Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík pre dvojičky

slavko01
28. apr 2014

ahojte prosim vas pomozte mi vybrat kocik nejaky dobry kocik pre dvojicky neviem si vybrat dorjan alebo TFK a este BUMBLERIDE preco radsej nevyrabaju len jeden 🙂

jul11
28. apr 2014

@slavko01 pre dvojicky ich je menej,pre jedno mas este 5x tolko znaciek 🙂

slavko01
autor
28. apr 2014

🙂 len ako mam vyberat podla ceny alebo kvality ja chcem nejaky taky nech manzelka je spokojna chcem kupit raz a poriadny

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavko01
autor
28. apr 2014

mozem vediet ako sa dostanem do toho bazariku

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sashabb
28. apr 2014

@slavko01 bumbleride indie twin jednoznačne 😉

klincek
28. apr 2014

@slavko01 dorjan urcite nie, je velmi siroky a tazky. neprejdete s nim cez bezne 80 cm dvere a pri tlaceni sa zapoti aj chlap, nieto zena po porode.
mali sme bumbleride a boli sme spokojni. akurat ma nestastne vyriesenu konkstrukciu, takze ak mas kazovy vyrobok, resp. nedavas dost pozor (pripadne oboje), moze sa zlomit. a este ma trosku neprakticky vyriesene sedenie-operadlo sa zdviha pomocou stahovacej pasky, a neda sa dat do praveho uhla, takze dieta nesedi rovno. my sme kvoli tomu kocik menili v 9 mes. veku. ale dovtedy velka spokojnost.
TFK som mala v ruke len chvilku, ovladal sa lahko, ale ako ma riesene sedenie, netusim...
inak vyzera to tak, ze chcete kocik so sedenim vedla seba🙂, tam fakt nie je velmi vela moznosti. a urcite by som ti odporucila radsej drahsi z druhej ruky ako lacny novy..kuk do bazaru, trebars aj tu na MK
jaj, a este pozrite easy walker-je sice najdrahsi z tych, co tu spominame, ale super.

shania31
28. apr 2014

My mame momentalne TFK a max spokojnost.

slavko01
autor
28. apr 2014

dakujem pekne nieco vymyslim najradsej by som ich vyskusal ale v okoli popradu ich nemaju nikde v predajni a ten easy walker myslim ze neje az o tolko drahsi myslim ze to je 100eur.a neviem z bazaru nechcem radsej kupim nove aj so zarukou a mam pouzite

elanor
28. apr 2014

@slavko01 presne tuto dilemu, aky kocik pre dvojicky, som riesila pred nieco vyse pol rokom... Zo vsetkeho co som mala moznost vidiet a vyskusat, mi najlepsie vysie Easy Walker Duo. Ten sme nakoniec aj kupili a mameho doma. Som s nim maximalne spokojna, a neviem si ho vynachvalit. Je to sice drahsia investicia, ale urcite sa to oplati. Vrelo odporucam ;)

slavko01
autor
28. apr 2014

len easy walker duo ma take nepekne farby

elanor
28. apr 2014

@slavko01 my mame strieborny, a pokazde ked idem po meste, vsetky ochkaju, ze jaky pekny kocik 😎
takze... 😝

katren
28. apr 2014

@slavko01 ja odporucam Baby Jogger City Select....zmestila som sa s nim zatial vsade, aj do maleho panelakoveho vytahu....a v pohode sa da utlacit aj s troma detmi 😉 /2 v kociku a tretie na skejtiku/ 😉

slavko01
autor
28. apr 2014

ja neviem ale mne sa paci sedenie vedla seba nic v zlom ale tie za sebou pripadaju ako harmonika 🙂 ale kazdy ma iny vkus

slavko01
autor
28. apr 2014

ten strieborny vyzera pekne skor mi pripomina bielu na fotkach uvidim hadam nieco vyberiem mame este cas 4 mesiace ale chcem ho mat vybrany skor

tova
28. apr 2014

@slavko01 ak chces kociar kotry budete pouzivat najme von, chodniku ... tak vedla seba a bumbleride sa mi najviac paci neni take monstrum ako duo walker , ak budete s nim chodit medzi ludi - obchodny dom, kostol, lekar, vsetko ine v budovach katastrofa, uhresis sa. alebo ludia ktory budu musiet odskakovat preto vtedy je lepsie mat aj kociar za sebou. Zaruky na kociar ti extra netreba, 3r. vydrzi kazdy kociar a minut 1 vyplatu na kociar sa mi zda vyhodene peniaze.

slavko01
autor
29. apr 2014

ale kupit kocik od ruky a sa mi rosipe myslim ze neje tiez nic moc

bronia13
29. apr 2014

ja len tak od ruky napisem..... ja som z dvojcat a daaaaaavno tomu neboli dvoj kociky ked sme sa narodili tak moj starky "zbuchal" z dvoch kocikov jeden pre nas ale bol tam taky mini problem. ze nebol vyvazeny takze ked mama dala jednu z nas do kocika tak sme sa vykotili 😎 😀 takze musela nas davat naraz obe 😉

tova
29. apr 2014

@slavko01 a preco nie? co sa moze kociaru stat aby sa nemohol pouzivat? mam 4 dvojkociare, 2 nove teda nove som kupila, 2 uz su 8+r. a vsetky su pouzitelne , nic neni potrhane, skrabance aj na novom kociari budes mat do mesiaca pri skladani do auta, atd.... detom vobec neuskodis ked s budu vozit v pouzitom kociari, casto zena zisti, ze jej druh kociara nevyhovuje a potom ho po roku predava a kupuje iny, alebo ako ja skoncila som po 3r so 4mi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli