• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
Maminky neponukate stokke crusi sportak?najlepsie red alebo purple...v pripade ponuky poprosim ip,vdaka:wink:
16. jan 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, viem mi niektorá z vás poradiť ako mám dat dole striesku zo stokke xplory vanicky a dat ju na stokke xplory športovú cast? Mne vlastne ide o tu tyč taku krátku na ktorú sa naklikne strieska. Uz som z toho zúfalá ďakujem :pray:
20. jan 2015 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám na Vás prosbu ohledně Winter kitu a jeho kožešinky. V jakém ji máte stavu po zimě? Já již jak jsem jí kupovala, byla vypelichaná, ale teď to mám děsně chemlonové, myslíte že to má smysl reklamovat?
22. jan 2015 o 13:15  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to jsou ty fotky://
22. jan 2015 o 20:46  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verousk Podľa mňa to stačí vyčesať:wink:
23. jan 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby súrne zhánam winte rkit cierny,alebo cerveny,nepredava niekto nahodou???ak hej anpiste mi do spravy ....
30. jan 2015 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, kamarádka prodává neježděného Xplory V4, barva black melange za super cenu, kdo by měl zájem, zašlu odkaz:slight_smile:
8. feb 2015 o 20:56  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verousk ahoj poprosim info
9. feb 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ppskate poslala jsem zprávu;)
9. feb 2015 o 21:57  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ythyl take se mi oloupala a na počkání mi vyměnili v prodejně Babiez v Praze, kde jsem kocarek koupila.

HOLKY, neprodavate někdo SKATE NA XPLORY?
9. feb 2015 o 22:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verousk presne tak, jen vycesat, bude zase jako nová.
9. feb 2015 o 22:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odporucam precitat, test kvality okrem ineho aj na stokke:

http://spuntik.zoznam.sk/cl/1000706/1454239/
9. feb 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meja3
na základe týchto nepravdivých informácií boli vykonané testy peny rukoväte treťou stranou v akreditovanom testovacom inštitúte.

Testy, ktoré boli vykonané nemeckým akreditovaným testovacím inštitútom potvrdzujú, že v súčasnej dobe používaná pena rukoväte je v súlade s platnými predpismi EÚ.
11. feb 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babymarket_sk zdravím chcela by som sa Vás opýtať, mam doma crussi a chceme kúpiť k nemu športovú časť len neviem aká vlastne naň pasuje, V3 alebo V4? viete mi poradiť ináč tie testy ma teda dosť vystrašili :unamused: bábato čakáme každú chvílu a už som rozmýšlala či sme sa správne rozhodli.
12. feb 2015 o 17:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkabruno
ako nový diel sa dá zakúpiť len nový model V4
K testom - média nám podsúvajú rôzne nepravdivé informácie, bohužiaľ veľakrát je to nielen neznalosťou redaktorov, ktorí žijú zo senzácií, ale aj konkurenciou, ktorá sa takto snaží poškodzovať lepších a úspešnejších.
14. feb 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozmýšlím se nad kočárkem Stokke Xplory a Mutsy Igo Air, oba jsou moc pěkný. :slight_smile: Máte někdo zkušenosti s Mutsy, moc ho tady na Slovensku nevidím.
14. feb 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@golem73
na Slovensku je obľúbenejšie Stokke, ale skúste priamo zadať otázku na kočík Mutsy
14. feb 2015 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já asi půjdu do Mutsy. Zítra jedu do jedné prodejny kde mají 14% slevu na Mutsy i na Stokke, tak se rozhodnu. Vlastně mají tu slevu na všechno. jupí. :slight_smile:
14. feb 2015 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predám kočiar stokke x-plory beige vo veľmi dobrom stave. Používaný pol roka.Kočiar obsahuje vaničku, športovú časť, novorodenecká podložka, 2 tašky, podložka na prebaľovanie držiak na pohár, zimný návlek. Cena 800 eur prípadne dohoda.Podrobné foto kočiara pošlem na požiadanie :slight_smile: Telefonný kontakt 0911 402312.
20. feb 2015 o 09:55  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelliness ešte aj pláštenka :slight_smile:
20. feb 2015 o 10:20  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2015 o 23:50  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pre take dvojrocne dieta ta sportova cast je pohodlna aj na spanie??? sa mi zda ze je maly
8. mar 2015 o 18:13  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludy práveže väčšinou predávajú po roku a pol používania, nie preto, že kočík je zlý ale preto, že pre väčšie bábo nepohodlný už. Takže na dva roky asi EE.
8. mar 2015 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikada prepac, ale videla si xplory nazivo?? Maly?? Ked v nom v pohode preveziem 4rocne dieta?? Treba posuvat iba overene fakty a skusenosti a nie domnienky...

@luludy netreba sa vobec bat!!! Kocik baby predavaju skor preto, ze ked ti dietatko zacne chodit, tak na kocik ho zvycajne uz tazko ukecas ;)
8. mar 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 videla :slight_smile: si predstav. Ja nehovorím že je to globálna záležitosť ale na bazari keď som sa pýtala na dôvod predaja po roku a pol pouzivania toto bola jediná odpoveď od všetkých že je už ne pohodlný. Takže tak.
8. mar 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nenasla by sa nejaka maminka co predava dazdnik na stokke explory? Hladam aj drziak na pohare a nejaky ten letny kit za rozumnu cenu.
9. mar 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gega ahoj mam letny kit farba je beige :slight_smile:
9. mar 2015 o 19:59  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelliness a cena? Mozete poslat foto?
10. mar 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky caute, pls. kde sa teraz najviac oplati kompletka xplory? Uz som z toho akosi vysla kedze moja mania vekom syna skoncila :joy:
10. mar 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kit na stokke
11. mar 2015 o 14:10  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok