Kočík Monza Musca - skúsenosti

didi51100
11. sep 2014

Ahojte, ma niekto z vas skusenost s golfacom Monza Musca? Hladam lahky kocik, co sa jednoducho sklada a posluzi najma na kratke presuny, ziadne dlhe prechadzky. Tento vyzera byt celkom fajn, aj vlastnostami a hlavne cenou. Napiste, ako ho niekto ma odskusany alebo ho planuje kupit. Dik dik. 🙂

qtinka46
12. sep 2014

Ahoj počula som o tejto značke Monza a ohlasy sú veľmi priaznivé, čo sa týka "golfáča" má všetko čo takýto kočiar má mať, myslím si že je to dobrá voľba aj kôli dobrej cene 🙂

ester79
17. sep 2014

Ja som ho minule pozerala v predajni, padol mi do oka vďaka peknej hnedej farbe. Je úplne ľahučký, jednoducho sa ovláda a (čo je pre mňa úplne top vychytávka), má na strieške praktické vrecko na odkladanie. Ak ho plánuješ využiť ešte na jeseň, tak v pohode, ale na zimu už je predsa len trochu priľahký. Vidí sa mi vhodnejší skôr na teplejšiu časť roka

didi51100
autor
17. sep 2014

@ester79 A kde ho maju v hnedom? Ja som ho videla tusim len v takej "riflovej", tiez bol velmi pekny. Vyuzivala by som ho asi len na trasy z domu na ihrisko alebo do nakupakov, nas maly uz velmi nechce sediet a radsej sa presuva po vlastnych. 🙂

ester79
17. sep 2014

@didi51100 Boli sme v jednej predajni v Prievidzi, ale pozerám, že sa dá kúpiť aj cez net a dokonca ešte lacnejšie. Je to skôr béžová, kuk sem:
http://www.predeti.sk/produkt/kocik-monza-musca...

jankatt1
17. sep 2014

Ja ho mam v denim blue... predtym som mala nunu, tak porovnavam. S tymto kocikom nemozem telefonovat a tlacit maleho, ani drzat dazdnit a tlacit kocik a ani niest tasku a tlacit kocik - ale to sa tazko robi aj pri inom golfaci. Mon maly ma28mes, kedze sa da sklopit do lahu tak sa mi nom aj krasne vyspi - a to je z tych vacsich deti. Mne sa tazko dviha, ked chcem napr vyjst na chodnik, musim si pomahat nohou. Nuna bola lahsie ovladatelna, ale som spokojna aj s tymto.

jankatt1
17. sep 2014

Oprava *blue melange

didi51100
autor
17. sep 2014

@jankatt1 A ako si spokojna so strieskou? Urobi dostatocny tien, alebo pouzivas slnecnik? A veru veru, ostatne aktivity sa tazko robia jednou rukou pri kazdom golfaci.

jankatt1
17. sep 2014

@didi51100 strieska uplne staci! Ja ale vzdy malemu prehidim aj jeho bundu, mikinu alebo co mam poruke...

mianpa
29. nov 2014

@jankatt1 ahoj, prosim ta aka dlha je chrbtova opierka? Mohla by si pridat foto maleho vnom, tiez ho chcem pre malu 2,5 r este na leto aby ho mala no bojim sa tej chrbtovej opierky teraz ju ma ltt co som skusala v predajni

jankatt1
29. nov 2014

Celková dlžka plochy na ležanie je cca 86cm. Opierka je dosť dlhá. Nestihnem ju osobitne pomerať. Moj malý má 2,5 , 98cm a pekne sa v nom vyspí. Zas netreba to brať tak, že musí mať tolko cm kolko dieťa. Moj malý tam spinkan na boku, alebo s pokrčenými nožkami a ešte tam mal aj rezervu. Hlavu bude mat normálne na opierke a nožky si zohne. Ešte som nevidela dieta lezat uplne vystreté v kociku. 🙂 kolko c má teraz vasa malá?

spajky
24. mar 2015

@jankatt1 dobry den chcem sa opytat ci nplanujete kocik predavat akurat zhanam ale radsej by som pouzity za menej penazi ak som otravovala prepacte

jankatt1
24. mar 2015

Uz som ho bohuzial predala☹

spajky
24. mar 2015

@jankatt1 skoda dakujem a je podla vas dost skladnny do auta lebo som kupila iny pevny golfac ale zabera cely kufor

domuska01
19. jún 2015

Ja som ten hnedy monza kupila v obchode predeti za 40e+10 madlo.bola dobra akcia

citronius
8. okt 2015

@domuska01 a kde ste kúpili? dakujem

domuska01
8. okt 2015

@citronius v predeti obchode koncim zimy

simja
13. feb 2016

Ahoj.Kúpila som novucky Musca Monza v pre deti.Je veľmi pekný,ľahký,skladny. Ale kúpu po prvej prechádzke ľutujem.Kolieska sú zničené,sú v nich zachytené kamienky a sú zosuchane ako keby som ho mala 3 roky.Pena na ruckach sa točí a posúva dole.A vrchol je madlo ktoré sa kupuje samostatne. Veľmi,ale naozaj veľmi ťažko sa nasadza a dáva dole.Ale ako má informovali v predajni,Bohužiaľ, Musca to tak má

moncika15
9. mar 2016

Mate niektora konkretne ten Heritage s cicmanskym vzorom?

ivkakaska
14. mar 2016

pani z obchodu Pre deti v BA, mi povedala, ze na predaji bude v priebehu marca, zatial tam maju iba vystaveny 1 ks

mucivalko
15. mar 2016

ahojte, je to fajn kocik na obcasne pouzitie, za perfektnu cenu. preto od neho netreba ocakavat spickovu kvalitu. v tazsom terene sa horsie tlaci, ma kratke pasy na popruhoch, takze ak ma dieta overal a zaroven su popruhy pretiahnute cez fusak, tak sa dieta pasmi nezapne. no ak mate madlo, tak urcite nevypadne za jazdy von. predtym sme mali perfektny sportiak concord fusion, takze prechod na golfac bol urcite trochu sok (nemozne ovladanie 1 rukou, nohy rodica treba trochu pri chodzi prisposobit uzsiemu rozchodu kolies 🙂, dieta sa trochu sklzava pri sede dole, no vykompenovala to vylozenim noh hore), na vylete sme dokonca bezali pesou zonou po macacich hlavach a v pohode sme to zvladli 🙂. nase dieta ma uz teraz velkost ako 3-rocne a zmesti sa v pohode a planujeme ho este nejaky ten mesiac na sporadicke prevezenie sa vyuzit.

tanulik14
20. mar 2016

@moncika15 dnes sme ho kupili, je krasny

ivkakaska
20. mar 2016

@tanulik14 prajem prijemne prechadzky...kupovali ste si aj original nanoznik? Ak ano, kolko prosim stoji?

ivkakaska
20. mar 2016

@tanulik14 prepacte, este 1 otazocka😃, v obchode Pre dd eti

ivkakaska
20. mar 2016

@tanulik14. Prepacte, este 1 otazocka😄, v obchode Pre deti maju tento kocik s oddelenymi ruckami a vy mate spojene s drziakom na napoje, kde ste prosim kupili? Dakujem

tanulik14
21. mar 2016

Ano v pre deti sme kupovali 🙂 , mali aj nanoznik presne v tom vzore hovorili, ze 15€ a my sme kupili Monza Easy, ale mali aj Monza Musca v tom vzore klasika golfac oddelene rucky v tej farbe

katarinamars
12. apr 2016

@tanulik14 zatial ste spokojna? uvazujem tiez nad nim...ake ma vyhody a nevyhody?

tanulik14
12. apr 2016

zatial velmi, vyhody: skladanie, strieska dopredu ako tienidlo, poloha uplny lah.
Nevyhody: nie je tak dobre odpruzeny tak sa stane ze na zamkovej dlazbe zahrkoce, to podla mna vacsina tychto kocarov.
Predtym som mala Stokke crusi tak pre mna to bol velky nezvyk.

tanulik14
12. apr 2016
andyb7575
20. apr 2016

@tanulik14 nebudete predávať kočík?

tanulik14
20. apr 2016

@andyb7575 asi nie 🙂 mame ho cca mesiac a hlavne mala ho zboznuje 😀