• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky pre dvojičky. Čo by ste odporučili?

27. marca 2012 
Ahojte mamicky dvojiciek.Ak by niektora z vas kupovala kocik chipolino gemini,ponukam dva nanozniky-modry a ruzovy,uplne nove.Ak ma niekto zaujem,poslite sms na 0904580088
9. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som mala dvojíčkový starší hlboký, potom dvojíčkový športový, a nakoniec som sa rozhodla pre 2 kočíky športové spojené sponou, a neskôr 2x golfáče. bolo to lepšie ako veľký dvojíčkový kočík, pre mňa dosť praktické pretože som veľa chodila autobusom a v tej dobe pred 7 rokmi chodili staré karosy, ktoré mali dvere len pre malé kočíky takže mne to bolo najvýhodnejšie
10. máj 2009 o 03:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas ma niekto skusenosti s kocikom Cosatto you2- pred dievcatka?Chystame sa ho kupit...mame 16-mesacne baby :grinning:
2. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim o radu, som z presova a nikde na vychode nemozem zohnat dvojickovy kocik na predajni. Rada by som videla skor nez kupim. Neviete o nejakych obchodikoch kde by som si mohla okuknut dvojickove kociky???
4. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na predaj je urceny Bazar”
4. feb 2010 o 12:49 • jonatanka
ja som videla v po v maxe abcdesign. ale myslim,z e je to problem, skor iba sa da objednat. my sme objedvali peg perego duette cez net.
4. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
planujem kupit dva, nejaky na zimu hlboky a jane, bud powertwin alebo twin two. premyslam aj nad abc design ale nepaci sa mi ako su tie kobricky od seba.
5. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na predaj je urceny Bazar”
30. aug 2010 o 15:29 • zajkka
Ahoj, chcem sa opýtať, hlavne tie ak je tu niektorá zo Žiliny ako ste riešili nákup kočíka? Či cez internet a vlastne ste kupovali ako mačku vo vreci, že ste nevedeli že aký bude :( alebo existuje v ZA nejaký obchod kde je šanca si vybrať? Švagrinke sa páči ten icandy pear ale neviem, či ho niekde na slovensku predávajú :(.
14. sep 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam bumbleride indie twin 2012, vynikajuci, kupovala som ho cez internet u distributora
27. mar 2012 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok