Kočík Papiwi Sky

janickacrazy
23. aug 2013

Ahojte kočky, máte niektorá tento kočík? Plánujeme 3.dieťatko a mne sa celkom pozdáva, páči sa mi, že je tam prehadzovacia rúčka a vymeniteľné kolesá, budeme sa totiž sťahovať na dedinu, ale zase budeme chodiť aj do mesta na návštevy a tak. Budem vdačná, ak napíšete svoje skúsenosti.

radka444
25. okt 2013

@majka_k Jeeej blahoželám, tak sa ti tú striešku napokon podarilo otvoriť... Krásny je aj celý čierny, ja mám strieborný... Ak sa dnes podarí dám tu tiež fotky, ale stále mám problém nejaký s netom...

radka444
25. okt 2013

@tatianka7
@janickacrazy
Ahojte, tak po nekonecnych peripetiach s internetom sa mi podarilo zavesit tu aj fotku toho mojho zazraku 🙂 Uz je aj odvetrany, aj Maxi Cosi sedacku k nemu mame, a neviem sa na neho vynadivat... Zatial v nom vozim plysoveho medveda, kym babo v brusku do neho dorastie a vypyta sa vonku hehe 🙂))

janickacrazy
autor
25. okt 2013

@radka444 ten tvoj je fakt krásny 😉 a taška na kočík sa nedá k nemu vobec kúpiť originál či ako to je? A medvedík je spokojný? 😀

majka_k
25. okt 2013

@radka444 😉 jj vsetko je OK 😵 😎 hod foto ja som nad striebornym uvazovala ale mm ma presvedcil ze sa zaspini rychlo... a vlastne my sme mali len doteraz hnede a cierne kociky tak sme zostali verní kedze hnedy nebol v ponuke 😅

tatianka7
25. okt 2013

@radka444 Krásny je fakt,dakujem za možnosť ho takto vidieť 🙂 .Potom napíš aj skúsenosti po vonku s pokladíkom 😎

radka444
29. okt 2013

@janickacrazy
No pokial viem tak priamo Papiwi tasky na kocik neponuka... Takze ak chces tasku, musis si ju dokupit osobitne od nejakeho ineho vyrobcu. Mne sa ale tie ceny za tasky zdali premrstene, hlavne ked som pozerala take ako som chcela, s prebalovacou podlozkou a kopou priecinkov a neviem cim este... Tak som to napokon vyriesila svojou starou taskou, co roky trcala odlozena v skrini, zohnala som si do nej samostatnu prebalovaciu podlozku aj vrecko na spinave plienky a som vybavena... Ani som netusila, ze este tak posluzi 🙂 Som rada, ze som ju pred rokmi nevyhodila hehe 🙂

janickacrazy
autor
29. okt 2013

@radka444 Aha, tak si to vyriešila po svojom....ja som mala pri synovi tri kočíky a k nim 4 rozne tašky 😀 lenže už som ich predala, len jednu som si nechala, lebo tá má najviac priečinkov a aj tú prebaľovaciu podložku a bola z nich najvačšia, je taká krémovej farby, tak neviem, či to bude pasovať na tento kočík, ale tak na ten strieborný by to hádam mohlo byť 😉

aristokratka
18. dec 2013

@radka444 prosim ta vies mi odmerat real rozmery vanicky + sportaku? ten je asi robeny tak ako bgb teda korytko

radka444
19. dec 2013

@aristokratka Ahoj, odmeriam, ale nie som teraz doma tak az cez vikend sa k tomu dostanem... Mam rozlozenu hlboku vanicku, sportiak ti neodmeriam lebo je zbaleny zatial, ale na nete som videla aj rozmery...

maribell
19. dec 2013

ahojte trochu vic som patrala po tomto druhu kocikov a zistila som ze ho vyraba firma v cine pod nazvom baobao (baobaocn.com) ...pisala som priamo do firmy v cine a odpisali mi ze to je velkosklad a od tial posielaju kociky do celeho sveta cize tam sa da objednat iba nad 10ks... poslali mi aj link s kam kociky posielaju a s kym spolupracuju tak som pisala maily a odpisal mi jeden pan text :
Dobry den,
ano pracujeme s timto vyrobcem a mem tento kocarek pod vlastni znackou PAPIWI www.papiwi.com. Na techto najdete vsechny informace k tomuto produktu i ve slovenstine, vcetne prodejnich mist…

celkom tomu nerozumiem ...mam teda chapat ze je jeden vyrobca kocikov ktory kociky rozposiela a predajcovia si ho zadelia pod vlasnu znacku a tym aj urcia kociku cenu? .. teda je potom jendo ci kupim papiwi za 500e alebo eurobaby baobao za 300 ..? prva foto je papiwi druha baobao

ivish
10. jan 2014

@janickacrazy ahoj, prosim ta, kupila si nakoniec ten kocik? Nevies ci sa da pozriet niekde v ziline? Dakujem 🙂

janickacrazy
autor
13. jan 2014

@ivish ahojky, zatiaľ som ten kočík nekupovala, lebo sme trošku posunuli naše bábatko, takže budem kupovať až potom, ale mne osobne sa viac pozdáva ten papiwi ako ten baobao, ten na mna fakt posobí tak nekvalitne na prvý pohlad a ty si sa ako rozhodla?

ivish
13. jan 2014

@janickacrazy ahoj, dakujem za odpoved. No ja mam uz devatmesacneho srobca a mame peg perego book plus, som s nim po kazdej stranke spokojna 🙂 avsak moc chcem aj nieco s prehadzovacou ruckou a lepsi,i kolesami do snehu a terenu a toto sa mi javioo ako naj volba. Ja ho al musim najprv nazivo vidiet, lebo uz takto muz frfle a ked mi to dojde a bude to naprd dostanem po papuli ze vymyslam 😀
Nevies kde najblizsie sa ho da mrknut? Som zo ziliny 😉

janickacrazy
autor
13. jan 2014

@ivish ahoj, no neviem, kde sa dá vidieť naživo a u vás v Žiline si neskúšala v nejakej predajni sa opýtať? Alebo si tam najskor zavolaj či ho nemajú. Ak niečo zistíš daj mi prosím vedieť ja som z PB. 🙂

ivish
13. jan 2014

@janickacrazy vo veerkych vacsich obchodoch som uz skusala: kindercentrum, pre deti, bambino no nikde nic ☹ skusim ewte nahovorit muza na vylet do ba 😀 ale rozmyslam ho objednat cez net, do 7 dni sa da vsade vratit nepouzity tovar, tak toto mam ako poslednu altnstivu.. Prav ho na mall.sk maju v auper akcii

janickacrazy
autor
15. jan 2014

@ivish hmm, no vidíš to je celkom dobrý nápad, že vrátiť do 7 dní 😀 idem pozrieť tú akciu 😉

tonita
31. jan 2014

baby skuste pozriet na polskych internetovych obchodoch maju ho tam neporovnatelne lacnejsi🙂

tatianka7
3. feb 2014

@majka_k Ahoj,poľujem na niekoho,kto už má osobnú skúsenosť s týmto kočíkom 😀 😀 ..ako si spokojná? či nie si? Termín mám v máji,tá športová časť je korýtkové sedenie? Dakujem vopred.

majka_k
3. feb 2014

@tatianka7 ahoj, ano mam ho, uz pouzivam dlhsie sportovu cast, hlboku som pouzivala kratko kedze som kocik kupila ked mal maly nejak 4 mesiace 😅 spokojna som zatial maximalne...fakt super kocik...prave som ho otestovala aj do snehu a presla som aj kasu aj udupany sneh...ide to sice torsku tahsie...ale tak prehodila som si rucku a male kolieska som mala pri sebe a vtedy nebol ziadny problem...maly je v kociariku spokojny a je to korytkove sedenie ale s tym ze sa nozicky polohuju...neviem co ta konkretne zaujima... 😎

tatianka7
4. feb 2014

@majka_k Aháá,super info,potešila si ma 😀 ..Ešte sa opýtam,ako je tá vanička? Je nejaká možnosť odvetrávania? a neviem,či som sa pýtala na podvozok,či je odpružený.Dakujem ešte raz 🙂 A ešte ,je ľahko ovládateľný,alebo sa treba hodne zapierať?

majka_k
4. feb 2014

@tatianka7 Ovladatelny je paradne. ja mam 2,5 rocku dcerku a chodime spolu vonku a ona cupita popri kociku, a vacsinou za ruku, cize ja kocikujem skoro vzdy jednou rukou, akoze v snehu sa treba zapriet samozrejme ale po suchom ide uplne lahucko 😵 jednou rukou uplne v pohode ovladatelny kocik, vanicka nema nijake odvetravanie...ale strieska je dost vysoka, co som uz pisala predtym (nevyhoda v zime podla mna) ze tam celkom nafuka dnu lebo ten nanoznik nema to ukoncenie zdvihnute nahor (snad chapes ako to myslim ) ak sa pozries na obrazom vyssie tak to ukoncenie nanoznika pri tej rucke ktorou prenasas vanicku tak nestoji takto nahor, ale pada to dole, cize otvor do striesky/kocika je uplne otvoreny...
a odpruzene su predne male kolieska a v zadu su nafukovacie cize je makkucky perfektne 😵

tatianka7
4. feb 2014

@majka_k Tak to je dobre potom.S tým fúkaním do kočíka sa nejako netrápim,lebo rodiť mám v máji a aj pri staršom som mala taký kočík,čo doň fúkalo..Zababušila som ho a bolo.Dakujem ešte raz 🙂

majka_k
4. feb 2014

@tatianka7 😉 nieje zaco, rada som poradila

tatianka7
4. feb 2014

@majka_k Aj ja som rada,že som ťa mohla otravovať 😀 😀

eminka2510
5. feb 2014

@tonita A nevies prosim ta kde ???

matynko
10. feb 2014

Ahojte, ja mám taký kočík ale Ferrari červený športový a vajíčko k tomu to sa dá nastaviť na kočík super na leto ja som s nim spokojná a malinky bude mať v lete 2rocky tak ho budem o chvíľu predávať, mám k nemu aj veľké kolesá na zimu. ....tak asi toľko o tom kočíku a vlastne ešte aj čierny originál fusak

zuzicka85
25. feb 2014

Pokial viem mal by to byt Holandsky vyrobok 🙂

tatianka7
2. júl 2014

@radka444 Ahoooj,no ako si zatiaľ spokojná ? Ja mám zajednaný zatiaľ.Aj sa teším,aj váham ešte ..Už vidím ako budú všetci okolo frflať 😀 😀 ..

radka444
2. júl 2014

@tatianka7 Ahoj, s kočíkom som úplne spokojná, je ľahký, perfektne sa s ním manévruje aj keď je naložený. Keby som mala kúpiť ešte jeden, kúpim taký istý. Akurát dcéra má práve nekočíkové obdobie, ešte nesedí, ale už sa jej nechce ležať, tak som definitívne zbalila hlbokú vaničku a vozíme sa v autosedačke na kočíkovej konštrukcii... Vďaka bohu za také riešenie 😀 Zhruba o mesiac vytiahnem aj športiak a skúsime, čo to urobí