Kočík Quinny Buzz 2011

lenulik209
7. jún 2011

Ahojte mamičky, má niektorá z Vás skúsenosti s kočíkom QUINNY BUZZ 2011?Vopred ďakujem za odpovede.....

dosa
3. mar 2012

@lubi moda nemoda - vajce nie je na spacirky. a vieme vsetci ako si to myslela s tym polohovanim, urcite vieme o akom kociku pises, inak by sme sem nepisali... a tak ako aj @zuzikka ani ja by som novorodenca nevozila vo vajci ani v korytkovom sportaku... ak chces usetrit na vanicke, kup si sportak, co ma klasicke polohovanie opierky.

something
3. mar 2012

No, len to asi aj od dietata zalezi...a ked je vacsie to dieta, tak mu potom tie nozky od kolienok nevisia?

dosa
3. mar 2012

@something nevisia, je tam polohovatelna opierka na nohy. a co mozem porovnat, tak mala som aj tento typ sedenia, aj klasicky, ale tento bol pri prechode z vanicky do sportaka lepsi, lebo dieta ked polohujes, tak aj zadocek sa podsadza a tym padom sa dieta nesmyka a pevne sedi. na klasickom sedeni ostava sedadlo rovne, len opierka sa polohuje a tym padom dieta nic nedrzi pod zadkom a sa smyka... aspom teda pri starsej som mala klasicky a kazdu chvilu som ju musela popravat...

something
3. mar 2012

Aha, tak dakujem za odpovede :o)

sasrnka
3. mar 2012

@something presne ako pise @dosa , to korytko je super. Pri dcerke by som vazne ocenila, lebo bola drobna a v sportovom kociku sa mi smykala. Teraz mam troska vacsieho "chlapa" a buzz a uplne super je ta sedacka. Malemu sa v nej paci. Dokonca, ked mi cez den nechcel spavat v postielke, tak som ho davala aj doma do kocika a pekne mi tam spinkal. Mavali sme problemy s kolikami a ked spinkal v tejto polohe, tak ho nebolelo brusko a po spinkani sa pekne vykakal. Pre niektorych somariny, ale ja som bola stastna, ze to pomohlo 😉 Jedine, co mi na buzz vadi je ta mala strieska, co malo kryje...

lubi
3. mar 2012

@dosa ten kocik je vraj od narodenia pokial dieta nepotrebuje kociar. uvadzaju to vsade. myslim tu buginu.este neviem ci si si vsimla ze sa pytam na Quinny Moodd aj napriek tomu ze je to tema Quinny Buzz. preto som si myslela ze mi vanicku nebude treba . nevravim ze by som mala dieta cely cas vo vajicku. ale zatial mi nik nepovedal - ano da sa male dieta kocikovat v tej bugine alebo nie neda kup si vanicku. kazda odpoved bola zatial iba o tom ze vajicko nie je dobre na kocikovanie. neviem koho si mam inak vsimat potom aby som zistila co ako sa pouziva ked s tym nemam skusenosti. a aky je rozdiel medzi korytkovym sportiakom a sportiakom???@sasrnka pise opak prave tak teraz som trochu zmatena 😅 ze pre nu bolo lepsie to korytko ako sportovy pre mensie dieta.

matat
3. mar 2012

ja mam qiunny speedi, buzz a zapp xtra.....ale buzz vedie, aj ked je najtazsi z tychto troch,,,,

dosa
4. mar 2012

@lubi aj ja som pisala tak, ako @sasrnka, ze u nas korytkove sedenie jednoznacne vedie. ale nepisali sme o novorodencoch... nepochopila som dost dobre tuto vetu: "ten kocik je vraj od narodenia pokial dieta nepotrebuje kociar" - ako ze ked nepotrebuje kociar???? ze je nejaky kociar vhodny pouzivat od narodenia sa pise vacsinou o travel systemoch, ktore mozes pouzit s vajickom (lebo vajicko je od narodenia) a potom o viackombinovanych kocikoch - ku ktorym tiez dokupis bud vanu alebo vajce a tym padom ich mas od narodenia. videla som moodd nazivo, ale na tvoju otazku, ci da, alebo neda - coby sa nedalo, da sa vozit aj vo vajci, alebo v sportaku. ale radsej by som sa zamyslela, ako buduca mama, ci je to vhodne, nie ci sa to da... takze ak ta zaujaima len to, ci sa to da, tak jasne, da sa...

sasrnka
4. mar 2012

@lubi nepisala som o novorodencoch, maly mal 3 mesiaciky, ked bol v sportaku, ale je velky a vyzeral na pol roka. A pozor, nespaval tak cely den 😉 Moodd som nazivo nevidela, len videa a fotky a viem, ze polohuje sa chrbatova opierka, nie je to korytko. Ak to ide do roviny, jasne, ze sa tam da aj babatko vozit, ale neviem, ten kocik je uplne otvoreny pre cerstve babatka. A nema ani podlozku pod nozicky polohovatelnu, tak take polrocne dietatko bude mat nozicky vo vzduchu mozno. Myslim, ze je to skor kocik pre vacsie deticky, teda starsie. Najlepsie bude, ked si kocik pojdes sama pozriet na predajnu a uplne najlepsie, ak si zoberies niekoho so sebou, kto ba babatko a vyskusate 🙂

lubi
4. mar 2012

@dosa @sasrnka dakujem vam za pomoc. asi vam to pripada ze som totalne hlupa, ale je lepsie sa opytat teraz nez potom ked sa maly narodi robit nejake blbosti. no tak vsade uvadzaju ci vo videach alebo aj na ich stranke ze kociar-teda ta bugina sa da pouzivat od narodenia pokial uz dieta nebude potrebovat kociar. preto ma zaujimal nazor vas ktore uz deti maju. tak este raz dakujem a pekny den. 🙂

lolinkamaminka
25. mar 2012

maminky prosim vas a to sedadlo pri modele 2010 sa meni cele aj s tym plastom alebo ide len o potah??? myslim tym zmenu velkosti sedadielka.. dakujem

cheequix
30. mar 2012

Baby, jeden moj postreh ku Quinny Buzz 2011 (ak to uz niekto vyssie nespominal) - na tento model nie je mozne upevnit tzv. season set (moskytiera a ochranne kryty proti vetru), ktory inak na starsie rocniky pasuje. Model 2011 totiz nema na strieske zips, kam sa tento seasom set upevnuje. My mame Buzz 2011 vo farbe Natural Mavis a holt, season set si mozem akurat tak vylozit na policku 😢 . Ale inak s kocikom spokojnost, no mohol by mat viac moznosti polohovania.

adkasmolka
17. apr 2012

chcem sa opytat, ci mal tiez niekto problem pri quinny buzz extra 2012 vybrat sediaciu supravu z konstrukcie kocika. Snazim sa a nejdem mi to vybrat..Je mozne, ze to tak napevno drzi? Prosim poradte mi! DIK!!!

nikasik
12. máj 2012

Chcela by som sa opytat do kolkych rokov je vhodny buzz.. mam 2,5 rocneho chapceka... 12,5kg a cca. 90cm.... a mam mozno vyhodne kupit buzz len neviem ci sa mi to oplati...ci sa tam zmesti a co zima?... s fusakom??.. to uz bude mat 3 roky...???

janka196
13. máj 2012

ahojte maminky. mame kociarik quinny buzz a maly mi dost zaspinil tu mensiu vlozku . prala ste to niektora v pracke? pise ze len rucne tak neviem teraz. najradsej by som ju dala oprat na nejakom jemnom programe. poradite???? dakujem 🙂

dosa
13. máj 2012

@janka196 prala som v pracke, na 30 stupnov, jemny program, tekuty prasok... nic sa nepokazilo, bola ako nova

janka196
13. máj 2012

@dosa dakujem 🙂 ja som ju uz skusala cistit ale akurat mi ostali flaky na tom :( tak idem nato.dufam ze ju neposerkam 😀

dosa
13. máj 2012

@janka196 nedaj velke otacky, ja na jemnom ani nemam, maximalne 800 a malo by to prezit 🙂

janka196
13. máj 2012

uz som oprala dala som na jemnu 30-tku. dakujem za rady. podlozka to prezila a je ako nova 🙂
@dosa

huma
4. okt 2012

chcela by som ozivit temu
planujem kupit Buzz 3ku, ale trochu pochybujem nad tym, ako tento buzz vyzera a ako sa s nim funguje, ked ide o hlboku cast - s vanickou Dreami
osobne som buzz 3 - vajicko - videla velakrat, ale nevidela som ho s vanickou a mam trochu obavy o pevnost
Nemate problemy pri rychlejsom manevrovani do zakrut s udrzanim rovnovahy kocika?

laurka15
4. okt 2012

@huma vôbec nie, s kočíkom som maximálne spokojná, mám Quinny Buzz4 a k tomu koleso do terénu. mám odskúšané aj v zime po snehu, a nebol problém 🙂 😉

drobcekrs
24. okt 2012

@laurka15 chcem sa opýtať, či si do snehu menila to terénne koleso, alebo bol kočík ľahko ovládateľný aj s tým dvojkolečkom???? ďakujem 🙂 🙂 🙂

laurka15
24. okt 2012

@drobcekrs ja mám Buzz 4, teda ako keby štvorkolka, ale do snehu som dávala to terénne, zdalo sa mi to lepšie a mám pravdu povedať, tak už som si ho tam nechala aj celý rok..... mne na tých predných kolieskách vadilo aj to, že keď boli cesty trochu posypané kamienkami, nerobilo to dobrotu, lepšie sú nafukovacie kolieská podľa mňa.... ale tiež závisí od zimy... my bývame na Kysuciach a tu sú snehy poriadne 🙂 prvý kočík som mala s nenafukovacími kolesami a vôbec som nebola spokojná..... preto som teraz hneď aj to terénne koleso kupovala 😉

drobcekrs
24. okt 2012

🙂 @laurka15 ďakujem krásne

laurka15
24. okt 2012

to je v pohode, dúfam, že som aspoň trošku pomohla pri rozhodovaní 🙂 ak ešte dačo treba, rada poradím 🙂

laurka15
24. okt 2012

@drobcekrs to je v pohode, dúfam, že som aspoň trošku pomohla pri rozhodovaní 🙂 ak ešte dačo treba, rada poradím 😉

drobcekrs
24. okt 2012

@laurka15 aký je rozdiel medzi ročníkmi? Ja sa teraz rozhodujem či ho kúpiť, hľadám niečo na zimu a tento sa mi moooc páči, no bojím, že po snehu to bude hrôza. pokukujem po trojkolke. Tie terenné náhradné kolesá sú drahé??

drobcekrs
24. okt 2012

konkrétne tento je už ten väčší sedák?
@laurka15

laurka15
24. okt 2012

@drobcekrs no ja mám rok 2011, presné rozdiely neviem povedať, teraz som objednávala pre sesternicu ale ona si tiež vybrala 2011, nechcela 2012 lebo sa jej nepáčili farby..... a objednávala som jej aj to koleso do terénu a to stálo okolo 50 eur, teraz ho majú v akcii, inak stojí viac.... a čo sa týka sedáku, tak neviem či je to na obrázku ten väčši, hm fakt neviem, 😒

drobcekrs
25. okt 2012

@laurka15 ok, nevadí, však už som sa aj s pani dohodla, tak mi ho dnes posiela. Tak uvidíme, v najhoršom ho predám a budem zháňať ďalej 🙂