Kočík pre 18 mesačné dieťa

skumavka
10. dec 2017

Ahojte, poraďte prosím športový kočík pre 18 mesačného chlapca, dla možnosti priestrannejší, chodíme dosť von a malý v ňom zatiaľ stále spáva, tak aby bol hlavne pohodlný, dostatočne široký a dlhý.
Pokukovala som po valco snap4, ale to je tuším golfac, a neodpružený, i keď teda možno by nám to ani nevadilo, keďže viac menej chodíme po spevnených povrchoch. Poradíte? Prípadne má niekto valco snap4 a ako ste spokojní? Vďaka

kubkovamama
10. dec 2017

My mame Camarelo Elf, ložko 90x38, nosnosť 18kg, nakupný koš 5kg, ide do uplneho lahu a strieška až k madlu, celoodpružený. Prešli sme s nim po horách, po schodoch, stale ako nový, je tam vodeodolná úprava. Idem ho predať a kupujem Quatro Monza, ten som mala pri prvom obríkovi, ma rovnaké rozmery, len ma užsie kolesa-cestujem často vlakom. Inak by som ten Elf nemenila. Pripadne Jane Slalom, len to je hebedo do terénu, suseda ma a je to topka.

kubkovamama
10. dec 2017

..ešte petitt marse ma nosnosť do 40kg.. ale cena je uf uf

skumavka
autor
10. dec 2017

@kubkovamama ďakujem
A ten petite Mars ktorý konkrétne myslíš?

kubkovamama
10. dec 2017

Neviem presne ktorý typ, kvoli cenam som to ani neskumala, ale bol aj v bazariku na predaj čierny..s ružovou strieškou..tá sa dá ale vymeniť. Cez google najdeš určite 🙂

slnecnica82
10. dec 2017

Odporúčam znacku TFK, nedám naň dopustiť 😃

kubkovamama
10. dec 2017

na stranke buggies.sk Street je do 25kg

miranna
10. dec 2017

petit mars street je fajn, dostatocne priestranny i pre vacsie dieta a je do 25 kg

celasapremenim
11. dec 2017

@skumavka ja teraz predavam uppababy cruz a je aj na vacsie dieta, aj strieska sa da posunut dohora podla rastu, je priestranny, kvalitny, odporucam, aj novy keby si chcela, neolutujes ani na sekundu

lusinda1989
11. dec 2017

Ja mam Valco snap 4 a som s ním spokojna ľahučký priestranný ľahko skladatelny strieška sa da predĺžiť moja 5rocna sa do neho stále v pohode zmesti neni odpružený ale v pohode prešiel aj ZOO aj sneh

maciatkolulu
11. dec 2017

@skumavka odporucam phils&teds,maly ma 4 roky a stale v nom spava🙂

kp7333
11. dec 2017

Tiez mame valco snap a spokojnost. Mame s nafukovacimi kolesami, tak presiel uz kadejaky teren.

yanni
11. dec 2017

TFK, je to kocik s velkym K. A ak ti dieta v kocicku este spava, tak ziadny problem: Dokonca aj s tucnym fusakom ziadny problem. Nasa copana ma 2 roky a 4 mesiace, 12 kg a 91 cm a uplna pohodicka. Nemusis kupovat novy, ak nechces investovat, popripade pouzit ho este pre dalsie dieta. Videla som ho aj na bazari. Kup kludne pouzity, ten kocik je neznicitelny.

m_lucia
11. dec 2017

Odporúčam TFK, nedám na neho dopustiť. Nam sa zmestil aj krpec aj starsi 5 rocny syn, ak bolo treba.

yanni
11. dec 2017

@m_lucia hihi smejem sa. Nas druhy najmladsi mal 5,5 roky, ked sa mala narodila. Tiez sa tam zmestil. Na sirku uplna pohoda, na dlzku uz mal sice hlavu dost po budou ale on sa tam rad vtrepal 😂

celasapremenim
11. dec 2017

@skumavka pozri si na toto recenzie ....

https://www.youtube.com/watch?v=_i_DhCQamXQ


lahky, spratny, velmi kvalitny, na vacsie dieta, je tam priestor, treba vidiet osobne, ale skutocne super kocik, vyborne sa kocikuje, obrovsky kosik dole, slnecna clona, deckam sa v tom dobre spi, lebo je to tak skonstruovane ze dovidenia, kolieska su zavesene, makkucke, reverzibilny, nastavitelny....ak by baby poznali tuto znacku, nekupovali by ine kociky :D:D:D mam tretie, viem o com hovorim

yanni
11. dec 2017

@celasapremenim uppkac napr. ja poznam velmi dobre. Tomu kociku sa neda nic vytknut AAAAALE, 2 nasim detom vadilo korytkove sedenie-lezanie. Alebo skor povedane nelezanie. Zial. Cize u nas takyto sportak nehrozil. Vyskusali sme aj pri malej, takmer 2 mesiace, ked sme boli na navsteve, velke revy. Nie nezvykla si. Tak isto ako napr. sedacku s pultikom. Po dvoch mesiacoch dennodenneho revu letela von oknom (nie mala, ale sedacka 😀 )

simcatko17
11. dec 2017

a čo Britax b motion? 🙂

skumavka
autor
11. dec 2017

Baby, ďakujem za reakcie, ste skvelé. Popravde rozhodujem sa teda medzi petite &Mars tou stredy verziou a valco snap4. Ktorý je teda lepší?;)
@lusinda1989 prosím ťa, na to valco sa dá nakliknut aj vajíčko? Vďaka

skumavka
autor
11. dec 2017

Street verziou malo byť

ivitom
11. dec 2017

@slnecnica82 Prosím Ťa, a tfk sa dá dať do úplného ľahu či len takmer? Ďakujem

syssu
11. dec 2017

@skumavka ako čítam už máš svojich favoritov.. my máme x-lander x-run a sme s ním veľmi spokojní.. má nižšie položené sedenie a tým pádom je chrbtová opierka dosť dlhá aj pre väčšie dieťa.. u nás je využívaný už pri treťom dieťati bez poškodení ak teda nerátam zjazdené gumy, ale nikdy sme ho nešetrili 🙂

lusinda1989
11. dec 2017

@skumavka Fuh to netuším ja som ho kupovala len ako športiak uz sme vajíčko nemali tak ti neviem poradit

celasapremenim
11. dec 2017

@yanni v tomto nasom som mala maleho plus kamosky skusali kvoli tomu, co pises a jedna nevedela svojho syna ani zobudit z neho :D takze treba vyskusat asi....a je to zdravsie, ved vies, ortopedicky, ak je to spravne navrhnute, treba dat bacha ktory

celasapremenim
11. dec 2017

@skumavka valco snap je nekvalitny kocik, odide ti rukovat uz po troch mesiacoch a tak..tak podla toho na ako dlho to chces a co ti vadi, alebo nevadi, ak ti nevadi osupana rucka, smelo do toho

derdia
11. dec 2017

Perfketmy je Quinny speedy SX...ani tlacit ho netreba,staci jednym prstom...perfektny...kupis aj spod ruky za par korun🙂

yanni
11. dec 2017

@celasapremenim Ved jasne. To treba len vyskusat. akurat, ze ked uz clovek kocik ma (akykolvek) skusanie ineho dlhsiu dobu, je tazke. my sme skusali dva mesiace. Nikdy viac. Nevedela zaspat, "ulozit sa", revy uz potom asi zo vsetkeho. Su deti, ktore jednoducho s "vyhodenymi" nohami spat nevedia.
To je ako aj u dospelych. Ja napr neznasam nizko polozene auta. 😨

celasapremenim
11. dec 2017

@yanni ano, chapem :D ja som mala povodne nazor, ze ma byt dieta vystrete pekne ako na posteli v kociku, bila by som sa z ato :D tak si teraz na to s usmevom spominam po poslednych skusenostiach, jednoducho mojmu to vyhovovalo super a kocik bol najlepsi, aky som kedy v ruke drzala a ked uz clovek kupuje novy, popozera si aj certa aj diabla

yanni
11. dec 2017

@skumavka Aky mas teraz sportak? Ak ti vyhovuje ale je len maly, kup podobne stavany len väcsi, kvalitnejsi.

ollski
11. dec 2017

@skumavka babyjogger city mini GT, al. Britax motion...moje top...