• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík - poraďte prosím

2. novembra 2013 
ja som si vybrala zo stranky www.predieta.sk, zvazovala som Elipso alebo Elnino a rozhodla som sa pre Elipso. Nemám najmensi problem a som s nim spokojna. Lahucka hlinikova konstrukcia a dobry aj do terenu.
12. dec 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj my mame Concord Fusion a som s nim nadmieru spokojna. Pouzivame uz sportovu cast a myslim, ze patri k jednym z najkomfortnejsich pre babatko. Pozri na nete.. je sice drahsi ale ak budes hladat najdes aj za 700€. Oplati sa ;) a k tej sedacke len tolko, ze potrebujes vajicko pre male mimi, ale asi si autosedackou myslela vajicko. Mozno uznaju aj ine maminky, ze je najlepsie aj sa vajicko da nakliknut na konstrukciu kocika v pripade ze soferujes a ides len na nakup alebo z auta k doktorke. Pretoze sa babatku velmi nebude pacit ak ho behom pol hodinky prelozis z vajka do kocika a spat :slight_smile:
12. dec 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri oboch deťoch som mala kočík Bambino a bola som veľmi spokojná :wink:
8. okt 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, ak by ste mali niektora zaujem, tak ponukam na predaj kocik Atlantic Espiro, po 1 dietatku, je vo vybornom stave, akurat na taske su nefunckne cvoky, inac perfektny stav.
My sme s nim boli veli spokojni, vanicka nam postacila do 8mesiacov (v zime aj s fusakom), ma velke nafukovacie kolesa, vpredu rotacne, vhodny aj do terenu, v zime do snehu.
Pisala som svoje skusenosti s nim uz v predoslych komentaroch. Viac foto mam aj v mojom bazariku. Cena dohodou.Odber najlepsie osobne v NO.
2. nov 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok