Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

johnatanka
26. dec 2009

hele holky, jednou jsem myslím četla, že na podvozky jané pasují autosedačky concord, je to tak???
Víte to někdo???
A ještě jeden dotaz, autosedačky Rebel je větší než Strata???? Máte zkušenosti???
Matrix je asi blbost kupovat, na ten jsou špatný crash testy ne???

renabr
27. dec 2009

áno concord pasuju, ale vraj nie je isté či su ozaj vačšie? a neviem nikde nájsť rozmery autosedačiek aby som porovnala stratu a concord, hlavne vnutorný rozmer autosedačiek, tu raz jedna baba písala rozmery, ale to boli rozmery vaničiek nie autosedačiek...

johnatanka
28. dec 2009

a vanička (hluboká korba) concord taky pasuje na podvozek slalomu???? 🙂
díky za info....., mám slaloma a v případě druhého dítka sháním info, měla jsem ho až jako sporťáka, tak nemám zkušenosti s autosedačkama ani hlubokýma korbama. Jinej kočár prostě nechci (podvozek), pro mně je tento geniální a na Jané nedám dopustit.

vorllinka
28. dec 2009

johnatan jojo korba concord pasuje na podvozek 😉

johnatanka
28. dec 2009

jééé, díky za info 🙂

renabr
28. dec 2009

ale concord hlboká korba je menšia ako jané vraj

ivika18
29. dec 2009

ahojte, my máme slalom zatím jenom sporťák a uvažuju, jestli na druhý mimi korbičku Jané nebo ten Concord Proton, který se mi líbí víc, ale neviděla jsem ho ve skutečnosti. Nevíte jak je to s polohováním zd? Podle instruktáže na youtube mi přišlo, že Proton jde dosedu a o Jané mi prodavačka říkala, že do sedu ne, jenom "nakloněné" ležení.

renabr ty rozměry korbiček jsem taky zjišťovala a moc jasno v tom nemám, protože někde píšou vnitřní rozměr 78 cm, někde 74, a to u obou.

ktulik24
29. dec 2009

ahojte, baby neporadíte niekto, kde zohnať nové plášte na kolesá jane slalom??už máme dosť zodraté, často máme defekt, a nemôžem nikde zohnať nové 😒 v cyklo obchodoch majúú len na poľské kočíky 😠 dík moc

johnatanka
30. dec 2009

zkus Handy Praha nebo Špuntík cz a nemáš v blízkosti někde obchod, kde jané prodávají?? tam by to mělo jít určitě objednat

ktulik24
30. dec 2009

díky, o týchto obchodoch viem, len či by ma poštovné z cz nevyšlo toľko, čo plášte 😒 písala som mailíky do dvoch najväčších obchodov na sk s kočíkmi jane...a nič 😠 žiadna odpoved.na slovensku si asi ešte stále nevážia zákazníka, teda len po moment, kým nakúpi, potom nech ide kade ľahšie 😖 a to mám kočík od nich, nie cez net, schválne som tak kúpila, kvôli servisu...a potom mi bude niekto tvrdiť, že je risk brať kočík cez net....tak si spravte názor

dendulka1
30. dec 2009

ktulik, my objednávali v Handy Praha

ktulik24
30. dec 2009

dendulka, a môžeš prezradiť cenu? 😉

evitkamalicka
1. jan 2010

kocky aky ma vnutorny rozmer vanicka?

dendulka1
1. jan 2010

ktulik, jéé, tak to už fakt nevím, jednak jsme tam toho brali víc a jednak to bylo někdy v létě a fakturu už jsme vyhodili. Objednával to manžel, určitě to mají na webovkách, ale žádná závratná cena to určitě nebyla 🙂

zuzkagonos
4. jan 2010

Objednávali ste z o-baby.de? Lebo my sme už objednali, kočík prišiel, všetko o.k., len nám nedali žiadny doklad, faktúru. Ešte v starom roku sme im písali, no neodpovedali. Máte s tým nejakú skúsenosť? 😒

zuzkagonos
4. jan 2010

Tak ja už mám, faktúra mi prišla e-mailom, takže všetko je o.k. 😉 A ja sa už teším na kočíkovanie 🙂 🙂 🙂

zdenka1009
5. jan 2010

Maminky prosím, nevíte jestli pasuje na sporťák jane Slalom pro nánožník od Emitexu? A nemáte některá tento kočárek z kolekce 2009 v barvě amazon? Nemůžu se rozhodnout mezi bohmian a amazon. Trošku se bojím, že se ta zelená u amazonu bude dost špinit. Není moc světlý? Ještě jsem ho totiž neviděla v reálu, jen na internetu.Co vy na to? Díky za odpověď 🙂

ivika18
5. jan 2010

zdenko, Emitex nevím, ale na mmb se dají koupit pěkné šité, mrkni tam. A té barvy bych se nebála, my sice máme urban 2008, tmavě šedá s jasně zelenou a špinilo se oboje stejně.

zdenka1009
7. jan 2010

Ivika, děkuju za odpověď🙂 A maminky, ještě mám prosím jeden dotaz. Byla jsem se konečně na Slalomy podívat a teď už s nevím rady vůbec. Už máte některá zkušenost s tím novým materiálem? na bohemian a stylon je tužší a na těch ostatních takový jemnější. Prodavačka tvrdí,že neprofoukne a nepromokne, ale mě se to nějak úplně nezdá. Bojím se toho glavně u sporťáku.

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pavcik
8. jan 2010

Ahoj holky....kdyby jste věděli o někom kdo by měl třeba zájem...
Budu dávat pryč kočárek jané slalom pro....korba a sporťák je kolekce 07...veselé barvy oranžovo světle modrá,autosedačka je kolekce O8 hnědo oranžová. Sporťák ani jednou nepoužit. Pro bližší info piště do IP

monunik
8. jan 2010

Ahoj holky tak kočárek mám doma a je super.

Zdenka já tam mám Emitex 2009 a sedí krásně.
A když se dá nánožník je tam krásně Nela schovaná.

renabr
8. jan 2010

sofiaela, ty si videla v skutočnosti matrixovu sedačku????

lebo ja teraz rozmýšlam či kupiť normálne vaničku a stratu, alebo či mi bude stačiť aj matrix namiesto týchto dvoch...zaujímalo by ma či sa tie 5bodové pásy daju z toho aj vymontovať ked v tom dieťatko spí a práve sa to nepoužíva ako autosedačka, a či celkovo tá matrxová sedačka nie je malá, mne sa má bábo narodiť koncom marca takže babušiť sa tam nebudeme ale aj tak aby sa tam vošlo aspon do jesene...počula som rozne názory na tuto sedačku, niekto vraví že je malinká, niekto zasa že v pohode...a nikde v mojom okolí ju v obchodoch nemaju, že by som ju obzrela...

ivika18
8. jan 2010

Renabr: Taky jsem uvažovala o matrixu, ale u nás v obchodech byl jenom na objednávku, tak když jsem ho neviděla ve skutečnosti, tak jsem do něho nešla. Navíc mě odradilo, že dopadl špatně v testech. Taky mi přišlo, že se blbě dává do auta (video na youtube), musí se sundat střecha, je těžší než klasická autosedačka, takže už s pětikilovým mimčem se pronese. A březnový mimi ti sotva vydrží v korbičce do podzimu, z matrixu už mu budou trčet určitě nožky. Ale to je jenom můj názor. My jsme šli nakonec do autosedačky Concord Ion, je větší než strata, přijde mi lepší materiál - i korba, a je kompatibilní s Jané.

oliver1
11. jan 2010

zuzkagonos: môžem sa opýtať koľko si platila za poštovné?Ďakujem, a akú farbu máš?

mmmk
11. jan 2010

Oliver, kdyz na o-baby objednavas nad 100€, coz slalom stoji, neplatis zadne postovne ani na SK 😉

oliver1
11. jan 2010

Naozaj?? to znie super, ďakujem mmmk. už si objednávala niečo?

oliver1
11. jan 2010

Ja som to tam ani nečítala lebo vôbec neviem po nemecky nikdy som sa ani neučila, musím zohnať niekoho kto sa pozrie na to.

mmmk
11. jan 2010

Oliver, budu objednavat asi pristi tyden.
Zkus to aspon s takovym prekladem
http://translate.google.com/translate?u=http%3A...

oliver1
11. jan 2010

mmmk čakáme babo na 22.apríla, a nechcem ešte vlastne teraz objednávať ale dúfam že tie ceny na o-baby budú také isté alebo možno ešte lepšie 🙂 kočík kúpime asi tak koncom marca. A ešte pred týždňom som bola rozhodnutá pre peg perego gt3 alebo casualplay s4 ale teraz som rozhodnutá pre jane, to peg perego je veľké jak hovado ináč krásny kočík. Nejaké veci som si už preložila z nemčiny, ďakujem.