Ktorý kočík má najväčšiu vaničku?

zuzickas
20. feb 2013

dobrý večer dámy,, chcela by som vás poprosit o radu a názor,, Viete mi povedat,ktorí kočík ma najvačšiu vaničku? čakame miminko a na zimu potrebujem hlboký kočik s velkou vaničkou... dakujeem 😉

janifer
2. nov 2015

My sme mali Navington Caravel hlboky, aj sportak, to mam este na predaj. A bol paradny. Len pozor je to taky aspon podla mna tazsi kociar, aj cely kufor zabere. My sme neriesili lebo mame velke auto. Alebo potom cestovat s autosedackou a podvozkom/ davat dole kolecka z podvozku. Ak chcete kvalitny kocar odporucam znacku TFK. Ich sportova cast ma dlhu loznu plochu, lebo nas drobec sa do ziadneho sportaka nevopchal. Nosnost do 34 kg. Je to nemecky kocik, asi neznicitelny a potom ho predate za dobru cenu este. Pripadne pozrite TFK na bazari. Urcite je to kvalitnejsie ako ine kociky co maju silikonove loziska ( Jane), to by som cez bazar nekupovala voobec.

aadusik
4. jan 2016

@yanna222 foto poprosim.

anula
4. jan 2016

Moja starsia dcera sa narodila v auguste, tiez sme hladali kocik, kde by mohla byt celu zimu. Kupili sme Baby Point, vnutorna dlzka vanicky 81 cm.

yanna222
7. jan 2016

Ahoj; vdaka za zaujem no uz som ho predala 😉

nelinka2009
31. jan 2016

Ahojte kedze tiez hladam co najvacsiu 3 kombi spravila som si taky maly prieskum a mozno sa to este nejakej maminke zide. Pri kazdom kociku uvadzam hlavne dlzku krat sirku korbicky, niekde aj dlzku a sirku sport. Sedacej casti.
Camarelo sevilla - 85 cm vonk. Dlzka
Tako mohican - 79*39 cm korba vnutro
Euro cart passo - 80*40cm korba, sport. sirka 33cm
Amamex York alu - 80*36 cm korba
Baby lux fenix - 38*78 korba, sed 35 cm
Bebe benni 4 runner - 80*40
Tako heaven exclusive - 85*39 sed 32 cm sirka
Parafise junior - 88*43 korba sport. sed udajne teda 41*25, ale polsky vyrobca

bb6
31. jan 2016

Najvacsiu ma Roan Marita. Porovnavala som so Steggi klasik, Camarelo Dakota a Jane Nomad, vsetky akoze velke, ale Roan Marita ma vacsiu. Budem predavat, ak chcete napiste mi spravu.

alex1212
27. jún 2019

@ivka_666 vraj má šírku len 28 cm dnu.. to je predsa fest uzke..

alex1212
27. jún 2019

@nelinka2009 ktorý z tohto je terénny, poprípade trojkolka? dakujem

emiliar
27. jún 2019

Ja mam adamex barleta new b10 . Malá bola vo vanicke 10 mesiacov. Široká je super.