Ktorý kočík sa dá kúpiť len hlboká časť a vajíčko?

vikinko204
8. apr 2022

Zdravim
potrebovala by som radu. Aky kocik sa da kupit len hlboka cast a vajco? Nakolko mam sportiak z minuleho tehotenstva, ktory planujem vyuzit. Kedze sportiaky k 3 kombinacii su o dost mensie, tak mi netreba.
Diky

xiaomi_
8. apr 2022

@vikinko204 a nebudes mat lepsie kupit vanicku na ten sportak co mas

ckatka
8. apr 2022

Ktorýkoľvek ktorý sa skladá...
Napríklad ja mam bugaboo cameleon 3 a kupuje sa zvlášť podvozok a zvlášť vrchy (Áno môžeš to kúpiť cele spolu alebo si vyskladat aké chceš). A teda má jednu z najväčších vaniciek aké som videla. Krpec tam bol ešte v roku, aj s fusakom a dekou.
Vajco mam na predaj v bazári jedno výborné.

vikinko204
autor
8. apr 2022

@ckatka no asi budem musiet do kamennej predajne. Takto cez net je to na figu. Dakujem 🙂

vikinko204
autor
8. apr 2022

@xiaomi_ nie neda sa, je to origos sportiak. A chcem mat a vajco, ktore sa napoji na podvozok.

xiaomi_
8. apr 2022

@vikinko204 som myslela ze chces na ten petit stret

amelie2017
8. apr 2022

Najlepsie, ak kupis hlboky z druhej ruky a kvalitne vajicko, ktore sa bude dat nakliknut s adapertmi. Pretoze kociky, ktore maju len vajco a vanicku su vacsinou aj tie, ktore maju kvalitne sportiaky a neoplati sa minat tolko.

dzejsik
8. apr 2022

@vikinko204 Hauck Vision X napriklad kupujes konstrukciu zvlast a nadstavby zvlast a vajicko nejake kvalitnejsie hoc aj z bazara po jednom dietati a nakliknes s adaptermi