• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Loola Up. Aké máte skúsenosti?

16. marca 2009 
Mate niekto? Ste spokojne?
12. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je to? :slight_smile:
13. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam v albume :slight_smile: kocik, golfky, spojena rucka, sedadlo v smere a proti smere jazdy, velka strieska a spratne,lahko zlozitelne.

Uz uvazujem len nad farbou mint alebo black. :sunglasses:
13. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajo79
mne sa trošku nepáči polohovanie :confounded: ...som skôr za PP Pliko P3 :slight_smile: ....ale farby pekné :sunglasses:
13. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ide do lahu az. A nozicky sa tiez daju vystriet. Ja nepotrebujem polohovanie chrbatika a noziciek zvlast. Potrebujem skladny kocik, aby nebol plny kufor auta a z golfkami ja neviem chodit....jednou rukou sa nedaju ani tlacit.
13. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chcem cierny :grinning: dam farebnu vlozku a bude farebny. :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale, mne sa zdá že tento kočík sa zvlášť skladá podvozok a zvlášť sedačka, skus poyrieť na youtube tento kočík, sú tam rôzne videjká kočíkov
15. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u mna sa tie kociky striedaju.... :grinning: kazdu chvilu sa mi paci iny, ale uz mam len dva, buggster a swifta, zajtra to idem omrknut,ale zatial som za gesslein swift je o tri tisicky aj nieco (ak to pocitam na slovenske koruny) lacnejsi....
15. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi bugster je lepší
16. mar 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svift určite nekupuj, je to otrasný kočík, zle sa s ním manipuluje, kočíkuje, polohuje, no des.
16. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pogo je potom ešte horší od swifta
16. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok