Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

yravas
17. dec 2009

odkiaľ objednávate kočíky??? ja asi cez o-baby.de 😉 tam majú vaničku Capazo Pro vo farbe Silver 😀

lamarika
17. dec 2009

yrevas: ta kolekce 2009 se skládá právě z obou těch materiálů. Bár barev je z toho pevnýho klasickýho jak bývá na kočárkách a bár barev je zase z toho novýho matrošu. . . Je mi záhadou proč je to takhle udělaný 😕

mmmk
17. dec 2009

Yravas, ale ode dneska uz nemaji na o-baby amazon, leda na objednani ☹ Dodaci lhuta 6-8 tydnu. (Ktera z vas mi ho vyfoukla, co? 😀)

Lamarika, ja myslim, ze ta kolekce 2009 je bavlnena, impregnovana. Mne se to pravel libi na omak vic nez ta silonova latka na 2008.

lamarika
17. dec 2009

no já nevím jakej matroš je na 2008, ale u tý 2009 jsou nějaký barvy z toho tvrdýho (nebo rozhodně tvrdšího) matrošu a některý jsou z takovýho jako by "bundoviny" nebo já nevím jak to napsat 😅 Např. amazon a bohemia jsou každej z jinýho matrošu 🙂

yravas
17. dec 2009

mmmk - ja nie 😉 my kupujeme až po Novom roku 🙂 hádam ho dovtedy budú mať na sklade 😝

mmmk
17. dec 2009

Yravas, psala mi pani Silvia na muj dotaz, ze uz to na sklad brat nebudou, jen na objednavku. My ho objedname zitra, jestli bude na velkym utz vsecko v poradku. Napisu ji, ze nemusi spechat 😎

Lamarika, to jsem netusila, ten material je u vsech kocaru popsany stejne a ja na bohemian neseahala. Jen na amazon a utopiu a tam rozdil teda byl.

yravas
17. dec 2009

juuuj, škoda 😒 našla som ešte na dino.pl tiež za dobrú cenu, ale tam nemajú v ponuke tú vaničku čo chceme my 😲

mmmk
17. dec 2009

Yravas, tu silber Capazo tam maji, ale uz je skoro vybrana. Tak co si zkusit objednat korbu z Nemecka a sportak z Polska 😉

yravas
17. dec 2009

možno to aj takto bude ... ešte skúsim pohľadať na nete ... pekný večer

lamarika
17. dec 2009

mmmk já to právě taky netušila když jsem kočárek kupovala. . . 😒

mmmk
17. dec 2009

A ty myslis, ze na amazonu je pouzity horsi material jak na bohemianu nebo opacne? 😕

lamarika
17. dec 2009

Já si nemyslím, že nějakej z těch materiálů je horší, jen je prostě trochu jinej. Já mám amazon a jsem maximálně spokojená. Nepromokává, špína se na něm nedrží akorát jde vidět třeba na boudičce, že je zmačkaná a není tak pěkně vyšponovaná jako u těch tvrdších materiálů.

monunik
17. dec 2009

Ahoj také já řešila tu jestli koupit 2009 nebo počkat na nový.
Byla jsem v Hady Praha a tam mě celkem od 2010 zrazovali prej bude sporťák užší než doteď a kola se jím zdají už moc plastová a né nafukovací.

A ještě jsem chtěla koupit ten červeno-černý 2009 a ten má teda ty kola na omak také
daleko víc plastovější než šedo-černý,který jsem nakonec vybrala a objednala tady u této firmy.

lamarika
17. dec 2009

já myslela, že všichni slalomi maj nafukovačky. . . Tak jak to je? 😕

miminkopodruhe
17. dec 2009

monulik: opravdu bude sporták užší??? To jsi mě nepotěšila. Moc se mi sporták pro svoji velikost zamlouval, ale chceme určitě otočné sezení, a tak jsme čekali, že zkouknem kolekci 2010 a rozhodnem se mezi Slalomem 2010 a Teutoniou spirit 2010. Je fakt že nikde jsem nenašla technické údaje k nové kolekci Jané... ☹ ...máte ještě někdo bližší informace o Slalomu 2010? Díky moc.

mmmk
17. dec 2009

Monunik, slalom ma urcite nafukovaci vsecky tri kola. Vsak na fotkach jsou videt i ventilky.

Mimi, to otocne sezeni jsme tu resily o nekolik prispevku vys. To musis cely sportak sundat, otocit a pripnout. To neni jakoze prehodis rukojet, jak to nektere kocarky maji.

llllucka
18. dec 2009

Holky,jak ste řešily ty materiály,já mám 2008.Nepromokne a opravdu se skvěle udržuje.

mmk:no,chtěla bych vidět v praxi,jak to s děckem bude někdo na prochajdě otáčet.Tady zase někdo hodně přemýšlel.

Jo a včera jsem poprvé dávala malýho do sporťáku i s fusakem a je to mazec.Užší nebrat.

yravas
18. dec 2009
yravas
18. dec 2009

som tej pani písala - predáva kol.2008, takže sa "sekla" vo fotkách 🙂

monunik
18. dec 2009

mmmk jo jsou nafukovací, ale na omak mě přišlo že je tam jako by podíl plastu.
Ale bylo to jen na te černé konstrukci.

Na tom klasickém stříbrném to je ok.

No kočárek má přijít příští týden tak jsem zvědavá.

mmmk
18. dec 2009

Lllucka, taky ten vyznam toho otaceni nechapu. Bud teda prehazovaci rukojet nebo neotaceci vubec. Jak mam doma vedet, jestli chce dite koukat ven nebo na me 😅

Monunik, ja sahala na kola jen te kolekci 2008 a 2009 a prisly mi hladke a pevne, ale podle manzela je to tak ok a jsou fakt nafukovaci 😅 (Kdyz pres dopravni prostredky je u nas doma on, tohle je prvni, co vybiram ja 😀)

miminkopodruhe
18. dec 2009

mmmk: to mi vubec nevadí, že se musí otáčet celý, já bych ani přehazovací rukojeť nechtěla, jelikož je pak mnohem horší ovladatelnost díky změny těžiště páky na rukojet. Jak sem psala, rozhodujem se mezi Spiritem od Teutonie a ta má též otočné celé sezení. První mimi nemělo otočný sporták a u nás na horách jsem toho dost litovala, když jsme šli na procházku v zimě, vánici-malý často venku spí v kočárku,pak nám známá pujčila s otočnou a už není o čem debatovat- na druhé chcem 100% otočné sezení. A zda si chce vybrat koukat na mě nebo ne...když jedem ven na spací procházku, je mu to uplně jedno a víceméně v zimě je sezení celou dobu ke mě....a když je lepší počasí a jdem na "nespací"procházku, bude koukat normálně po směru 😉

llllucka
19. dec 2009

miminkopodruhé:ona asi každá z nás chce to otočné sezení na něco jiného.Já potřebuju,abych to mohla přehodit libovolně během procházky.Třeba,když najednou jdeme proti směru větru nebo kvůli sluníčku,když malej usne,abych na něj viděla,.... Když je vánice,dám pláštěnku a je hotovo😉
Asi je rozdíl u těch přehazovacích rukojetí.Já vezla takhle 2 kočárky a v pohodě.Chviličku jsem si musela zvyknout,ale opravdu mi to nědělalo žádné problémy.

zuzkagonos
23. dec 2009

Ahojte, ja som si ho objednala z o-baby.de a už sa neviem dočkať kedy príde, čakám tak medzi sviatkami 🙂 🙂 🙂

renabr
23. dec 2009

Zuzííííí, neviem sa dočkať s tebou 😀 😀 😀 Prídem potom kuknúť ak možem 🙂
Ako si to nakoniec platila? V banke, alebo cez ten paypal?

oliver1
23. dec 2009

Ahojte kočky, viete niečo zlé povedať na jane slalom? rozhodujem sa medzi týmto a PP gt3, vlastne som bola rozhodnutá pre pp ale som prečítala nejaké horšie názory a už neviem ktorý kúpiť.

renabr
24. dec 2009

Jediné zlé čo mna napadá, je že nič moc farby...

oliver1
25. dec 2009

hm to je pravda

vorllinka
25. dec 2009

holky s těma barvama souhlasím, přijde mi že jsou rok od roku horší 😢