Ktorý športový kočík je najdlhší v ľahu?

katherine27
2. dec 2010

Ahojte maminy,
potrebujem súrne poradiť, môj synček má 8 mesiacov a 80cm, už je v športiaku, konkrétne Teutonia Spirit, ešte sa zmestí aj so zimným fusakom..ale už teraz riešime situáciu, keď nám opäť nárazovo podrasie.
Hľadáme najdlchší kočík, športiak, tak aby sa dal dať aj do ľahu, vnútorná dĺžka minimálne 100 cm.
Dávajte tipy, radte, moooc ďakujeme. 😉

katy1979
2. dec 2010

ahoj no ja ti mozem poradit akurat jane slalom ale 2009 a kebyze ti nevadia golface tak TFK Buggster ci myslim ze aj McLareny su tiez take dlhe. my mame skusenosti akurat so slalomom a buggsterom. vlezie sa do nich este moj 107cm synator a v pohode aj do lahu a vyspi sa. teda my sa uz v kociku nevozime 😅 len sme mali zlomenu nohu takze nejako sa vozit musel.

adrianal
2. dec 2010

Ahoj, ja to tiež môžem odporučoť jané slalom 2008 ten je tiež takisto dlhý moja dcérka má 1rok a 8 mesiacov a stále sa tam vyspí . mám ho na predaj v bazáre kuk.

suzicka
2. dec 2010

určite bumbleride indie,je super velký,priestranná a lahučký 🙂 🙂 🙂

jarunka111
2. dec 2010

celkom fajn mi príde aj cam cortina a sestra má chicco a ten je tiež dosť dlhý 😉

mmacko
2. dec 2010

No ja mam concord fusion a ten ma brutal dlhu sedaciu aj nozickovu cast, mala ma rok a pol a este ma nad hlavou miesto na opierke a ani nozicky jej netrcia cez koniec noziickovej casti. Podla mna tento vyhrava ,aj co sa dlzky aj sirky tyka. Ale od kolekcie 2009, 2008 bola ako vyssie spominane Jane slalom, kratsia o cca 12 cm ako fusion od kolekcie 2009.

jamira
2. dec 2010

aj sportova cast Peg Perego GT3 je jedna z najpriestrannejsich

barboramarek
2. dec 2010

ahoj, tak concord, bumbleride indie, peg perego gt3, brio go 🙂

susik77
3. dec 2010

Ahoj, doporucujem Quinny Freestyle. Ja som prave kvoli tomu nakoniec nekupila Teutoniu spirit, hoci bola moj favorit, ze je moc malinka na nase dlhe deti🙂. Okrem toho, ze je dostatocne dlhy: 110,5x69x106,5 cm ma dalsie vyhody-nafuk. kolesa, otocnu sedacku, odpruzeny. Zatial som nenasla nic, co by mi vadilo 😉 Mala ma 15 mesiacov a vojde sa mi donho aj s fusakom 😉

janka2732
3. dec 2010

Moj ma 6 mes.a ja ho mam ešte vo vaničke mame kočiarik Jané a po zime nahodim športovu čast 🙂

adka12
3. dec 2010

Ahoj, my sme mali Cam Cortina a to bola teda riadna lod 😀 😀 😀
Vanička nebola nejak veľká, ale ten šporťák bol dlhý a priestranný. Odporúčam, dobrý kočík.

zuzikkaa
13. jan 2011

ja odporucam quinny freestyle,,maly ma 1aj 5mes a vosiel aj s fusakom...
predavam ho,,lebo uz behame 😉 ak by bol zaujem

manka
13. jan 2011

ja tiez odporucam kociky Jane. my mame nomad. ten ma dlzku 100 cm a sirku okolo 37 cm, podla toho, ako sa to meria. Ma aj dost velke kolieska. Ale nie su zbytocne siroko od seba, takze sa zmesti do maleho vytahu alebo beznych dveri.

stvura
13. jan 2011

ja mam dva kociky, Chicco Winter Edition a Hauck, do oboch sa mi uplne v pohode vmesti moj skoro dva a pol rocny syncek...odporucam Chicco, lebo je k nemu i zimny fusak a za tu cenu...no nekup to. 😉