Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

drahomira123
30. máj 2013

@gajdy2 keby som chcela kupiť iba to sedadko ale bez tých prídavných koliesok..dalo by sa..lebo je to dosť drahé.. 😒

osiriscz
28. feb 2014

Ahoj , neprodá někdo buggypod za rozumnou cenu?

babymarket_sk
28. feb 2014

@zizza
Pre vás asi už neaktuálne, ale na živo je k videniu v našej predajni.

kristina11
10. mar 2014

Dobrý den, viete mi niekto poradit ci sa da upevnit aj na stokke crusi? Dakujem

nanny77
18. dec 2014

Ahojte,prosím ma niekto skúsenosti alebo mi vie poradiť,či sa dá buggypod upevniť aj na kočík camarelo malaga? Ďakujem 🙂

adush123
10. okt 2015

Ahojte. Idem kupit Buggypod 2 no neviem ci je compatibilny s kocikmi Concord Wanderer a Baby Jogger City Mini Zip. Neviete mi pomoct?

karin143
19. apr 2016

@nanny77 ahoj 🙂 tiez rozmyslam nad kupou buggypodu na camarelo granada... a teda pouzivala si ho ku camarelu? Dakujem

nanny77
20. apr 2016

@karin143 ahoj,áno používala. Nebol problém s montážou, vsetko sedelo ako málo,netrebalo riešiť nadstavce a pod. Je to super vec.neľutujem že sme si buggypod poriadili. Nedávno sme už kúpili len športový kočík, hľadala som s takou pevnejšiu konštrukciou,aby aj na neho sme mohli pripevniť buggypod.... Lebo na tie bežné ,,golfáče,, by sa to pravdepodobne nedalo...

katkalabka
13. máj 2016

@nanny77 Možem sa opýtať, už ste Váš Buggypod predali? Mám tiež camatrelo a zháňam taký čo mi bude sedieť. Dik za info

nanny77
14. máj 2016

@katkalabka ahoj,nie ešte som ho nepredala. A kedy by ste si ho chceli poradiť? Už je to aktuálne, alebo ešte ma to čas?

katkalabka
17. máj 2016

@nanny77 ahoj, ešte máme čas do konca júla. Len hľadám najvhodnejšie riešenie pre nás. Synček bude mať rok aj sedem mesiacov keď sa narodí súrodenec (začiatkom augusta) a na zimu si myslím keď ho začnem babušiť....Veľmi už nechce sedieť v kočiari ale bez kočiara je problém dostať sa do najbližšieho obchodu a späť v nejakom slušnom čase.
Vy máte aký rozdiel medzi deťmi? Bol by predaj z Vašej strany vtedy aktuálny? A cena by bola aktuálna?

nanny77
17. máj 2016

@katkalabka tak my máme vekovy rozdiel jeden rok bez štyroch dní. A či sa týka toho, či by bol predaj ešte aktualny, tak ťažko povedať.... Už som ho dala do ponuky na predaj. Mozte pozrieť na moje inzeráty. A cenu pravdepodobne tiež meniť nebudem, lebo som sa snažila ju dať takú primeranú, a nerada dávam vysoké ceny na bazár,z vlastnej skúsenosti.... Lebo ked vidím, že niekto dá na používanú vec vysokú cenu, tak si poviem, že radšej si pár eur doplatit a mam to nové.... Takže porozmýšľajte, lebo si myslím že v takej cene to už asi nekúpite.... Ale samozrejme nechcem Vás nútiť, ani prehovárať... Je to na Vas 🙂

marcinho11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bozka966
16. aug 2017

Ahojte potrebovala by som tiež poradiť ,čí toto prídavné sedadlo ku kočíku pasuje aj na kočík CAMARELO SIRION ? , nakoľko konštrukcia kočíka nie je guľatého priemeru :D neviem či som to správne popísala :D v popise tychto sedačiek uvádzajú priemer pre uchytenie .Ďakujem Vám za rady 🙂

katkalabka
22. aug 2017

@bozka966
My máme Camarelo Carera. Sedí to len tak-tak. Ani naša konštrukcia nie je guľatá. To nie je problém, že nie je guľatá, ono sa to pritiahne. Ide o to aby priemer nebol širší ako uvádzajú. Problém je, aby buggypod šlo namontovať na konštrukciu do roviny. Nám to v predu vyšlo tesne vedľa spoju. Na careru a sevilu to sedí, no pozerám na internete, že sirion má asi trochu inú konštrukciu. Možno to sadne aj lepšie ako nám. Nemáte to kde vyskúšať? Inak ten buggypod je úplne super.

mysickamys
24. sep 2017

Dobry vecer. Nemma niekto na predaj buggypod?vdaka