Kočík Moon Style - skúsenosti

anetttka123
7. jún 2020

Ahoj kocky.... Cakame babatko v septembri..Vyberame pomalicky kociarik..Moj vyber sa zuzil na kocik Moon Style...proste Moony sa mi pacia moc...a Style vyhral takmer vo vsetkych smeroch...Ma to vsak hacik...Zastavila som jednu kocku co ho mala,a tá mi povedala,ze je spokojna,ale,ze kocik je moc tvrdy...Ze s nim kocikuju po starom sidlisku,a citit kazdy hrbolcek..ze pruzenie ma slabe...Kociari je lahucky,na ovladanie perfektny,skladny,s velkorysou velkostou vanicky,sklada sa takmer sam.. fantasticky a ten dizajn je waaaaaau pre moje oci...😋💋❤no byvam v novej casti obce,kde mame novu cestu,ale planujem kocikovat aj po dedine,mame cesty dobre,ale stale su to stare asfaltove cesty v dedine tak sa bojim aby sme si to aj uzili,nech niesom nastvana po kazdom kocikocani...Ake su vase skusenosti? Aky je vas nazor,tie co ho uz ozaj mate?aj ine Moony su fajn,no su uz vacsie a tazsie....Style je ❤

zojanka
7. jún 2020

Pripnem sa 🙂 tiež som zvedavá

anetttka123
autor
7. jún 2020

Haloooo...zatial nikto nic?😌🙏

ivankadianka
30. júl 2020

@anetttka123 Ahojky 🙂 Ja mám moon style, veľmi sa mi páči prevedenie, ale po štyroch mesiacoch kočikovania je vyheglovany, normálne sa mi vanička hýbe na konštrukcii a to chodím len po chodníkoch, žiadny náročný terén. A ďalšia vec, radšej by som vybrala ten s čiernou konštrukciou,nie v hliníkovom prevedení,lebo je na ňom vidieť každý ošuch,proste je doškriabaný a to si dávam sakra pozor. Stačí raz zložiť podvozok do auta a hotovo 🤦‍♀️ tak neviem 🙈 ale pozitíva sú, že je krásny a ľahučký, ľahko sa s ním manipuluje, strieška je tiež perfektná, veľký košík.

anetttka123
autor
30. júl 2020

@ivankadianka ahoooj,dakujem za odpoved...kupili sme nakoniec ABC Design Salsa 4 Air Diamomd Rose Gold...zlakla som sa tej tvrdosti,ze je Moon Style zle odpruzeny...moc sa mi ale paci doteraz...no chcem jazdit mäkkucko,pohodlne,a nech aj pruzi...ale Moon Style ja nadherny...🤩🙂