Kočík Joolz Day 2 verzus Cybex Priam

michaela7179
4. apr 2017

Ahojte maminky 🙂 Viem, určite je tu o tom mnoho názorov a rád, no spýtam sa znovu. Čakám prvé bábo a neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvomi kočíkmi. Oba majú svoje pre a proti. Pri Joolz sa však obávam korytkoveho sedenia. Príde mi to trosku nepohodlne pre to dieťatko, že si nemôže spraviť až take pohodlie ako pri rovnej verzii u športovej časti, ktorú Cybex priam má. Čo si o tom myslite? Poraďte.

meusicka
4. apr 2017

ahoj, ja by som na tvojom mieste kukla nazivo oba kociky, pokial to je mozne a potom sa rozhodla. resp. je lepsie si potom najst konkretne nazory na jeden aj druhy kocik a uvidis co si na nich maminy chvalia, resp. naopak.

michaela7179
autor
4. apr 2017

@meusicka Akurát včera som ich bola pozrieť 🙂 a mám zmiešané pocity. Oba sa mi veľmi páčia a ako píšem, majú pre mňa svoje pre a proti. Preto som chcela, že aké skúsenosti s nimi majú mamičky. Čo to som si o nich už aj čítala a stále hľadám nové a nové info 🙂

wheelsonthebus
4. apr 2017

Nemam skusenost priamu ani s jednym, ale kamoska ma joolz a je velmi spokojna. Len na margo toho korytkoveho sedenia.... podla mna prave naopak je to ovela pohodlnejsie pre dieta, aj klby maju v dobrej polohe. V tych klasickych sportovych sa tie deticky stale zosuchavaju. Moj nazor.

michaela7179
autor
4. apr 2017

@wheelsonthebus Ďakujem. Idem pozrieť link 🙂

anelka007
16. máj 2017

@michaela7179 ahoj, ako si sa nakoniec rozhodla? Ja riesim presne tu istu dilemu.. cybex priam ci joolz day2?

michaela7179
autor
17. máj 2017

@anelka007 Ahoj. Nakoniec som kúpila Joolz, aj keď musím naň ešte počkať, lebo ho je nedostatok. Mal by mi prísť teraz koncom mája. Omnoho jednoduchšie sa ovláda a viacej sa mi páčil. Do terénu je vhodnejší a trosku ako keby odpružený. Hlboká časť je väčšia ako pri cybexe a športová nie je taká otvorená ako ma priam. Dokonca strieška na športovej časti Cybex priam je veľmi nízko nad dieťatkom, keď ju dáš úplne do rozloženej polohy. Takze bola to jednoznačná voľba. Ale vajíčko som si kúpila Cybex cloud q plus, to je super.

anelka007
17. máj 2017

michaela7179@
Dakujem za odpoved..musela som sa zasmiat, lebo presne takto to chcem spravit aj ja..🙂kocik joolz a autosedacku zo cybexu🙂) tak budeme mat asi rovnaky..pre aku farbu si sa rozhodla? A ak to nie je tajomstvo, kde si kocik kupovala a kolko ta to nakoniec vyslo?
@michaela7179

michaela7179
autor
18. máj 2017

@anelka007 Vybrala som si Hyppo grey a kupovala som všetko v Hlohovci. Sú tam veľmi ochotné predavačky a naozaj mi pomohli v rozhodovaní, lebo som chcela Parrot blue 🙂 ale tú cenu si presne nepamätám, lebo bola aj s menšou zľavou. Musíš sa dopredu na ňu pýtať 🙂

matulka1981
29. máj 2017

Ahojte...tak my sme vcera isli kupovat kocik,rozhodovala sommsa
Medzi britax go big a cybex priam a nakoniec sme odisli s joolz day😂...na britaxe ma odradila akasi taka nespratnost po zlozeni,cybex mi prisiel taky rozhrkotany a ta strieska no neviem....a ten joolz sa
Mi tesa celkom pozdaval....😉Tak dufam ze budeme spoko....korytkoveho sedenia pri sportaku sa neobavam ,pri druhom synovi sme mali stokke a spaval by v kociku aj do troch rokov takze asi keby to nebolo pohodlne tak tam nespi...😉Kupovali sme tiez v hc v
Aladinovi....

michaela7179
autor
31. máj 2017

@matulka1981 Super, to som rada.. 🙂 Iste budeme s Joolz-om spokojne ☺️

nelllaaa
22. jún 2017

Ahojte 🙂 velmi uvazujem o kupe joolz day 2 🙂 kolko vas vysiel a co obsahoval ? planujeme aj my kupovat asi v Hlohovci, pocula som ze sa tam da ziskat aj zlava 🙂 ak by ste boli take dobre a napisali cca kolko vas vysiel, kludne aj do spravy ak sem nechcete pisat 🙂

anelka007
23. jún 2017

Baby, ktoru by ste si vybrali farbu kociku jool day2? Vaham medzi grigio, ta je krasna, len bleda, bojim sa ako sa bude udrziavat, spinit..a potom este zvazujem farbu gris, no to sa mi zda zas moc tmave... haha, som nerozhodna🙂

anelka007
23. jún 2017

Tu priklada farbu grigio a gris zo vzorkovnika.

mirkacer
15. dec 2017

@anelka007 nemas nahodou fotku aj s ostatnymi farbami so vzorkovnika?🤗

petra7481
21. jan 2018

Baby ktoré máte joolz nehrkotaju vám kolieska?

michaela7179
autor
23. jan 2018

@petra7481 Ale hrkotaju.. nie stále, ale stane sa. Najmä, keď ideme po nie rovnom teréne a mám tým na mysli, aj menšie kamienky alebo hrbolčeky..

petra7481
23. jan 2018

@michaela7179 aj ich mazete? Lebo obchode Mo povedala ze treba sa o kočík starať mazať kolieska pani predavačka

michaela7179
autor
26. jan 2018

@petra7481 áno, premazavam ich. Tiež som sa to niekde Dočítala a tak to aj robievam. Ale mali sme aj problém s konštrukciou.. neviem či to ja už tak sledujem, ale príde mi ako keby taká trosku “rozhegana” alebo ako by som to pomenovala. 🙂 ja som však ten typ, že o kočík sa starám, ale v prvom rade má on slúžiť nám 😉

dai
26. jan 2018

@michaela7179 hm... tiez som sa rozhodovala medzi tymito kocikmi ale mne ako vitaz vysiel cybex🙂 mne prave vanicka prisla vacsia a cybex som dala na ovladatelnost porovnat s joolz mojim detom - obaja sa zhodli na cybexe... a teda ja som s nimi musela suhlasit... mne sa to korytkove sedenie nepaci a sportova verzia mi beprude viac otvorena ako na inych kocukoch na cybexe... u mna na joolz vyhraval hlavne kosik - ten je podla mna super, ale cybex ma tiez fajn velky s nosnostou 20kg aj ked nie tak pekny😉 nas prva vychadzka este len caka, tak uvidim😉

petra7481
28. jan 2018

@dai aký model máš od cybexu?

dai
28. jan 2018

@petra7481 ahoj. Mam priam v kombinacii so sedackou cloud q

michaela7179
autor
29. jan 2018

@dai tak super, že rozhodli deti.. možno by som tiež potrebovala takých malých poradcov ☺️ Čo sa týka toho korytkoveho sedenia, tiež som sa ho veľmi bála, preto som sa nevedela rozhodnúť, ale malej sa v ňom páči, tak som už spokojná.. autosedacku mame od cybexu, ale využívanú minimálne 😟 keďže mi nevedela v nej vydržať bez plaču ani pól minuty. Prajem teda dobre vozenie 🙂☺️ v novom kočíku..

petra7481
29. jan 2018

@dai ten cybex ma dlhšiu športovú časť ako joolz sa mi zdá aspoň podľa fotiek... Možno ho aj my kúpime ešte si vyskúšam na predajni ešte sa mi páčil bugaboo, ale majú nízko vaničku a pri mojich 180 cm sa tam sklanat stále si neviem predstaviť

dai
29. jan 2018

@petra7481 ja som tiez pozerala bugaboo bufallo - to je vyssie ako ostatne typy, ma lepsie kolieska, ku kosiku sa lahsie dostanes... ale ten cybex mi prisiel taky masivnejsi a lahsi na ovladanie... ono je asi fakt naj si to vyskusat priamo v kamennom obchode a uvidis co ti sadne...

petra7481
30. jan 2018

Musím to vyskúšať síce termín mam v máji, ale už som z tých kočíkov na prášky mala som vybratý joolz ale od toho som opustila dosť už zle recenzie píšu ze šiel kvalitou dole

mirkacer
30. jan 2018

My sme kupili Joolz,mam na neho aj dobre recenzie od znamych co si ho kupili tiez.Rodim az v marci ale kocik mam uz doma na chodbe poskladany a mam z neho obrovsku radost 🤗.Tiez sa mi nepozdavalo ze po zlozeni sa vanicka akoby knisala a prislo mi to zvlastne,ale kamoska ma ubezpecila ze je to ok a ze to casom este aj ocenim ☺️.Tak vela stastia pri vybere aj vam 😊

petra7481
30. jan 2018

@mirkacer tak nech vám všetko dobre dopadne 😃a kočík slúži co najdlhšie

michaela7179
autor
6. feb 2018

@mirkacer Podobne aj ja držím palce aby všetko dobre dopadlo.. určite budete spokojná, keby si kúpite akýkoľvek kočík. Čo sa však týka tej kolísavej vaničky, tak áno... oceníte to, keď budete uspavat bábo.. 🙂

radusbambina
17. feb 2018

@petra7481 hrkotaju ☹ ale dajú sa tam dať gumičky od Joolz a je to lepšie