Kočíky Quatro Monza, Quatro Cross a Quatro Evo

veronka
10. jan 2012

Nemáte skúsenosti s týmito kočíkmi? Rozmýšľam nad ich kúpou, ale neviem aké sú a nemám ani možnosť ich vidieť naživo. Quatro monza by som chcela ako kočík na dennodenné používanie a ako druhý kočík na nákupy, výlety by som chcela buď Quatro cross alebo Quatro Evo. Ďakujem za každý radu a skúsenosti.

Prikladám pár fotiek, aby ste mali predstavu o kočíkoch:
1. a 2. quatro monza (svetlozelený, tyrkysový)
3. quatro cross (zelený)
4., 5., 6., 7. a 8. quatro evo (oranžový)

veronka
autor
10. jan 2012

maminy poradíte niektoré?

veronka
autor
10. jan 2012

?

petrusska5
19. jan 2012

ahoj. kamaratka ma ten zeleny, ale myslim si ze je s nim spokojna, len teraz ked je sneh, tak nemoze prejst. a ja som si kupila ten prvy monza.. mam ho len tyzden ale zatial v pohode. perfektne je, ze si preklapam rucku. len neviem zistit ako mam prichytit platnenku ci kryt na nohy, lebo mi to nejako nikde nepasuje.. musim to este postudovat. tento moj je taky vacsi ako ten zeleny

koc1nka
31. jan 2012

@veronka ahoj ja uvazujem nad jeho kupou,paci sa mi evo z dovodu ze ma tacku pri dietati a pri rodicovi,len neviem ci to jedno koliesko vpredu bude zvladat cesty v dedine,kukala som aj polsku stranku http://allegro.pl/listing.php/showcat?buy=1&id=... tam su kociky o dost lacnejsie.

veronka
autor
31. jan 2012

@koc1nka ja som ho tam pozerala, podla mna bude urcite zvladat aj dedinske cesty, nie su tie kolieska take malicke, ja tiez nad nim stale uvazujem, ked je do 20 kg, na take vylety, nakupy, dovolenky....ak ho kupis tak potom daj info ako si s nim spokojna 🙂

koc1nka
31. jan 2012

@veronka mne sa paci,lebo ma 2pultiky a sympaticke koliecka inak moje poziadavky na kocik su nerealne -Potrebujem,aby mal dobre koliecka,najlepsie nafukovacie alebo take vacsie,aby nebol golfovy,najlepsie z preklapacou ruckou,aby mal pultik pre dieta,najlepsie aj na rukovadi,a aby bol priestranny pre drobca a zabral malo miesta v aute,myslim,ze taky este nik nevyrobil.Asi spravim tak,ze kupim jeden z MK a druhy pojdem kupit do polska.

veronka
autor
31. jan 2012

@koc1nka ja cakam na baby jogger city mini GT, ten sa mi velmi paci a splna skoro vsetky moje poziadavky 🙂 uz aby som ho mala...ziadny kocik nie je idealny

koc1nka
1. feb 2012

@veronka hm,pekny a co ho nemaju teraz?Ja mozno aj pockam do marca,vtedy ze vychadzaju novinky aj nove katalogy s cenami

veronka
autor
1. feb 2012

@koc1nka ved to, este u nas nie su, je to novinka 2012, a v marci ma byt uz aj tu na sk, tak cakam, len este musim predat gesslein F4 buggy, je to super kocik, som s nim maximalne spokojna, aj by som si ho nechala len chcem skusit tento 😉 ozaj ty by si nechcela F4 skusit, ja som s nim presla vsetko, aj teren a bez problemov

koc1nka
1. feb 2012

za kolko by si ho predala?

eemike
11. feb 2012

@koc1nka ahoj ,mozem sa spitat ze ci si kupila quatro evo kocik?ci si spokojna?lebo rozmyslam ze si objednam ale neviem si to pozret nikde osobne

koc1nka
11. feb 2012

@eemike ahoj nie kupila som nakoniec trojkombinaciu,vid foto,bo ani jeden sportovy kocik nemal to co som chcela

eemike
11. feb 2012

@koc1nka diky🙂zase nie som mudrejsia🙂)

eemike
12. feb 2012

tak ze tu nikdo nema quatro evo kocik :((

mimca20
21. feb 2012

@koc1nka No co ako ty s kociarom? Citam, ze mas v plane ist do Polska, bola si ci...??? Ja zhanam, premyslam nad nejakym golfom lahko spratnym do auta a na prenos v MHD

koc1nka
21. feb 2012

@mimca20 ahoj nie nebola som,kupila som trojkombinaciu hore mam aj foto,ale kedze mam svoj vytuzeny kocik s nafukovacimi kolieckami do nasej dediny a kedze je zlty,na stale skladanie do auta by ho bola skoda takze potrebujem aj ja na nakupy a do auta,paci sa mi nejaka trojkolka ale tu asi kupim tu na &mk

mimca20
21. feb 2012

@koc1nka Ahoj. No ja zhanam nejaky tiez, lebo s tou nasou trojkombinaciou som spokojna max., ale je nepohodlna - napr. vylet a tym padom musim spratat do kufra spodok aj vrch kociara. A tak hodim cely v jednom kuse a hotovo. Ja mam jeden vyhliadnuty tu na mk, ale v piatok idem na jednu burzu kde budu v ponuke kociare... tak mozno vyberiem.

koc1nka
21. feb 2012

@mimca20 mne sa zatial osvedcili kociky tu z MK,mam uz stvrty a jeden som mala uplne novy.Mozno najdes nieco,ja sa spolieham ze snad do jari nieco najdem,priebezne pozeram kazdy den inzeraty,mozno keby som mala prve babatko,kupujem nove,ale ako sa poznam vsetko sa mi paci len chvilku,kym nepridem na nejaku chybicku,takze este ze existuju bazariky :D Potom daj vediet,asko si dopadla na tej burze,drzim palce.

mimca20
21. feb 2012

@koc1nka No sak aj mne uz miestami sibka z tych inzeratov, tiez denne pozeram. Ale viacere sa opakuju po tych 7 dnoch, ked nepredaju. Ale najdu sa aj take, co tu este som nevidela. Ja mam tu uz jeden vybraty, len skoda, ze nie je ta pani od nas z vychodu, ale co uz. Intuicia... zatial som natrafila na normalne predavajuce a veci boli v takom stave ako na fotkach a v opisoch. Dam vediet ako bolo na tej burze urcite. Mozno ma tam nieco oslovi.

karmenta
21. feb 2012

mám quatro monza a spokojenost. za ty peníze supr. Hlavně přehazovací rukojet je bomba věc

eemike
3. mar 2012

uz mame doma quatro evo kocik 🙂) a je super, som spokojna zatial

erikams
8. mar 2012

@karmenta
chcem sa ta opytat, ci ti nezakopavas o kolieska,ked je prehodena rukovat???

karmenta
8. mar 2012

@erikams já ne, protože jsem menší. Manžel, který má 185cm tak ten občas jo, ale zas má dlouhý ruce takže se naučil kočár vozit víc před sebou. Já ted hledám golfky na léto, jedinou podmínkou je přehazovací rukojet a nemůžu nic najít do 5tis :(
Jinak jsem s kočárkem spokojená i z toho důvodu, že nemá nafukovací kola, takže já jsem neměla problém s kamínky ani střepy, kamarádka s nafukovacími koly už dvakrát píchla :(

jorgi
8. mar 2012

Holky, máte některá Quatro Cross?

mirusa30
13. mar 2012

@eemike ahoj aj ja rozmyslam nad tym kocikom...ako sa sklada? pekne naraz cely ? kolesa v pohode?

eemike
13. mar 2012

ahoj,kolesa su v pohode aj skladanie je naraz cely .len neni taky priestranny ako som mala chicco.inac je super

dzanka11
20. mar 2012

@eemike ahoj, aj ja uvazujem o quatro evo, len skoda, ze miesto tej prednej tacky tam nieje madielko. Inak je pekny, ja som chcela povodne Infinity 3, ale tam sa zas nedaju polohovat nozicky. Akurat sme s muzom merali sedaciu cast na kociku Graco, dcerku v nom dnu uspavam, sirka je 20cm na evo, staci to? Manzel vravi, ze ano, ja neviem. Ale paci sa mi, ze je odpruzeny, lebo byvame na dedine a sem tam ideme aj trosku do terenu. Mozem sa este opytat, cez ktoru stranku si ho kupovala a co si mala v cene, teda ake prislusenstvo. Vopred vdaka.

babula
5. apr 2012

Ahojte.tak my mame uz mesiac monzu som s nim velmi spokojna a ma velku loznu plo,hu

kucminka
11. apr 2012

@veronka ahoj,no čo si si nakoniec vybrala,aký kočík,?Ja uvažujem nad Monzou,aj koli prehadzovaniu rúčky.Len dúfam,že neolutujem.

veronka
autor
11. apr 2012

@babula aké má monza rozmery sedačky? ďakujem