Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

baja15
13. okt 2017

@adush123 tak potom neporadím, jedine tam strieknuť mazací sprej. Nám to išlo tiež tažšie ale keď som stlačila gombík až na doraz tak pekne cvakla.

sashabb1
13. jan 2018

Ahojte, dnes som chcela prelozit malu z vanicky do sportaku, mame Concord Wanderer 2016. Kupili sme univerzalnu podlozku a fusak Emitex. Takze som si myslela, ze staci nastrihnut spravne otvory, prevliect pasy a hotovo. Ale doteraz som neprisla na to, ako prevliect pasy? Nedaju sa rozmontovat, tam kde sa predlzuju, je pas viac krat presity a neprejde cez to plastove ocko...no neviem si rady. Viete pomoct? Respektive mate skusenost? Dakujem velmi pekne.

lus2909
13. jan 2018

@sashabb1 ahoj cez to ocko sa to da rozmontovat ide to tasko musis sa s tym pohrat ale ide to

2medvede
14. jan 2018

@sashabb1 ahoj, my sme to presitie na pasoch proste odparali a pasy sa vobec nevyvliekaju a este su vdaka tomu aj o nieco dlhsie, co je vyhoda, lebo Concord ma dost kratke pasy.

morandia
14. jan 2018

Ahojte,ak sa mozem pridat,aj my mame kocik fushion , akurat som si dala usit novy potah, ja som s kocikom velmi spokojna, nevrzga mi,pri syncekovi sme snim presli po takych cestach ....preto som sa aj rozhodla nechat si ho a len ho ozivit troska😊

sashabb1
14. jan 2018

@2medvede ahoj, nemas prosim nejake foto fusaku, resp.podlozky ked je v kociku a pasy su pretiahnute cez? Vopred dakujem. Ja uz planujem kupu origo...ale veru nechce sa mi do toho.

lus2909
14. jan 2018

@sashabb1 paci sa

sashabb1
14. jan 2018

@lus2909 dakujem, zajtra to vyskusam.

2medvede
14. jan 2018

@sashabb1 takto to mame

2medvede
14. jan 2018

@sashabb1 a Este detail... tu vidis ze presitie na pasoch je odparane, mame to takto uz vyse roka a nikdy sa tie popruhy same nevyvliekli

2medvede
14. jan 2018
sashabb1
15. jan 2018

@2medvede joooj dakujem velmi pekne, uz som to vyparala prevliekla a podlozka aj fusak je v kociku 🤗🙏👦 je to trosku takeee nahrubo, nie ako origo, ten Emitex je robusny, dufam ze ju do toho napracem...hlavne o rok, ale je to tam 😀
Este jedna otazka, ide ma porazit z toho madla 😬 strasne tazko ide von 👷 ako sa to pouziva ked sa to uz musi aktivne davat dole? A pouzivas nanoznik z madla, alebo nejaky iny? Dakujeeeem 😘

2medvede
15. jan 2018

@sashabb1 Napraces, moj maly uz ma cca 95 cm a 13.5 kg a este ho tam napracem aj s fusakom🙂 Pasy mu zapinam ale len tak cez brusko, cez ramienka mu to vadilo a neviem ci by este boli tie pasy dost dlhe. Inak ja mam v kociku vzdy bud fusak alebo podlozku, podlozka aj fusak dokopy mi pridu zbytocne.
Odopinanie madla je riesene naprd, aj po vyse roku pouzivania to ide tazko. V lete ked tam nebol taky napratany, tak som madloskoro vobec nedavala dole, vyberala som ho z kocika ponad madlo. Nanoznik nepouzivam skoro vobec, iba ked je vetrisko, tak pouzijem ten z madla. Myslim ze dostatocne teply fusak staci, ale u nas nie su take tuhe zimy.

sashabb1
15. jan 2018

@2medvede Tak to nasa ma len 7.5kg a cca 72cm. Takze to hadam dame 👶😀 . To madlo ma fakt stve. Nechapem, dobry kocik aj pomerne cenovo vo vyssej kategorii a take veci nedotiahnute. Madlo, pasy, kratsia strieska. No vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Este raz dakujem.🤗

iceland
19. jan 2018

@misato riesim prave rovnaku otazku. Prosim, podarilo sa vam zistit, ci hlboka vanicka jane slalom pro pasuje na wanderera? Neviem sa dopátrať 😊. Dakujem!

baja15
19. jan 2018

@iceland Mala som naraz Jané Slalom Pro Reverse a Concord Wanderer a hlboká vanička Jané Transporter sedí aj na Concord.

iceland
19. jan 2018

@baja15 dakujem pekne za odpoved! Ja som mala sice vyhliadnutu vanicku jane slalom pro, vraj je priestrannjsia. Ale to som zatial len citala. Nuz, hadam su kompatibilne

baja15
19. jan 2018

@iceland Myslíš asi vaničku Jané Capazo, aj tá sedí, je to vlastne Concord Proton len značka je zmenená.

iceland
19. jan 2018

@baja15 dakujem, si zlata. Myslim tuto vanicku, je zo sady slalom pro, ale specificky nazov neviem.

baja15
20. jan 2018

@iceland áno to je tá Capazo, bude sedieť na Wanderer akurát sa trocha kolíše na konštrukcii ale s tým majú problém všetky staršie vaničky aj od Concordu - už to tu baby myslím niekde riešili.

evita2222
26. feb 2018

Zdravím Vás, bola by som veľmi rada, ak by mi niekto vedel odpovedať.
Doma mám kočík concord fusion z roku 2012, teraz čakáme bábatko a na fusione mi VEĽMI vadilo, že sa športová časť nedá otočiť oboma smermi. Zistila som, že sa dá kúpiť sedačku na športovú časť concord wanderer, ktorá sa dá otáčať.
Myslíte si, že bude sedieť na konštrukciu fusion? Za odpovede vopred veľmi pekne ďakujem 🙂

lus2909
26. feb 2018

@evita2222 nie nebude sediet lebo fusion je latkovy potah a wander sa naklikava a cez adaptery to nepojde

didi2102
26. feb 2018

@lucia246 v liptovskom mikulasi je predajna ktora ma vzdy tento typ kedze spolupracuju su k nemu 2typy podvozkov aj tie maju my sme sa na neho boli pozrem tyzden dva do zadu mali dokonca 3farby

evita2222
26. feb 2018

@lus2909 ja som si myslela, že do tej časti, kde sa naklikáva vanička, by mohla ísť aj tá naklikávacia časť z wandereru. No škoda, musím vymyslieť niečo iné, lebo nevidieť na polročné bábätko je strašné. Ďakujem však za odpoveď.

lus2909
26. feb 2018

@evita2222 no skus ale pochybujem ze to pojde

baja15
26. feb 2018

@evita2222 naklikáva sa rovnakým spôsobom ako vanička ale tiež si myslím že to asi nebude pasovať. Ja som skúšala na Fusion dať sedačku z Jané Muum ale odtláčala ju tá časť konštrukcie kde sa pripevňuje poťah športovej sedačky. Myslím že s Wandereom bude rovnaký problém. Najlepšie vyskúšať.

mrkva234
18. apr 2018

Kočky, potrebujem oprať poťah na športovej časti. Ja to neviem dať dolu. Podariť mi. Je to model 2017 možno 2016

7vanilka7
14. jún 2018

@katkaromi prosim Vas kde ste tu podložku kupovali? Dakujem

ebi88
26. jún 2018

Baby neviem ci tu niekto bude este aktivny, ale poradte, kde ste kupili predlzenie pasov na wanderer? Dakujem!

adush123
28. jún 2018

@ebi88 mne ich dali zadarmo v obchode kde som ho kupila