Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

snurka
14. apr 2011

@nikisvord my mame doma limitovanu ediciu 😉 na hlbokej casti su len na vanicke z boku odvetravaky, na bude urcite nie, sportova cast sa da odzipsovat buda na dve polky, ale ziadna sietka tam nieje. takze dufam ze som ti pomohla 🙂

nikisvord
14. apr 2011

@snurka dakujem..lebo na jednom e shope pisali ze na sportovej casti je na strieske sietk na vetranie..a ked rozopnes tu striesku,tak co tam je?nemohla by si mi to odfotit?

snurka
14. apr 2011

@nikisvord 😉 odfotim ti to ked pride mm domov 🙂 mame odlozenu sportovu cast v skrini, ale ziadna sietka tam nie je, po odzipsovani ti tam ostane diera 🙂 ludovo povedane 🙂

katy1979
14. apr 2011

je tam sietka ked sa da dole ta stredova farebna cast.
@nikisvord

nikisvord
14. apr 2011

@katy1979 aka farebna cast?mozes mi to prosim odfotit?

katy1979
14. apr 2011

@nikisvord http://www.slune-cz.cz/kocarek-jane-slalom-pro-...
pozri si tu v detailoch tu fotku strechy. su tam vidiet zipsy z kazdej strany. tu konkretne das cely ten cerveny vrch dole a pod tým je sietka. takze ti ostane tie igelitove okienka po bokoch a stred je vyplneny sietkou.

nikisvord
15. apr 2011

@katy1979 Jej dik...ja som myslela na tych novych slalomoch co maju neoprenovu striesku..Tam to asi ale nebude takto riesene

katy1979
15. apr 2011

@nikisvord ty myslis 2010 a 2011 nie tam nie je nic.

nikisvord
15. apr 2011

@katy1979 Aha..tak dík..Celkom sa nevyznam v tych strieskach,na niektorych su len pobokoch tie igelitove okienka,na niektorych je to po celej strieske a dokonca co tu jedna pani predava jane slalom pro,tak ona ma zaku striesku ze tam nie je ziadny igelit,len hore take okienko na zips pod ktrorym je sietka..a to uz vobec netusim ktory rok to je

katy1979
15. apr 2011

@nikisvord hod link zistime aky to je rok. to aka je strieska a rcite detaily zavisia od roku vyroby

zuzu_z
16. apr 2011

okýnko na zips a pod ním síťka je kolekce 09 😉

standa82
17. apr 2011

Na vaničke je sieťka aj v kolekcii 08

haruka
19. apr 2011

ahoj nevite prosim jak promazat zadni kolecka na Jane slalom pro 2009, na zacatku teto diskuze byly nejake odkazy na stranky handy ale uz to neni k dispozici, mazu jak silena a nic nepomaha, poradite prosim.

petule12
19. apr 2011

@haruka . no nějaké info bylo na www.janecz.cz ale nevím jestli zrovna o mazání koleček

Normálně kolečka sundat, vyndat celé ty středy, jde to vycvaknout, promažat a zase dát zpátky.

lujziiik
20. apr 2011

@pani_haf dakujem. nakoniec sme zistili ze sa to da aj vpredu tam nad kolieskom niekde dotiahnut tak to manzel fixol a uz to funguje bez problemov 🙂

nienna
21. apr 2011

zdravím, mňa tiež nadchol tento kočík, avšak zostala som sklamaná z tej novej kolekcie 2011, sú tam na výber len tie tri farby? žltá, bordová a taká hnedá, teda ani jedna sa mi nejak extra nepáči....myslíte že nebude viac farieb? mne sa napr. páči tento zelený, ale neviem aký model je to....dajú sa kúpiť aj tie staršie kolekcie v obchodoch?

standa82
21. apr 2011

@nienna ... je to 2008 ročník

lujziiik
26. apr 2011

@nienna ahoj, my sme chceli tiez ten zeleny kocik, ale starsie kolekcie (2008 a 2009) mali vsade (ak vobec este boli) uz bud len cerveny alebo taky oranzovo sedy (ten sme si nakoniec kupili). nam sa na novej kolekcii 2011 nepacil material, velmi sme mu nedoverovali. tie starsie su podla mojho nazoru z lepsieho materialu. len teda farby su uz obmedzene....

zuzana39
28. apr 2011

@nienna ahoj ja som bola nedávno dokupovať doplnky Jané tu u nás v BA v Babylande pri Avione a tam majú aj staršie kolekcie a aj farby rozne.Skús pozrieť na ich stránku 😉

nienna
28. apr 2011

@standa82
@lujziiik
@zuzana39 ďakujem dievčatá 🙂

sasena033
2. máj 2011

@nikisvord ahoj myslela si tento fialkovy ak ano je uzasny..... 🙂 http://www.babymania.sk/files/images/goods/big2... pracujeme teraz na druhom ak by bolo dievca uvazujem nad nim aj ked som povodne chcela tu limited ediciu koli sirsej vanicke aj sportovej casti naklkoko tato fialova otocna cast ma menej miesta nemas skusenosti aelbo nepoznas niekhoi s tym kocikom,??

sasena033
2. máj 2011

a yv ostatne kocky nemate niekto skusenosti s kocikmi jane limited 2011 a reverse 2011???viem ze ta vanicka asj sporta je perfekne priestranna zmesti sa tam aj 3 rocne dieta a ta reverse otocna je asi dost uzka takze neviem ci sa tam vobec 1 1/2 rocne dieta z fusakom zmesti.....

standa82
2. máj 2011

@sasena033 ... táto kolekcia reverse má úzku šortovú časť 😒 , tak ako aj 2010 😒
Limited má športovú časť dostatočne veľkú, ako staršie ročníky. 😉

sasena033
2. máj 2011

@standa82 smutne s ami to cita lebo pre babtko je najdolezitejsie pohodlie a nie co sa mne paci..aby tam nebola ako sardinka..jooooj ale ta krasna farba toho kocika je prost euzasny no teda budeme sa rozhodovat limited 2011 som videla na zivo preto to bol moj favorit aj koli velkosti kurna...budem dumat ale este mame cas este ani tehu niesom 😀

standa82
2. máj 2011

@sasena033 ...limited je veľkosťou a priestrannosťou OK, akurát farby nemá ktovieaké. 😉

sasena033
2. máj 2011

@standa82 no ved prave tie farby keby tam bola ta fialkova by som slintala 😝 ved uvidime budeme kupovat az na konci tehu ak vsetko bude ok a pdla toho co to bude sa rozhodnem 🙂 dikes

standa82
2. máj 2011

@sasena033 🙂 .. veľa šťastia

sasena033
2. máj 2011

😉 😉 😉 kukam ze aj ty mas druhu babulku...jeje taky parik nikdy nie je zly 🙂

standa82
2. máj 2011

@sasena033 ... áno. My máme 2008 červený. 2010 bol úzky a 2009 sa mi nepáčili farby.

tina129
2. máj 2011

@sasena033 ja by som sa tej 2011 reverse nebala, ja mam 2010 reverse a som na 100% spokojna, a to ma vsetci strasili aky je uzky, a ze vo vanicke mi babatko nevydrzi ani do 3 mesiacov, my mame teraz skoro 5 mesiacov a stale sme v hlbokej vanicke a stale tam mame miesto, mala ma 64 cm a 6300 g, nasa mala dost rychlo vyrastla do 3 mesiacov, teraz sa jej rast spomalil, takze my budeme vo vanicke urcite do 6 mesiacov, inak ak by bolo najhorsie tak vo vanicke transporter su dookola 2,5 cm polystyreny a tie sa daju vybrat, a ak by si ich vybrala tak velkost vanicky je 33 x 71 co vobec nie je zle, ale ak budes mat extra velke babo tak sa ti do beznych vaniciek tiez nezmesti, no a so sportakom velmi skusenosti nemam mala som ho vytiahnuty iba tri krat, to preto, ze sa uz nemozem dockat ale skus si precitat toto forum http://www.emimino.cz/diskuse/jane-2010-33056/s... , baby su s nim absolutne spokojne a ani jedna by nemenila, reverse ma otocnu sedacku a ak ti pojde babo v pol roku do sportaka tak je to na nezaplatenie, 1 a pol rocne dieta s fusakom tam bez problemov natrepes, samozrejme ak nebudes mat nejake velke babo a ak ti bude babatko chodit, tak mi ver, ze budes pokukavat po nejakom lahsom golfaci ako tahat vsade sportak, skus popozerat aj fotky, no za mna urcite chod do nho nebudes lutovat 🙂