Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

anezka13
16. sep 2016

@miciluci ja mam 170cm, tak snad mi to nebude moc nizko

miciluci
16. sep 2016

@anezka13 ja mam 164 a je mi akurat.ze preto maju vaničku nižšie aby aj súrodenci videli na babetko😊

anezka13
16. sep 2016

@miciluci parada, starsieho mam 2,5 rocneho tak uvidi :D

petrahankova
24. sep 2016

@smale prosím čo je to za madlo?

lulua22
25. sep 2016

dievčatá zvažujem kúpu cameleona 3 ale zaujíma ma ako sa s ním chodí v teréne, ako sa s ním chodí v snehu či sa s ním dá prejsť a ako ste si zvykli na ten košík ku ktorému sa ťažko dostať. V tomto som si trošku neistá. Díky 🙂

liv1
25. sep 2016

@lulua22 chodi sa perfektne, je lahucky uzasny. Nakup som prve mesiace proste nalozila nie v taske ale postupne ale dalo sa 🙂. Plus do detskej tasky po pripade.

anezka13
27. sep 2016

Baby, prosim vas ako nasadit sportovu sedacku na ten ram, mam bgb cam2...nejake video alebo opis by moc pomohol, dakujeem ;)

anezka13
27. sep 2016

Nejde mi ani za svet navliect tie pasy s kovovymi ockami na tie cupliky na rame a dozadu zacvaknut, ako keby bolo kratke ci co :/

dapo
27. sep 2016

@anezka13 ide to velmi tazko, treba velku silu, u nas to vzdy robi manzel

anezka13
27. sep 2016

@dapo diky, pockam teda na muza, nech si ruky nezlamem :D

raffaella
27. sep 2016

@anezka13 prave som sa s tym dotrapila. Riesenie? Hlavne to nerobit na konstrukcii. Ten ram cely daj dolu na zem, najprv sprav jednu stranu, potom druhu. Ja som sa trapila ked bol ram na konstrukcii asi polhodinu, dcerka sa naucila vsetky nadavky popritom co som tak bohovala, skusila som to dat dolu a cuduj sa svete, islo to v pohode 😉

anezka13
27. sep 2016

@raffaella no parada tak to spravim tak :D odpadnem ze ma to nenapadlo tiez :D ja som nastastie pri tom nenadavala, lebo maly uz od muza pochytil kurnik sopa :D

jaruskatt
27. sep 2016

Ja mám Buffalo. Používali sme ho cca 2,5roka. Hlboký do takmer 9 mesiacov a potom športiak. Je super. 🙂 nemenila by som. Pohodlný, veľký košík, odnesie aj ťažké veci. Vlastne je to taký kamión medzi kočíkmi čo sa nosnosti týka... a kolieska sú super. Ide ticho, veľké penové kolesa tlmia nerovnosti a prejde naozaj všade 😉

dapo
27. sep 2016

@anezka13 urcite si ti zloz z konstrukcie, to mi ani nenapadlo ze by to niekto montoval na konstrukcii, ja som to vzdy davala dole..

anezka13
27. sep 2016

@dapo no skusala som, ale nejde mi to ani ked to mam dole z konstrukcie, ide to skoro, ale uz sa mi zda ze sa trochu vytrhava to kovove kolecko, este to skusim dat muzovi ci to nepojde jemu

veronique.ba
24. nov 2016

Dievčatá, nepredávate niektorá prosím adaptéry na BGB Bee a Maxi cosi?

dieda
30. nov 2016

@eliska07
Dobrý, asi už nemá ten ruksak? Ak náhodou áno tak kúpim.
Dieda

eliska07
30. nov 2016

@dieda Nie, uz nie 🙂

dannii
26. jan 2017

dievcata ako oprat sportovu cast cameleona.vzadu su akoby drievka a tie von teda nejdu

martabalalajka
26. jan 2017

@dannii minule v som citala, ze normalne v pracke na 30st. Nic sa tomu nestane. ja som mala buff sice, tiez som prala v pracke a vsetko v pohode...

dannii
26. jan 2017

@martabalalajka dakujem riskla som to a vyprala nic sa mu nestalo.je sice stary tip ;ale furt super😊😊😊a nevies mi prosim poradit vlozku do sportovej casti co bude pekna a nebude bugaboo?dakujem😊😊

keysi22
27. jan 2017

@taminameiki dobry den predavate este vasho buffa?

martabalalajka
27. jan 2017

Ahoj tak vačšinou berú Elodie Details. Ja mám jednu šitú z ovčej vlny. Inzeruje pani aj na bazariku pri bugaboo. Ostatne som mala len bugaboo kedze sa nesmykaju. 🙂

dannii
27. jan 2017

@martabalalajka jej no super tak to pokukam😊😊dakujeeem

dejna20
29. jan 2017

Baby kde pozriet v ba bgb cam3 a kde ho kupit?
To skladanie sportovej casti. Neliezlo vam na nervy casom ze treba rozkladat na dve casti?

martabalalajka
30. jan 2017

@dannii peknučky, škoda ze môj nebol az taky kocikovy typ a ani nie je. 😒

isabella22
30. jan 2017

@dejna20 vandastore...nam neliezlo ale mame aj bgb bee3

andrea999
30. jan 2017

@dejna20 mne to išlo na nervy hned,okamžite som kupila aj bee3 a do auta brala len ten 🙂

martabalalajka
30. jan 2017

@dejna20 ani mne neliezlo, veď poväčšine sa rozkladajú na 2 časti. Okolo roka sme však mali aj bee3

dejna20
30. jan 2017

A letna strieska s tymi prieduchmi ci co to je. To ide nasadit aj na vanicku?