Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

luc258
19. apr 2017

@daisy9 my sme to uz potom neriesili, ale tesila som sa az sme presli z vanicky na sportak, mozno nejaky domaci kutil nieco vymysli 🙂 aby si to chapala, ta vanicka ti z toho podvozku nespadne, drzi v tom zamku, len tym, ze ma iny okraj, tak sa trochu prehyba dopredu a dozadu pri jazde...

petulig
20. apr 2017

@luc258 mne vymenili oba klby za 50 eur est mi aj podotahovali skrutky , brzdu utiahli kocik je ako novy

mariana1
27. máj 2017

@standu DObry den, nestalo sa vam ze sa oskrabala bocna cast? Ak ano, ako ste to riesili? Ja potrebujem odstranit skrabance a neviem koho kontaktovat.
Dakujem

sysasebestian
27. máj 2017

@mariana1 ahoj viem, ze vo farby laky vedia namiesat viacere odtiene a da sa to kupit ako keby vo fixke. Ale ci ti trafia dany oddtien to neviem. Chcela som to tiez takto riesit ale kocik isiel na reklamaciu a uz ho nemame

mariana1
27. máj 2017

@sysasebestian ja som ho kupovala z nemecka a bohuzial, ked som im poslala reklamaciu, tak mi neodpovedali. Tak to risiem cez concord v spanielsku tusim z nejakou pani. Som zvedava ako to dopadne. Skoda, s kociarom som bola spokojna ,ale tie skrabance sa robili hned. Pocula som ze bola vtedy nekvalitna seria konstrukcii.

sysasebestian
27. máj 2017

@mariana1 Ahoj my me tiez kupovali z nemecka a super komunikacia a rychlo vyriesene, asi si mala smolu na predajcu

emma_932
13. júl 2017

Ahojte dievcata, najde sa tu nejaka ochotná, ktora by mi zmerala kolesa a velkost lozka na sportaku? Uz pol hod googlim a nič.. 😠 Dakujem! 😉

katkaajurko
6. sep 2017

Ja mam z concordu zmiesane pocity - na jednu stranu ma super vychytavky,ako ten kryt co ide z rucky cez nozky,ak fuka alebo clonu ,ci dobre kocikovanie cez teren-ale po prvych 2 tyzdnoch zacalo praskat lozisko na prednom koliesku-pri otacani to neustale vydava preskakovaci zvuk a to sa stalo pri kocikovani na normalnom mestskom chodniku...

ale co povazujem za absolutne zavazne-je neprichytena rucka - tam kde konci rucka a zacina "klb" -take to koliecko-je to len nastoknute ta guma-co znamena,ze ked som sla pri poste zo 4 schodov dole s kocikom a 9kg dietatom-drziac to za rucku-tak sa jedna strana pod vahou uplne vysunula a ledva som kocik zachytila! podla mna to je non-sens aby to nebolo drzane aj na sroboch,lebo na slovensku nie vsade su kolajnice na schodoch!

idem ho reklamovat.

momoqui
6. sep 2017

@katkaajurko fuha! Mas wanderer? Urcite reklamuj. Ja mam Neo a teda co sa tyka kvality je skvely, nastastie ziadne problemy s nicim a to ho dost vlacime a pouzivame v roznych terenoch. My mame kolekciu asi z 2014/13 made in Germany ale zevraj tieto novsie kolekcie su uz vyrabane inde a ze su kazove 😬 Nechapem ako mozu dat takzo nebezpecny kocik do obehu

katkaajurko
6. sep 2017

@momoqui hej,mam wanderer kupeny teraz v lete...ta rucka je nenormalne odveci - to ked som zistila,sto certov do mna.... lebo teraz ked ho musim vytiahnut hoci 3 schody,musim celu vahu kocika 14kg plus dieta 9 tahat tak,ze to drzim nizsie-pod klbami,co je ozaj DOST neprakticke,hned ako budem mat s muzom volnejsie,pojdem ho reklamovat...lenze co? priskrutkuju to nejako natvrdo??? ked od vyroby to tam tak nie je naprojektovane? a co bez kocika 30 dni...?

uz som mala peg perego, hartan ale tento je kvalitativne najhorsi co sa spracovania tyka -a pritom je najterennejsi ach ☹ a stary som predala samozrejme....

sono2
6. sep 2017

@katkaajurko podľa toho kde si kúpila. Ja mám reklamáciu do týždňa V rámci pracovného týždňa, urob si poriadky, vyjdu ti V ústrety. Ja som tie nespokojná idem reklamovať sa pohybuje rúčka hore dole V kľudnom stave, A V zime po 3 mesiacoch som reklamovala pravé koleso.

sono2
6. sep 2017

@mariana1 Ahoj ako si riešila škrabance? Dakujem

momoqui
6. sep 2017

@katkaajurko kde si kupovala? Mali by ti na ten cas poziciat nejaky iny kociar. Narokuj si na to alebo nech vam na pockanie vratia peniaze, co nebudu chciet urcite. Aspon konstrukciu kociara nech vam pozicaju a vanicku si nechaj svoju, ta je asi ok. Clovek si mysli ze investuje do kvality a prd z toho 😤

katkaajurko
6. sep 2017

@momoqui v predeti

monivv
29. sep 2017

To kyvanie vanicky je schvalne tak urobene. My sme tak maleho hupavali ;)

baja15
29. sep 2017

Ahojte, aj ja sa chcem podeliť. Wanderer sme kúpili nový pred viac ako pol rokom a zatiaľ úplná spokojnosť. Výborne sa kočíkuje a vyhovuje aj mm ktorý je vyšší a pri väčšine kočíkov zakopáva o konštrukciu alebo sa musí hrbiť. Sedačka je priestranná, malá sa počas spánku prevaľuje podľa potreby dokonca si ju viem v spánku aj otočiť proti smeru jazdy. Len skladanie je trochu na môj vkus nepraktické. Odkedy ho máme nám akurát raz začali vŕzgať predné kolieska pri otáčaní ale manžel to namazal a odvtedy bez problémov. S rúčkou som nemala najmenší problém. Mali sme aj Peg-Pérego Book a viem že tam je rúčka tiež len na kolíkoch ktoré sú až za kĺbikom na konštrukcii. Vyskúšala som okolo 15 kočíkov a tento je u nás najdlhšie a myslím že ešte aj dlho ostane 🙂

sashabb1
5. okt 2017

Ahojte, máme Concord Wanderer, kupovaný tento rok, asi model 2016. Chcem sa opýtať aký nánožník ste používali? Ten čo je v madle asi nestačí v zime?!? Ako ste boli spokojné so strieškou na športovej časti? Mne sa zdá krátka. A madielko na šporťáku sa dosť ťažko odníma. Na niektorých kočíkoch sa dá odkliknúť len jedna strana a dieťa môže nasadnúť. Ďakujem za vaše postrehy.
Inak som spokojná, zatiaľ sme v hlbokom...

monivv
5. okt 2017

@sashabb1 akurat aj ja riesim nanoznik, budem skusat v predajni, ktory bude pasovat.... a na striesku ma concord taku plachtu, ktorou predlzis strechu, len trosku neprakticke, lebo sa zakazdym privazuje :D

sashabb1
5. okt 2017

@monivv Mne kamoska hovorila ze pasuje Jane, ale ma starsi typ Concordu. No ta plachta je super v lete ale v zime, ked nechces aby dietatko ofuklo a nafukalo mu tam snech velmi nepomoze, tam by bola lepsia predlzena strieska. Je skoda ze to nerobia...

adush123
11. okt 2017

Ahojte neviem vybrať vaničku z konštrukcie. Viete mi poradiť na to nejaký grif???

monivv
11. okt 2017

Vies ako si ju naklikla? Dohora vytiahni naklikavacie boky vanicky. Trosku nemotorne 🙂

adush123
11. okt 2017

@monivv ako to myslíš? Nechápem

sashabb1
12. okt 2017

@adush123 tak neviem ci poradim dobre, ale pozri na prilozene foto. Musis dohora vytiahnut tieto kliky ako na foto, oba naraz a vtedy mozes vanicku vytiahnut a znovu ju len nakliknes.

adush123
12. okt 2017

@sashabb1 ja take nemám. Mám starsiu verziu asi z r.2013

sashabb1
12. okt 2017

@adush123 tak bohuzial nepomozem....

monivv
12. okt 2017

@adush123 ako pisala sashabb1, ale tiez neviem poradit pri 2013tke :/

baja15
13. okt 2017

@adush123 a akú vaničku máš?Pretože Scout(ako na fotke sashabb1)má rovnaké naklikávanie na všetkých(aj starších) modeloch. Na Sleeper je tlačítko ktorým sa odblokuje zospodu rúčky na prenášanie a na Proton si už nepamätám ale vedela by som zistiť.

adush123
13. okt 2017

Tuto verziu mám
@baja15

baja15
13. okt 2017

To je Sleeper, tam kde je rúčka na prenášanie - na vrchu striešky je zospodu tlačítko,to treba poriadne stlačiť a stačí už len vytiahnuť dohora.

adush123
13. okt 2017

@baja15 keď mi nejde. Toto viem. Vozom už 3.dieta v ňom no tentoraz ani náhodou mi neodolajú obe strany. Vždy len jednu. A už som zúfalá keď mi treba vziat len konštrukciu s vajíčkom a neodopnem vaničku 😡 Tak či nemáte nejaký grif