Kočík s otočnou sedačkou na zimu. Ktorý kúpiť?

annon
11. jan 2009

Nenašla som tu žiadnú takú tému, iba s preklápacou rukoväťou a ja hľadám nejaký kočík s otočnou sedačkou vhodný na zimu, keďže nám strašne prekáža vietor a aj slniečko, a slnečník v lete nevyužijeme, pretože malý ich už zlomil dva 😀 asi mu tam zavadzajú. Poradíte mi niečo?

petruci6
22. máj 2009

dadi dik ☹
zoe ten druhy vyzera dobre 😉 kuknem na to dik 🙂

silvia.t
23. máj 2009

aj quinny buzz ma otocnu sedacku 🙂 a 2009kolekcia ma sedacku xxl takze tam vojde aj starsie dietatko

matja
5. jún 2009

baby, tie, čo máte kočík s otočnou sedačkou, môžete povedať, či ste spokojné? Dá sa tá sedačka otočiť jednoducho?

matja
5. jún 2009

a ma tu niekto chicco for me?

eimiky
6. jún 2009

doslova s otočnou sedačkou je tento
http://www.ilovemybaby.org/gallery/orbit-baby-s...

deina
6. jún 2009

Ten je srandovny. 😀 Ale dobry, ocividne sa otaca uplne lahucko.

pepies
6. jún 2009

eimiky ten je bohovsky 😉

matja
7. jún 2009

dá sa kúpiť ten orbit aj tu? Nikde som ho nenašla.

matja
28. jún 2009

baby, ktoré máte kočík s otočnou sedačkou, môžete napísať svoje skúsenosti? Nie je to náročné otáčať sedačku? Mám na mysli, že keď sa rozhodnete ju otočiť, musíte zložiť dieťa, vybrať sedačku, otočiť ju, naložiť dieťa... zdá sa mi to komplikovanejšie, ako pri kočíku s preklápacou rúčkou.

standu
28. jún 2009

mati myslim ze orbit najdes len v USA 😵 my sme mali sportak s otocnou sedackou a malu som pri obracani nevyberala...ale je pravda, ze je lahucka, takze to nebol problem 😉 ale cvik som nabrala rychlo a zabralo to par sekund.

matja
28. jún 2009

standu, aký kočík si mala?
Ja sa stále neviem rozhodnúť, či si vybrať s otočnou sedačkou alebo preklápacou rúčkou. Ten druhý sa mi zdá praktickejší, ale zase tam vraj zavadzajú kolieska, keď sa otočí.

standu
28. jún 2009

ABC design 3tec....ale polohovanie sportaka sa mi nepaci, tak sme kupili golfky polohovatelne do lahu, aj nozicky. medzi akymi sa rozhodujes?

ivka2301
28. jún 2009

a co tak quinny buzz 4? Ja predavam jeden uplne novy 😎 😀

matja
28. jún 2009

standu, este sa nerozhodujem medzi ziadnymi, najskor musim zistit, co je lepsie, ci otocna sedacka alebo prekl. rucka. Keby bola prekl. rucka, tak som sa pozerala hlavne po PP uno, ale nepaci sa mi az tak...

ivka, ja chcem co najlahsi kocik a quinny buzz je uz o cosi tazsi.

standu
28. jún 2009

je fakt, ze pri preklapacich ruckach sa "kope" do koliesok....ja som rozhodnuta, ze pre druhe este vyuzijem hlboky z toho ABCcka ale sportiak kupujem novy. otocna sedacka musi byt. bud Maxicosi Mura ale je tazky ☹ alebo nejaku teutonku...mozno zvolim z narokov na otacanie a v tom pripade sa mi pacia PP GT3 a Concord fusion 😉

no a najviac asi vedu Mutsy.....ale tam sa asi zle polohuje sedacka ☹

takze som ti nepomohla 😖

lila13
29. jún 2009

a co poviete na Hoco Ranger S ?

danona
29. jún 2009

petruci- ja ma na predaj otocny - buzz, cena 230€... som z Ga, kocik mam tu v inzeratoch... 😉

petruci6
29. jún 2009

videla som,ale chcem iny,tento sa mi zda dost maly a na zimu uz budeme potrebovat fusak a mala uz bude mat rok

danona
29. jún 2009

ok 😉 ak by si chcela kuk, vyskusat, povedz krstine /biankinej/, tusim sa poznate.. 😉 moja sa do kocika ester zmesti, no uz som si kupila zapp, to nam uz staci.. 😀
Aj peg perego ma pekny model -s preklapacou ruckou, v galaxii ho mali, neviem co stoji, kamoska ho kupila v ciernej farbe, je peknucky.. 😉

danona
29. jún 2009

malo byt kristine.. 😝

matja
29. jún 2009

danona, nevieš ktorý model to je z PP?

danona
29. jún 2009

matja-nasla som ho, je to PP Uno http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro..., v tej farbe Black tie...
len nema otocnu sedacku, ale preklapaciu rucku... 😉

petruci6
30. jún 2009

jasne,pozname sa 😉

petruci6
30. jún 2009

jeden s preklapacou ruckou mam a je to hroza,uz by som taky nekupila
je to uplne neprakticke,ked tie otocne kolieska mas vzadu,zakopavas o ne a nevies vyjst na chodnik
musis sa s celym kocikom otocit 😒

bubinko83
30. jún 2009

aj ja mam kočik ktory sice nema preklapaciu rukovat,ale da sa otočit športova čast smerom k matke. 😵 Je to Bertini kočik.

matja
30. jún 2009

petruci, aky mas kocik s prekl. ruckou?

bublinka, ako si spokojna s otacanim sedacky? Nie je to narocne? Ked chces otocit sedacku, musis vylozit dieta, vybrat sedacku, otocit, nasadit dieta... Toto ma odradzuje.

matja
30. jún 2009

ups, nie bublinka, ale bubinko 🙂

dosa
30. jún 2009

aj my mame bertini, babo sice este nie je na svete, ale bola som s nim vonku s kamoskinou 8 mesacnou dcerou - chcela tiez vyskusat lebo sa jej paci 😉 skusali sme pretocit sedacku aj s malou a pohoda - dokonca aj ja tehotna som to zvladla 😀 odcvakla som tlacitka, sedacka sa uz potom sama nezacvakne (treba na to silnejsie pritlacit), chytila som za madlo a za opierku a pretocila som... a mala v pohode sedela 😎

martinano
30. jún 2009

ahojte mys me dostali casualplay vintage s otoznou ruckou je pekny prakticky vela miesta,ale uz sme nepouzili je zbaleny to uz ne je kocik pre nas maluy chodi, mala som moznost vymenit ho,ale uz nebudem chcem predat ak by ste mali niektora zaujem predam za cenu pouzivaneho 😉