Ktorý kočík je najlepší a najefektívnejší?

marselinm
5. jan 2015

ahojte maminky,chcem vas poprosit o radu,aky kociar je najlepsi alebo najefektivnejsi,chcela by som trojkombiaciu,ale vacsinou vanicky su male,ake mate skusenosti???dakujem

evelin89
5. jan 2015

Zalezi na tom kolko chces investovat, a co by mal ten kocik mat. Este ani ja nie som 100% rozhodnuta. Ale asi camarello malaga.

nataliuska
5. jan 2015

Ahoj,
Ja som kupila kociarik Teutonia (aj moje 2 zname ho maju a su velmi spokojne).
Pocula som tiez dobre ohlasy na Gasslein, Peg Perego a Hartan.
Su to drahsie kociariky ale daju sa zohnat aj dostupnejsie = cez bazar (po 1 babatku su vacsinou vo vybornom stave).
Vela stastia 🙂

reni1512
5. jan 2015

Joj 🙂 kup si nas Cam dinamico a budes taka spokojna ze na nas nikdy nezabudnes 🙂
MAX ho odporucam je uzasny!!!! 3 kombinacia a vsetko som dala do popisu ku kociku. A je v 100% stave 🙂

tana2278
5. jan 2015

@marselinm Male vanicky? Ja som mala Concord fusion travel set s vanickou Proton ( model 2010). Syn bol majovy, problem nebol. V okt/nov isiel do sportaku, lebo v hlbokom nechcel byt. Dcera januarova, vanicka bez problemov, do sportaku isla v auguste. Kedze budes mat majove dieta nejako by som tu vanicku neriesila, na zimu pojde aj tak do sportaku, takze doporucujem dobry fusak. Dokonca mam kamosku, ktora ma majovu dceru a ta mala len taku fusakotasku namiesto vanicky.

eda28
5. jan 2015

@marselinm My mame hartan a je to skvelý kočík., má veľa vychytávok. Odpružený, reverzný, pohodlný pre bábo i pre rodiča. Velku vaničku až tak nerieš, ja mam taku skusenost pri oboch detoch, ze okolo pol roku sme sli do sportaku pretože už boli vo vaničke nespokojné. A na hartane mam na sportový kočk taký dplnkový diel okolo nožičiek, čiže stále vyzerá ao vanička. Kuk moj bazarik. 😉 😉

siska53
5. jan 2015

@marselinm ja som.mala 3kombinaciu Inglesina magnum. Vyuzila som.pri oboch detoch. Vanicka je dost velka,su narodene v marci a normalne som.ich v zime,ked mali 8-12m.vozila bo vanicke. Navyse sa lahko spravila sportova cast-len som dala dole kryt,co nezaberie vela miesta,nemusela s skladovat osobitne vanicku ci sportovu cast. Pre mna bol a je ten kocik najdokonalejsi,ale vkus maju maminy rozny,sama musis vediet,co vyhovuje tebe.
Ja som prosto za staru dobru klasiku. Tie moderne su pre mna neprakticke,nevyhovuju mi a ani sa mi nepacia..

anitra11
5. jan 2015

my mame Camarelo, su na nich velke vanicky, a sportak vyuzivame este stale, kolesa super aj do snehu, celkom pohodove skladanie kocika do auta, lahka manipulacia s kocikom, .... spokojnost ! 😉

marselinm
autor
5. jan 2015

dakujem vam baby,idem to pokukat vsetko,mne sa novy neoplati,kedze na ceste je tretie babo 🙂

ivanka.7
5. jan 2015

Neexistuje jeden najlepsi kocik. Otazkou je, co ty od kocika ocakavas 🙂

daisylucky
5. jan 2015

Ja so velmi spokojna s teutonia cosmo, pisala som recenziu na wiki modry konik.

bielavila
6. jan 2015

urcite by som isla do hartanu 🙂 skvely je🙂

dendy1
6. jan 2015

@marselinm u mňa bola veľká spokojnosť s Brio go. Teraz už sa určite dajú kúpiť na bazariku za dobrú cenu.