Kočíky Babywelt Oregon GT6 a Booster GT4. Aké sú?

tyli
7. júl 2008

Ahojte, vie mi niekto poradiť aké sú kočíky nemeckého výrobcu Babywelt Oregon GT6 alebo Booster GT4? Prípadne aké máte s nimi skúsenosti? Zatiaľ som ich videla iba na internetových stránkach.
Veľmi sa mi páčia, no nemám odvahu si objednať niečo, čo som nevidela primo v obchode.Taktiež som o nich nenašla veľa informácií na nete. Preto ak ich niekto pozná, prosím napíšte mi svoje názory. Díky 🙂

frog
7. júl 2008

Ahojky tyli.Když jsem před rokem vybírala kočík,tak jsem měla 3 favority:1-Babywelt(oba) 2-X-lander 3-Hoco
Ale vzhledem k tomu,že bydlím ve strým paneláku,kterej nemá kočárkárnu a má mini výtah pro 3 osoby,tak jsem musela vybírat podle toho,kterej se mi do něj vejde.První dva ačkoli byli favoriti měli bohužel o pár čísel širší kolečka,takže smůla a nakonec jsem tedy koupila hoco.Ale pokud máš prostory dobrý tak bych neváhala..ale určitě si ho vyzkoušej.Já zajela mooooc kočíků a ne každej se mi dobře řídil a některý jsou fakt těžko ovladatelný.

tyli
autor
8. júl 2008

Ahoj Frog, vrelé díky za radu. Momentálne bývame u rodičov v rodinnom dome, no hľadáme si svoje bývanie. Musím rátať aj s možnosťou, že v dome bude výťah. Pozriem si ešte kočíky zn. Hoco. S touto značkou ak dobre rozumiem si spokojná? Niesom si istá či ju predávajú na Slovensku. Idem sa pozrieť na net.

tyli
autor
8. júl 2008

Frog, našla som ich. Sú super. Majú nový Hoco Winner, no u nás stojí 20 000,- takže smola ☹ Ktorý máš ty?

frog
8. júl 2008

přesně ten béžovej.Ve skutečnosti,ale je jako velbloudí srst..jsem s ním spokojená,zvládne jakýkoli terén 😉 ,ale fakt to chce ozkoušet.Ty winner maj takovej zvláštní podvozek 🙂

tyli
autor
8. júl 2008

Je trochu zvláštny, no má predné kolieska s aretáciou. Budem sa musieť ešte poobzerať. Hľadám kočík, v ktorom sa dá naklikávať šp. časť v oboch smeroch a predné kolieska sú otočné. Preto uvažujem kúpiť Babywelt Booster alebo Oregon. Veľa takýchto kočíkov som nenašla (u nás v obchodoch žiadny). Nemienim dať za kočík viac ako 12 000,- Sk.

tyli
autor
9. júl 2008

frog díky za radu. Stále zvažujem čo spravím. Už som obvolala celé slovensko kôli týmto kočíkom 😝 Nikde ich nemajú v obchodoch.

tyli
autor
9. júl 2008

Čaute, nevie mi niekto poradiť kde v BA, Trnavskom al. Trenčianskom kraji by sa dali vidieť tieto kočíky?

andybe
18. aug 2008

Tyli...

ked taky najdes..(alebo ked si ho kupis) tak daj vediet kde.. Mne ako chlapovi sa velmi paci BOOSTER GT4🙂) zene nie;)) chcel by som ho vidiet v reale... ja som z PN takze Trnavsky, Trenciansky a BA mi tiev vyhovuje🙂

tyli
autor
18. aug 2008

ahoj andybe,
tak ja som už kúpila, ale PP Uno. Niesom s ním až tak veľmi spokojná, no potrebovala som rýchlo niečo kúpiť. Po mesiaci mi vŕzga predné koliečko a keď schádzam z obrubníka, často sa mi skrížia predné koliečka a nemôžem sa pohnúť. To by som ich skôr vylomila. Aspoň že ostatné je O.K. 😒 Ak máte možnosť, tak si na Booster počkajte. Myslím že je fakt dobrý. Písala som si s jednou pani čo ho mala a veľmi ho chválila. Viem, že ho mali dostať v predajni Bambini v Trnave. Skús www.bambini.sk, Kapitulská 8, Trnava 91701 Slovensko

+421 33 551 5335 +421 908 709 481
+421 918 097 068 +421 915 775 338

bambini@bambini.sk
bambini@pobox.sk
lucaslevcik@gmail.com

Keď som bola v Rakúsku, mali tam suprové Teutonie a Hartany (konkrétne sa mi páči Racer). Sú to podobné kočíky ako Babywelt kočíky, no ešte kvalitnejšie a bohužiaľ drahšie. Keby som bola ochotná dať za kočík cca. 15 000,-, kúpila by som Hartana.

Prajem vám šťastný výber, daj potom vedieť čo ste kúpili 🙂

Mimochodom je fajn, že na tieto stránky chodí aj nejaký chlap 🙂 Prajem pekný dník 🙂

elliott
22. aug 2008

ahojky, baby welt kočárky jsou všechny dobrý, já mám oregon gt4 booster ( světle zelený) a je perfekt. Jen má jednu malinkou nevýhodu, nic s ním jakoby nesjedeš a nevyjedeš. Přední kolečka jsou plně aretovací a malá, ale jinak si na něj vůbec nemůžu stěžovat. Mám ho dva měsíce. Kupovala jsem ho přes net - za 7500 Kč.

criterska
23. aug 2008

Ahojky, já mám Baby Welt Riva air, kupovali jsme ho jako druhý kočárek, první jsme měli X-lander, ale tam se mi už prcek od 4 měsíců nevešel, takže jsme sháněli něco většího..U Baby Weltu je delší ta vložná taška, ale zase pozor, je docela úzká, malej je tam dost napasovanej..Už se těším, až tašku vyndáme a budeme jezdit jenom ve sporťáčku..S kolama jsem spokojená, myslím, že tohle je nejlepší varianta, má je jako malý tank, bude se s nimi krásně jezdit na sněhu a hlavně dobře "krosíme" v terénu.. 😀

tyli
autor
23. aug 2008

ahojky elliott, v čom je problém pri schádzaní a vychádzaní u Babyweltu? koliečka sa dobra neotáčajú, al. je v tom iný problém? Ja som nakoniec kúpila PP Uno, pretože Babywelt kočíky u nás nemajú, no ľutujem práve kôli predným koliečkam 😒 zasekávajú sa a som asi jediná kt. vie s ním jazdiť. manžel si ich musí fixovať, ináč ich ide pravidelne "vylomiť" 😖

renatajjj
9. okt 2008

Také by mě to zajímalo. Četla jsem několik špatných názorů na Baby Welt Booster GT4, kde menší kolečka "prý" často špatně aretují, protáčejí se a sekají. Stejně tak se prý často kazí kloub u řidítek a barva brzy ztrácí původní barvu. Dost maminek s tím jezdilo na reklamaci, nemáte někdo ještě další zkušenost - ať už pozitivní či negativní. Není nic horšího než koupit kočár a pak jezdit po reklamacích. Jsem sice do něj zapálená, ale ty špatné recenze mi pomáhají střízlivět.

telinka
9. okt 2008

tyli...ja mam baby welt oregon gts trojkolkuhttp://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... a som s nim maximalne spokojna 😉
je pravda ze vanicka...teda fusakotaska perfektne zateplena je trosku uzsia ale zas mne sa narodilo bejby v decembri takze sme nemali problem sa tam vojst a myslim ze je jedna z najdlhsich co su u nas dostat
jedine minus davam tomu ze strieska sa otrasmi mierne uvolnuje a treba dotahovat srobiky raz za cas, da sa otacat do obidvoch smerov a je k nej aj nanoznik a taka "oteplena podlozka na zimu 😉 ...inak kolieska velkee , pohodlne sa s nim manevruje aj jednou rukou , da sa cely vyzliect a vyprat...

renatajjj
10. okt 2008

Když čtu poslední názor, tak si vzpomínám, že o té boudičce byla v hodnoceních taky řeč, že padá a musí se dotahovat. Ještě počkám, zda mě někdo pozitivně nenaladí, ale je to dost mínusů.

tonica
10. okt 2008

Ahoj holky. Ja sice Booster nemam, ale sousedka si ho nemuze vynachvalit. Pouziva sice jen sportak, ale rikala, ze vystridala kocarky 3 a ze je s timto maximalne spokojena. Zkousela jsem se s nim projet, predni kolecka jsou slusne nataceci (na to, jak jsou mohutna). Do terenu i mesta mi prijde super. Bohuzel zkusenosti ke korbicce nedodam.

telinka
10. okt 2008

renatajjj....no neni to nic strasne raz za 2 mesiace dotiahnut dva srobiky....sak si kup kocik za 20...30 000 a tam mozno taketo problemy nebudu , ja si myslim ze vzhladom na to ze som za tu trojkombinaciu dala 10 000 je to ok 😉

maja5
15. dec 2008

ahojte chcela by som sa opytať ako ste boli spokojne s týmto kočíkom cez zimu. my budeme mať malého až začiatkom apríla tak do jesene budeme používať vaničku a potom už asi len športový uvidíme ako sa bude zmestiť a práve preto sa chcem opýtať ako je to s tou zimou a týmto kočíkom ak vie niekto poradiť bola by som rada. nechceme dať za kočík veľké prachy a tento je cenovo veľmo prijataľný.dakujem

maja5
15. dec 2008

a ešte by som rada vedela či sa da dokupiť aj autosedačka a nakliknúť.

criterska
17. dec 2008

Ahojky holky, jak už jsem dříve psala, my máme Baby Welt Riva air - ale až na kolečka je stejný jako ostatní typy..Používáme ho někdy od začátku července a zatím si nemůžu stěžovat - teď už jezdíme cca 2 měsíce ve sporťáčku..Ale boudička je v pohodě, nepadá ani se neuvolňuje, takže přitahovat nic nemusíme..Když nám kočárek došel - poštou - tak byla asi tak 2 - 3 dny taková jakoby pomačkaná - ta boudička - a přišlo mi, že se nedá pořádně vypnout, tak jsem z toho byla nešťastná, ale to bylo jenom tím, jak byl kočárek poskládanej a narvanej v krabici, pak už to bylo v pohodě a je krásnej..A barva nám stále krásně drží, ani o půl odstínu nevybledl..Já bych ho klidně doporučila.. 😉 Na sněhu se jezdí krásně, akorát, když byly větší závěje, tak jsme před sebou tlačili sníh - koš je docela nízko - ale to není problém jenom tohoto kočárku..

Maja - ta autosedačka myslím nelze..A nánožník na tento kočárek je perfektní, veliký a vyteplený, prostě paráda..

maja5
18. dec 2008

ahojte nemohol by mi niekto poslať foto kočíka ktorý máte doma je to iné ho vidieť pri používaní ako na inter.stránkach nikde v nich nie je dietaťko a tak si to neviem predstaviť. ak by ste boli tak milé. dakujem 🙂

wansday
30. dec 2008

na kočárky Baby Welt jde připevnit autosedačka Maxi Cosi 😉

maja5
2. jan 2009

ahojte chcela by som sa opýtať ako je to zo skladaním kočíka dá sa poskladať rýchlo a zmestí sa do auta my máme fábiu.

maja5
8. jan 2009

ahojte mohol by mi niekto zmerať zadný rozmer kolies lebo bývame v paneláku a neviem či sa mi zmestí do výťahu. dakujem

ivuska027
5. feb 2009

ahoj kočky, viete mi povedat niekto, ako je ten kocik, a ci vobec odpruzeny. Nechcem v nom dietatko hojdat, ale ci nie je velmy "tvrdy". Dakujem..

krista
6. máj 2009

radka12 • 1d, 25tt • Dnes v 10:27
Ahojte maminy a budúce maminy.
Máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom? Respektíve neviete, v ktorej predajni (najlepšie na západe Slov.) by som ho mohla vidieť a vyskúšať si ho? Neviem sa totiž dopátrať žiadnej predajne, kde by ho mali. A kupovať mačku vo vreci nechcem. Ďakujem za každý postreh a rady ohľadom tohoto kočíka.

skybaby • 15tt • Dnes ve 13:44
radka viem ze v trnave su ich schopni objednat ale neviem ci ich maju aj priamo na predajni, skus si pozriet www.bambini.sk a pripadne si tam zavolaj

helulicek
7. máj 2009

Čaute holky
chtěla jsem původně jinej kočárek, ale už vyprodávají jen poslední kusy a bohužel ta jejich nová kolekce kočárků se mi nelíbí. Mimo jiné jsem narazila i na kočárek Baby Welt Riva Air 2009, tak se chci zeptat na zkušenosti s ním. Nemáte jej některá? Jo a nikde jsem nenašla vnitřní rozměry hluboké korbičky, můžete mi je prosím napsat.
Díky

radka12
7. máj 2009

Skybaby, díky. Tam som už písala mail. Odpísali mi, že keď im príde, dajú mi vedieť. Takže sa tam určite naň pôjdem pozrieť.

astrane
14. máj 2009

helulicek-nevím jak riva air,ale oregony jsou velký,tam jsem našla rozměry 33x90cm,dokonce i 93...měřila to přímo majitelka....já teď pokukuju po gts,právě kvůli tomu lehu...že by se tam malej ještě pohodlně vyspal...ale mám i jiné favority,tak uvidíme,co pořídíme,jestli ještě pořídíme 😉 😀