Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

wilsonka
3. jan 2013

@taminameiki kocik je moj najoblubenejsi zo vsetkych co som mala doteraz. podla mna super vozitko. po schodoch - my byvame na 3tom bez vytahu a ked bola dcera mensia nosila som ju na boku aj s kocikom🙂))) trochu zaberak ale da sa aj vytiahnut normalne schod po schode ako kazdy kocik. teraz by som ju vysadila, kocik zlozila pod pazuchu a isla. my kocik odmietame od 1 roka a teda moj caka na prilezitost pri druhom babu. ja urcite odporucam na rychle presuny aj dlhe prechadzky. mozno jedine minus oproti cameleonu- kolieska na kockach a nerovnostiach viac vybruju (nepruzi tak ako cam) ale to koli velkostti koliesok a celkovej vahe kocika....mne to nevadilo( nemyslim to kazove vybrovanie! co mali stare beecka)

laloona
4. jan 2013

maminky mám hloupý dotaz 😀 jaký je rozdíl mezi bugaboo frog, gecko a chameleon??? děkuju 😵

ellysa
5. jan 2013

baby, včera sme boli vo Viedni v XXXlutz a majú beečko zlacnené na 390 EUR

fafetka
5. jan 2013

@laloona Gecko a Frog jsou předchůdci Cameleona😅 každý typ o kus lepší😀a Cameleon má ,aby toho nebylo málo 3generace.Takže krom Gecka a Froga ještě tři Cameleoni😀

taminameiki
5. jan 2013

@ellysa v ktorej predajni xxxlutz ste boli ? To je super cena.

ellysa
5. jan 2013

@taminameiki Kelsenstraße 9,1030 Wien

chen
5. jan 2013

Baby prosim vas pekne kde mozem kupit objednat striesku na bugaboo bee od paul frank?dakujeeeem moc za info🙂

fafetka
6. jan 2013

@chen já ti mám pocit že PF se vyráběl jen na Cama.-( na Bee jsem stříšku nikdy nikde neviděla,pokud si ji někdo nenechal ušít😅 ale třeba se pletu 😅

kilian
6. jan 2013

@chen Paul frank original existuje len na cameleona..jedine usit...

kilian
6. jan 2013

@kalista mam Info o novych farbickach....🙂

lentila.g
6. jan 2013

@kilian ..no???sup sup navnadiť Nás..klasika...cudovala by som sa keby si to prvá nevedela..

kilian
6. jan 2013

@lentila.g 😀 😀 😀

lentila.g
6. jan 2013

@kilian podľa mna ty pracujes pre bgb a takto zvyšuješ ich predaj🙂

kilian
6. jan 2013

@lentila.g no,Mali by mi dat uz aj nejake percenta!!!

kilian
6. jan 2013

@lentila.g ako Typ,neviem ci si videla novorocne zelanie s ohnostrojom od bugaboo.pozri sa na tie farby. 😉

lentila.g
6. jan 2013

@kilian uz čumakujem...kikiriki-kriklavozelena by ma potešila keby bola na cam🙂

kalista
6. jan 2013

@lentila.g
@kilian joooj tak neonikove my mozeme, uz sme v GAPe nakupili jarny vohos ala kikiriki, tak k denimkacikovi nam kikiriki pojde akakolvek 🙂

lentila.g
6. jan 2013

@kalista a ty teraz máš denim?..ja uz nie som v obraze za 2t čo som zameškala..

kalista
6. jan 2013

@lentila.g zrusila som stokke lebo sa mi veeelmi tazko lucilo s cam3 a objednala denim

wilsonka
7. jan 2013

neporadili by ste mi kde objednam letnu strechu na cam2, tak aby mi to aj boli ochotni poslat? nemam teraz casu hladat na ebayi. dik

bambula86
7. jan 2013

baby kde zozeniem ruzovu striesku na bugaboo bee plus nemate niektora na predaj nejaku farbu okrem cervenej zltej a modrej?

kilian
8. jan 2013

@bambula86 bledoruzovu limitku mam,ked chces...

jessey
8. jan 2013

Maminky chcem sa spýtať, nemáte náhodou niektorá tento kočík bugaboo cameleon sahara? a neviete poradiť kde by som ho kúpila okrem cz stránok? resp ak mi ho niektorá viete kúpiť z rakúska, ozvite sa. ďakujem🙂

jessey
8. jan 2013

@andrea999 dakujem🙂
tam som ho nasla aj ja ale odradza ma ze ze nepoznam ten obchod. mate ho odskusany ?

andrea999
8. jan 2013

@jessey pravdaže,bezkonkurenčný,rýchly,super komunikácia,moje kočíky mám odtiaľ 🙂

jgr
8. jan 2013

@siuzi007 mne sa stalo dnes to isté. Ako si to nakoniec vyriešila? Dá sa s tým niečo robiť?
Ďakujem

kilian
8. jan 2013

@jessey ja mam saharu,co potrebujes vediet?ta nemecka stranka je spolahliva...

bebel
8. jan 2013

@jessey odskúšaný, úplne najlepší...lepší než holandské e-shopy.

wilsonka
8. jan 2013

tak nakoniec som sa rozhodla ze si dam letnu strechu usit.maju latku aj s modrym podkladom ale tato sa mi zda super k dark grey baze.