Kočíky Britax

lenca1401
7. jún 2018

Dobrý deň.
Maminy,alebo predajcovia prosim poradte mi.V decembri cakame druhe babo a nechcem kupovat 3kombi za malé sportaky.Chcem kupit hlboky a vajicko a potom športak.Zrejme pojdem do znacky Britax.Našla som si tu pekné vanicky a aj vajicka,ale ked to kupim takto ako je to s konstrukciou?Lebo sportak chcem urcite taky co sa skladá ako dáždnik.A teraz neviem ako a co...A ked tak rada si precitam aj sskúsenosti.S autosedackou sme spokojný.

zuzik307
7. jún 2018

@lenca1401 ako dazdnik sa skladaju golface, Britax taky typ nema...skladaju sa ako "kniha"...inac su velmi priestranne, dlha strieska, polohovanie noziciek...pouzivam uz pri druhom dietati 🙂

zuzik307
7. jún 2018

...nasla som golfac Britax Holiday, ale na taky typ konstrukcie nedas ani vanicku, ani vajicko...

lenca1401
autor
8. jún 2018

@zuzik307 ano ano,zistila som ze v tom skladani som sa sekla,ale viem ze pôjdem do Britax b agile 4plus a vanicku a vajicko dokupim iné.Ako este máme cas len mibto dlho trvá a cas beží 😂 ďakujem

luna116
8. jún 2018

Ahoj, B agile by som určite nedoporučovaaĺa pre jeho otrasné kolesá, dosť hrkocú po chodníku a pod., naproti tomu Britax B motion plus majú super kolesá, také ako gumové a sú vo vnútri myslím vzduchové komôrky (ja mám B moition a vyhovuje mi)

lenca1401
autor
9. jún 2018

@luna116 ďakujem za upozornenie,to je pre mňa dosť dôležité,aj ked teraz na golfaci máme umelé a v pohodicke.

ivca88
9. jún 2018

Fest mas teraz zlavy na trojkombinacie motion 4 plus alebo na britax go big.
Bezne stoji 990€ teraz 550€. Vo viacerých eshopoch som to videla. Vypredavaju vystavne kusi. Neskutocne sa to oplati. Ja som moj go big kupovala za plnu a trieskam si hlavu o stenu 🙈

luna116
9. jún 2018

@lenca1401 V pohode, ja len že som skúšala B-agile (mala moja sesternica a ešte 1 kamarátka) a dosť natvrdo to bolo, tie tenučké tvrdé kolesá sa mi vôbec nepozdávali, s deťmi to dosť natriasalo, za´to naozaj v tom mojom syn spokojne spinká aj keď idem cez kamene, rozbitý chodník a pod.

lenca1401
autor
10. jún 2018

@ivca88 teraz ešte nekupujeme.az cca v oktobri,novembri.Uvidíme,čakáme az decembrove bejby a nepotrebujem to mat doma uz teraz.Ale tak to bude zas pred Vianocami.

ivca88
10. jún 2018

@lenca1401 no pochybujem ze to bude znovu. Teraz sa menil model. Je uz go big 2 s par zmenami ako kozena rucka a tak. Takze tieto vystavne modely vsetci vypredavaju natrvalo.
Nie je to akcia ktorá sa opakuje casto

lenca1401
autor
10. jún 2018

@ivca88 to mne nevadí,ešte nie som rozhodnutá.

lenca1401
autor
13. jún 2018

@zuzik307 ešte sa chcem opýtať-britax b motion 4plus-tam sa da dat dole celá sportova časť a da sa nakliknut vanicka a vajíčko?A pomocou tych adapterov click and go ci ako sa volajú tam viem napojit aj vajíčko znacky cybex?lebo vsade co som zatial pozerala vide su len sportaky,nikde som.nevidela ako sa dáva iná časť...

zuzik307
13. jún 2018

@lenca1401 ano, cela sportova cast sa da odopnut, cize ostane len cista konstrukcia...na nu cez adaptery vanicka, vajicko Romer...Cybex netusim ci by pasovalo...

lenca1401
autor
13. jún 2018

@zuzik307 uz som to konečne našla!Bože 😂 ďakujem pekne.Aj som sa rozhodla 😊

fide
22. jan 2019

@lenca1401 Som rada, že niesom sama čo kupuje britax resp. kupila. Ja som mala pocit, že som mimo mody a doby. No páčila sa mi na ňom praktickosť. Mam b motion a ešte by som mu chcela predne terenne kolieska dokupiť. Neskušali sme ho, lebo babo este len pride na svet. Ale už chápem prečo mamičky menia kočik b agile... Asi ozaj hrkoce.

lenca1401
autor
22. jan 2019

@fide my sme sportak otestovali uz vlani pri starsom synovi v Chorvátsku.Pecka!Nemáma ziadne výhrady.pani co mi ho predala(nekupovala som novy)tam mala aj clonu na sietku v strieske,čiže malému nesvietilo slnko.A uz vyuzivame vanicku nakoľko krpec uz bude mat mesiac.Tiež som spokojná.Ked chodim na poštu tak mi zvyknu pomahat s kocikom po schodoch a každý sa ma pyta co to je zac,ze aky je lahucky.Lutujem,ze som takto nerozmýšľala uz pri prvom synovi.Tam sme mali polsku 3kombi.A este je ajto ÚŽASNe spratny!Za mna top.

lienka_89
20. jan 2020

Áno. Aj za mňa B motion 4 Plus. Je ozaj super. Mám športovu časť a teraz som dokupila pri ďalšom vaničku a ešte chcem vajíčko. Veľký no prakticky,top kočiar ☺️

nefertariska
11. feb 2020

Ahojte maminy, realne uvazujem nad znackou Britax romer Go Big2 nakolko budem takmer denne prekonavat nasu strkovu prijazdovu, nie kratku cestu k domu... bol mi uz aj predvadzany.
Citala som ale aj negativnu recenziu na striesku na sportovej casti... vraj si tam vyssie deticky buchali hlavicku o ten silt na konci striesky nakolko sa sklada do vnutra a nelemuje uplne tvar striesky. Musim sa priznat, co sa funkcnosti tyka kocik cislo 1 u mna ale dizajn ma moc neoslovil a hlavne sa obavam tej sportovej casti, kedze predpokladam, ze vzhaldom na nasho tatina 198cm bude aj nas maly z tych vyssich deticiek. Preto mam otazku. Da sa adaptermi na kontrukciu kocika dat aj sportovy kocik napriklad inej znacky? Mozno sa pytam blbost ale nech spekulujem ako spekulujem neviem ako tuto moju obavu doladit.