od Maxi Cosi je taky pult s volantom, telefonom, co vyhrava a hrkalkou, ktory sa da na sedacku. Potom samozrejme oblubene hracky a ryzove "polystyrenove" chlebiky a ine chrumky 😀 A kupili sme aj mp3 prehravac pre deti, ktory ma vstavany reproduktor, a dali sme mu tam detske pesnicky. On strasne rad stlaca vsetky gombiky a tak 😅 Jedine, co nemal rad, bolo ked sme boli este vecer na cestach. On chce mat zhruba od 6 svoj klud na behanie, hranie a tak. To protestoval, ale par krat sa nedalo inak. Ale v principe sme sa tomu vyhybali a niekolko veci vypustili z programu, co sme mali na plane, lebo by sme sa zase vracali az vecer.

To je dobre, ze ta podlozka pasuje aj na 5-bodovy pas. Tak si to omrknem a uvidim. Vdaka za info.

megg
20. júl 2011

tak sa pripajam k spokojnym uzivatelkam Bria. Je uzasnyyyy 🙂 odpadavam z neho, ide uplne sam 🙂

lg7
27. júl 2011

Ahoj spokojené Briačky 😉 , přidávám se k vaší diskuzi s dotazem...snad se nebudu opakovat 😉 ...jak je na tom Brio v zimě? Zvládá, zvládá?? Jsme už téměř na 100% rozhodnutí koupit sporťák, zejm. kvůli jeho velikosti (pro našeho obříka asi bude ideální a zároveň jediný možný), ale o tom, jak se s ním jezdí v zimě jsem nikde nic moc nenašla...Napište mi své zkušenosti, prosím prosím! A ještě něco...nemáte některá tu hnědou verzi na metalické konstrukci? Zajímala by měl nějaká fotka z reálu! 🙂 Moc vám děkuju!! 🙂

ichbinich
27. júl 2011

@lg7:
V zime bez problemov. Jasne, ze cez sneh uz nejde sam, ako po rovnom terene, treba tlacit 😀 Ale nie, naozaj v pohode. Kolesa su dost velke a ja som ani nikdy nearetovala predne kolieska, co sa niekedy odporuca. Niekde par stran dozadu sme to uz riesili. Akurat ten nalepeny sneh niekedy pada z koliesok do nakupneho kosika dolu a potom je plny tych kamienkov zimneho posypu. Tak ho musim z casu na cas vyklepat. Ale to je asi na kazdom kociari s kosikom dolu.

megg
27. júl 2011

@lg7 tak ja som s nim nejazdila este v zime, ale zo skusenosti mozem povedat, ze by si sa nemala coho bat, nakolko ma kolieska, ktore sa daju zaaeretovat a tym padom prejdes v pohode po snehu. Nie su male, takze no problem. Jazdila som teda so vselicim v zime, ale u tohto sa toho vobec nebojim 🙂

Este mam otazku, mate niektora to stupatko za Brio a ako sedi? je moc tazke? a tiez ci ma niekto tu prepravnu tasku na Brio, alebo nepredavate ju niekto???? 🙂

lg7
28. júl 2011

@ichbinich, @megg:
Děkuju moc, to jsem chtěla slyšet!! 😀 Další "plus" navíc! 🙂

nadenkaaa
28. júl 2011

ahojte kocky riesim fusak do hnedeho bria-na jesen ideme do sportovej casti -aky by ste mi odporucili? -nechcem ten ich leskly brio fusak co mate vyskusane a je dobre a v normalnej cene?