Kočíky pre dvojičky. Čo by ste odporučili?

cicuska
7. sep 2008

Nepodarilo sa mi najst temu o kocikoch pre dvojicky tak sa chcem spytat ake su vase skusenosti a co by ste odporucili.Ake mate skusenosti pozitivne alebo negativne a pripadne co by ste si vy kupili pre dvojicky a preco.

majmunka
9. máj 2009

Ahojte mamicky dvojiciek.Ak by niektora z vas kupovala kocik chipolino gemini,ponukam dva nanozniky-modry a ruzovy,uplne nove.Ak ma niekto zaujem,poslite sms na 0904580088

maca793
10. máj 2009

ahojte, ja som mala dvojíčkový starší hlboký, potom dvojíčkový športový, a nakoniec som sa rozhodla pre 2 kočíky športové spojené sponou, a neskôr 2x golfáče. bolo to lepšie ako veľký dvojíčkový kočík, pre mňa dosť praktické pretože som veľa chodila autobusom a v tej dobe pred 7 rokmi chodili staré karosy, ktoré mali dvere len pre malé kočíky takže mne to bolo najvýhodnejšie

twins2
2. nov 2009

Ahojte, prosim vas ma niekto skusenosti s kocikom Cosatto you2- pred dievcatka?Chystame sa ho kupit...mame 16-mesacne baby 😀

janulqa07
4. feb 2010

Ahojte, prosim o radu, som z presova a nikde na vychode nemozem zohnat dvojickovy kocik na predajni. Rada by som videla skor nez kupim. Neviete o nejakych obchodikoch kde by som si mohla okuknut dvojickove kociky???

jonatanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejkaa
4. feb 2010

ja som videla v po v maxe abcdesign. ale myslim,z e je to problem, skor iba sa da objednat. my sme objedvali peg perego duette cez net.

janulqa07
5. feb 2010

planujem kupit dva, nejaky na zimu hlboky a jane, bud powertwin alebo twin two. premyslam aj nad abc design ale nepaci sa mi ako su tie kobricky od seba.

zajkka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_o_n_i_k_e
14. sep 2010

Ahoj, chcem sa opýtať, hlavne tie ak je tu niektorá zo Žiliny ako ste riešili nákup kočíka? Či cez internet a vlastne ste kupovali ako mačku vo vreci, že ste nevedeli že aký bude :( alebo existuje v ZA nejaký obchod kde je šanca si vybrať? Švagrinke sa páči ten icandy pear ale neviem, či ho niekde na slovensku predávajú :(.

lauricka
26. mar 2012

mam bumbleride indie twin 2012, vynikajuci, kupovala som ho cez internet u distributora