• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
Holky, máte některá TECHNO XT s madlem? Můžete mi hodit foto kočárku? díky moc
8. júl 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita dá sa triuph nejak polohovať?
15. júl 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita halo halo..kde su fotos? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa @mici111 prechadzate na maclaren? :wink: :sunglasses:
15. júl 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja nieee :grinning: :grinning: len som zvedava :slight_smile: @ellysa ide ako druhy kocik kupovat mac triumph asi :slight_smile: asi urcite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes prezliekla zltu strechu, mooc hezke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 maclareny su podla mna najkvalitnejšie..určite dobra volba a nebala by som sa s nimi ani do lietadla, ta konštrukcia by mala prežiť všetko :wink:
15. júl 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ano, žlta je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked ja trošku tužim ešte po žltej nune :wink: ale už si to asi nesplnim, viem že by som ju dala do týždna na bazar a ešte inglesina Avio..jedine vymeniť za sí.. :confounded:
15. júl 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka xi, pred bee som ja velmi silno uvazovala o inglesine aviu cervenej alebo ruzovej :grinning: :grinning: :grinning: ale nazivo ma az tak velmi nenadchla..
15. júl 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 mna praveže ano.. :unamused: :wink:
15. júl 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 stale nemam ziadnu,brutalne nestiham :pensive: kupila si to pliko?
15. júl 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita jasneeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaute baby, ak by ste mali zaujem, mam presne tuto prepravnu tašku z PN objednanu, nikdy som ju nepoužila za 35 eur, kočík už nemam a tašku už nepotrebujem :wink:
http://www.maclaren.sk/?transportn%E1-ta%9Aka,31
18. júl 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa tusim sa da pomocou snurky
@lodgermaniacka uz nemas ziadny maclaren? :confused:
@mici111 to je mini? ake je? lebo som ho videla len vonku a na pohlad sa mi zapacilo ale vraj v auparku povedali predajcovia, ze je to taka hrkalka
18. júl 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ako jediny kocik rozhodne nie..ja som ho kupovala na dovolenku do lietadla a na take rychle presuny..na kupko ho teraz pouzivame a tak..velmi som spokojna...
18. júl 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola maclaren už nie :wink: ale dalšie 4 ano :sunglasses: ale maclaren su stale tie najlepšie golfky :slight_smile:
18. júl 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 aj ja mam mini, kupila som od tilly :wink: teraz odlietame na týžden, chcela som čo najlacnejši kočík :wink:
18. júl 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam MacLaren pre dvojicky. Velmi dobry kocik, polohovat sa da vodorovne.
18. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka boze... dalsie styri :confused: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: ved ja sa ešte k macu možno vratim :stuck_out_tongue_closed_eyes: len nech vymyslia nejaku super limitku pre chalanov, niečo na spôsob juicy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bambule chcem kúpiť triumph, máte nejaké linky, kde najvýhodnejšie?
18. júl 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka a ja som ho ukazovala @ellysa ze nech ho kupi namiesto macu a bol uz rezervovany :grinning: :grinning: :grinning: potom daj vediet, ako si bola spokojna :wink:
18. júl 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka mne sa ten juicy moc nepaci, uz mi to pride take precackane :unamused:
inac tento je nahodou pekny :slight_smile: http://momgenerations.com/2011/07/loving-maclarens-dylans-candy-bar-volo-stroller/ ale volo by som asi nebrala ani ako piaty kocik :confused:
18. júl 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ja ho o týžden vo štvrtok predam :wink: nemôžem mať 4 :grinning: miničko je uschovane, vytiahnem až tesne pred dovolenkou, to bude kukať :confused: :sunglasses:
@bambola mne sa straašne pači, tam kde sa nadelovali pohlavia vedeli, prečo nie mne babu, asi by sme skrachovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lizatkovy je super, ale presne ako píšeš, volo nie..keby to bolo XT, pripadne xlr..
18. júl 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute baby, ja mam maclaren quest a neviem si ho vynachvalit... lietala som s nim asi 10x, prezil aj plaz, aj jedlo, aj psov :slight_smile: uz som aj viackrat prala cely potah v pracke a vobec nevybledol :wink: a malemu sa v nom veeelmi paci :grinning:
18. júl 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby máte niektorá Maclaren Techno XLR v tej tmovoružovej farbe? Alebo je tu nejaká predavačka ktorá robí s týmto kočíkom? prosím ozvite sa :slight_smile:
18. júl 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa a odkial ho chces nakoniec kupit?z svk ci z uk? ja som z neho nadsena kazdym dnom viac a viac :dizzy_face:
18. júl 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita no ešte neviem, ak mám pravdu povedať sa mi moc nechce zasa vymýšľať a kupovať ho v UK a zabezpečovať transport a podobne, idem ho zajtra kuk do BA, skúsim si popýtať nejakú zľavu ak nedajú budem rozmýšľať ďalej :grinning:
fajn, že si spokojná, len už nejaké foto daj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na ziadost uzivatela - foto”
18. júl 2011 o 21:28 • almita
@ellysa http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_76406_10001?rw.cm=google,cse,&cm_mmc=icrossing-_-Pricerunner-_-Product+Feed-_- tu ho maju za super cenu,dokonca uz najnovsi model 2011.ked chces,poslem ti link na tu pani,velmi som bola spokojna.
18. júl 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ja mam niekde celu kalkulaciu,kolko ma to stalo.
18. júl 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok