• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

17. mája 2016 
@gajdy2 keby som chcela kupiť iba to sedadko ale bez tých prídavných koliesok..dalo by sa..lebo je to dosť drahé.. :unamused:
30. máj 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj , neprodá někdo buggypod za rozumnou cenu?
28. feb 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza
Pre vás asi už neaktuálne, ale na živo je k videniu v našej predajni.
28. feb 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý den, viete mi niekto poradit ci sa da upevnit aj na stokke crusi? Dakujem
10. mar 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosím ma niekto skúsenosti alebo mi vie poradiť,či sa dá buggypod upevniť aj na kočík camarelo malaga? Ďakujem :slight_smile:
18. dec 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Idem kupit Buggypod 2 no neviem ci je compatibilny s kocikmi Concord Wanderer a Baby Jogger City Mini Zip. Neviete mi pomoct?
10. okt 2015 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanny77 ahoj :slight_smile: tiez rozmyslam nad kupou buggypodu na camarelo granada... a teda pouzivala si ho ku camarelu? Dakujem
19. apr 2016 o 23:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karin143 ahoj,áno používala. Nebol problém s montážou, vsetko sedelo ako málo,netrebalo riešiť nadstavce a pod. Je to super vec.neľutujem že sme si buggypod poriadili. Nedávno sme už kúpili len športový kočík, hľadala som s takou pevnejšiu konštrukciou,aby aj na neho sme mohli pripevniť buggypod.... Lebo na tie bežné ,,golfáče,, by sa to pravdepodobne nedalo...
20. apr 2016 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanny77 Možem sa opýtať, už ste Váš Buggypod predali? Mám tiež camatrelo a zháňam taký čo mi bude sedieť. Dik za info
13. máj 2016 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkalabka ahoj,nie ešte som ho nepredala. A kedy by ste si ho chceli poradiť? Už je to aktuálne, alebo ešte ma to čas?
14. máj 2016 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanny77 ahoj, ešte máme čas do konca júla. Len hľadám najvhodnejšie riešenie pre nás. Synček bude mať rok aj sedem mesiacov keď sa narodí súrodenec (začiatkom augusta) a na zimu si myslím keď ho začnem babušiť....Veľmi už nechce sedieť v kočiari ale bez kočiara je problém dostať sa do najbližšieho obchodu a späť v nejakom slušnom čase.
Vy máte aký rozdiel medzi deťmi? Bol by predaj z Vašej strany vtedy aktuálny? A cena by bola aktuálna?
17. máj 2016 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkalabka tak my máme vekovy rozdiel jeden rok bez štyroch dní. A či sa týka toho, či by bol predaj ešte aktualny, tak ťažko povedať.... Už som ho dala do ponuky na predaj. Mozte pozrieť na moje inzeráty. A cenu pravdepodobne tiež meniť nebudem, lebo som sa snažila ju dať takú primeranú, a nerada dávam vysoké ceny na bazár,z vlastnej skúsenosti.... Lebo ked vidím, že niekto dá na používanú vec vysokú cenu, tak si poviem, že radšej si pár eur doplatit a mam to nové.... Takže porozmýšľajte, lebo si myslím že v takej cene to už asi nekúpite.... Ale samozrejme nechcem Vás nútiť, ani prehovárať... Je to na Vas :slight_smile:
17. máj 2016 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Dôvod: “fórum spamuje tým istým príspevkom vo viacerých diskusiách”
23. máj 2016 o 23:43 • marcinho11
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok