Ktorý kočík je najlepší pre deti s ročným rozdielom?

mixka
15. dec 2007

ahojte maminky, poradte mi prosim, aky kocik je idealny pre dve deti, jedno ma 1r a druhe 2r... byvame v kopci, ziadna rovina a vytah mame v dome na medziposchodi - my byvame na prvom a vytah teda u nas neprichadza do uvahy... chodime vela von na prechadzky a do lesa a je predpoklad, ze deti nevydrzia tolko chodit... dakujem 🙂

funny
15. dec 2007

ahoj, ja mam teda len jedneho, ale v okoli kamaratok s dvoma detmi dost. dvojrocne uz co to nabeha a moc v kociku nechce byt, ak nie je navyknute. ja by som brala nieco robustne pre to rocne - sportak s velkymi kolesami - celogumenymi a pre toho vacsieho kiddyboard. v lese s dvoma a velkym kocikom pre surodencov (aj take su) si neviem predstavit, ja mam dost s jednym. chodime cesty necesty.

alionuska
15. dec 2007

Ahoj mixka.My mame kocik pegperego pramette.Je vhodny od narodenia,pretoze je ako hlboky a ked otocis striesku tak mas z neho sportovy-polohovatelny.Je krasny,lahucky a lahko sa sklada.Da sa cely rozobrat a kludne ho mozes dat oprat do pracky,ked sa zaspini..Ked bude v nom lezkat jedno babatko,to druhe moze stat na schodiku za nim.Je to super vec.Ja som sa strasne tesila ako budem moje dve bambulky vozit spolu,ale nevyslo mi to... ☹ 😢

margaretka11
15. dec 2007

mixka, dosť to závisí aj od toho, koľko si ochotná do toho investovať. Na nete sa v bazároch dajú nájsť celkom slušné dvojičkové aj súrodenecké kočíky. Ja som si napríklad teraz zaobstarala Hauck Roadster Duo, všimla som si, že nový sa dá zaobstarať za 8800. Lehátka sú oddelené, takže malí sa nerušia, má gumové kolesá a predné sú otočné s možnosťou aretácie. Mne sa veľmi páči a myslím, že drobcom aj dlho vydrží 😉

eli77
15. dec 2007

Ahoj mixka podla mna tento je idealny

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

Ja mam tiez 15 mesacne dievcatko a este kazdy den opatrujem jedno 14 mesacne. Tiez sme rozmyslali nad tymto kocikom ale novy som nechcela kupit predsa nie je lacny a pouzity taky este velmi nezozenies tak sme kupili kocik kde deti sedia za sebou...mame mini vytah ale krasne sa tam vieme natlacit...a je velmi lahko manipulovatelny tiez chodime na prechadzky a tury a snim sa da celkom v pohode.

margaretka11
15. dec 2007

Ale keďže som si všimla, že bývate v kopci, tento kočík by ti možno nevyhovoval, má totiž brzdu len na zadné kolesá. V takom prípade by sa ti hodil kočík, čo má ručnú brzdu, tá sa dobre osvedčí, keď ideš z kopca a potrebuješ len pribrzďovať..

katka432
15. dec 2007

eli,nad tym rozmyslame aj my

katrin
15. dec 2007

baby, podľa mňa ten kočík vôbec nie je ideálny, ten čo spomína eli 🤐 To spodné dieťa nemá vôbec žiaden výhľad, je úplne dole, dýcha všetky výfukové plyny a okrem toho tá cena 😲 Ja by som tam nedala ani dvojičky, ani deti s ročným rozdielom.

Mixka, ako som ti už radila, podľa mňa ideálne je to, aké píše funny. Určite by som to riešila ja takto, keby som mala deti s ročným rozdielom, hlavne, keď to mladšie už nie je úplné bábätko a to staršie už určite chodí samo 😉

katka432
15. dec 2007

ja by som chcela ten co pise eli..bo uz jeden kocar mame,ked bude manzel doma tak budeme chodit s dvomi,iba ked pojde dakde prec budem vyuzivat druhy a mne sa zda byt v pohode..ani nieje velky..ked som v nom videla dve deticky,tak sa mi to pacilo,starsie dieta ajtak uz beha,a v kocari je minimalne...ale urcite by som ale do nho nedavala dvojicky to nie,len ta cena

katka432
15. dec 2007

mi mame inak kocik pegperego gt3 je super,ma velke kolesa,dobre sa s nim chodi po schodoch,to mam odskusane b o aj mi mame vytah az na poschodi a aj v terene je super..som s nim maximalne spokojna,ale je len pre jedno,mozno by som to tiez mohla riesit schodikom aby tam mala stala..ale ked sa bude chciet viest,asi by som ju musela supnut do ulozneho priestoru 😀

luciask
15. dec 2007

ja som mala pre moje holky takyto, ale nie som si ista ci sa predavaju aj na Slovensku. Dnes som bola aj pozriet v sekaci a tam mali aspon 4 surodenecke kociky. Pre mna bola vyhoda, ze na kocik sa dala pripojit sedacka. Inak kocik som vacsinou nechavala v aute v kufri, takze aj ked boli schody, netrapilo ma to.
http://www.doublestrollers.info/

katka432
15. dec 2007

luci,neda sa nam kuk

katka432
15. dec 2007

hej uz to slo,ale ajtak sa priklanam k tomu od eli 😅

luciask
15. dec 2007

Hej je pekny ale neviem si tiez predstavit ako to dietatko co je nizsie vidi, prip. aku to ma nosnost, ta pridavna cast. A je ozaj velmi drahy.Neviem ci by som tolko za kocik dala. Ja som moj za tu sumu(40$ co ma stal) velmi dobre pouzila. Ja som nemala problem ten moj v aute nechavat, ale viem ze nie kazdy ma zase auto s vacsim kufrom a musi ten kocik vyniest na vyssie poschodie, to by som asi ani ja nezvladala.

katka432
15. dec 2007

ta pridavna 15 vcera sme ho pozerali..a myslim ze tam je dost miesta,videli sme ho aj v akcii 😀 inak by ma asi neoslovil 😅

cairka
15. dec 2007

Mixka, ja by som už neinvestovala do súrodeneckého. Pre mladšiu podľa svojho výberu šporťák a pre staršiu len skate k tomu. Keď si bude chcieť väčšia oddýchnuť, tak sa zvezie na skate. Aspoň ja plánujem len tak 😉

katka432
15. dec 2007

ked tak nad tym uvazujem,asi mas pravdu cairka..ved mi budeme mat rozdiel rol a pol a mala sa nerada vozi v kociku uz teraz..a ak tak ju dam sediet aj do batozimy ked nebude chciet ved tam je miesta dost a bude.ajtak bude vecinou bezkat..

nadhera
15. dec 2007

mixka,aj ja to chcem riesit skejtikom za kociar + kupime sportak pre starsieho. nic rozumnejsie mi zatial nenapadlo.

katka432
15. dec 2007

nadhera,tak aj ty budes mat prirastok tak skoro ako my??teda este skor 😀

lienkal
15. dec 2007

http://www.aaakocarky.cz/product.aspx?id=1438&v...

my používáme tento kočár, je super do terénu 😉

nadhera
15. dec 2007

katka432,to vies,komu sa neleni....ten vychovava dve drobne deturence. 😀

katka432
15. dec 2007

nadhera: tak tak 😀

tilly
15. dec 2007

my sa vozíme dosť často v kočíku, ono to niekedy dosť šetrí čas...
neviem ako by som to riešila, teda typ kočíka, ale určite by som ho nekupovala nový, pretože je to riešenie tak na pol roka - rok, potom už bude stačiť ľahký športiačik pre menšie dieťa

hlavne keď bývaš v kopci, tak sa tomu staršiemu nebude chcieť vždy šlapať a boardík je síce dobrá vec, ale neviem ako do kopca

mixka
autor
15. dec 2007

myslite, ze ked pojdeme do lesa napr na 3hodinovu prechadzku, ze 2rocne dieta vydrzi cupitat prip stat na boarde ??? lebo toto napr vobec netusim, aku vydrz ma taky stupel... a nas panelak je do kopceka, cize to je dennodenna cesta...

sue
15. dec 2007

Mixka, my s bráchom máme 3 roky rozdiel medzi sebou a každú nedeľu sme chodili na celodennú túru do hôr s našimi - brácho bol v sedačke u ocina a ja som chodila kým som vládala a keď som nevládala, vyložil si ma na "koňa" 😉 mamina vliekla ruksak s jedlom a plienkami a haldou šatstva 😵 😀

lienkal
15. dec 2007

moje holka tedy chodit moc nevydrží, tak jsem ráda za tandem kočár, původně jsem myslela, že ho budeme používat asi tak půl roku, ale myslím si, že ho ještě do léta využijem...ale jsou děti, které rády chodí, bohužel my nejsme ten případ 😉

mixka
autor
15. dec 2007

sue, len ja neviem, ci chcem absolvovat prechadzky a tury takto nalozena... ako mat ruksak s nejakymi vecami je jedna vec, to mavame aj teraz, ale vlacit deti... neviem... som asi pohodlna... 😀

sue
15. dec 2007

Mixka, no to už je na každom z nás ako si to zariadime 😵 naši tak fungovali...a nebyť toho problému aký mám teraz (ale to s imunitou nesúvisí) sme nikdy chorí neboli (okrem kiahní...)... takže to asi stálo za to 😵

tilly
15. dec 2007

mixi, trojhodinovú prechádzku ti dvojročné dieťa neodchodí... aspoň moje určite nie a to nie je žiadny lenivec... ale neviem, či ti kočík pomôže do lesa, to skôr nosič na chrbát

mixka
autor
15. dec 2007

sue, ja to hodnotim len podla svojho manzela, ktory miluje hrat s kamosmi na gitare pri ohniku, ale je na mrtvicu z toho, ked si ju ma do toho lesa odniest vo vaku na chrbte... a nech akokolvek miluje deti, asi by ma poslal do kelu, keby som mu s usmevom oznamila, ze bude vlacit deti... 😀

tilly, tie nase prechadzy lesom nie su nejake extra vystupy... su to spacirky lesnymi cestickami, ale kocikom s vacsimi kolesami sa urcite zvladnut daju...

su do takehoto terenu lepsie nafukovacie, ci nie ???