Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

gucci
8. júl 2011

Holky, máte některá TECHNO XT s madlem? Můžete mi hodit foto kočárku? díky moc

ellysa
15. júl 2011

@almita dá sa triuph nejak polohovať?

mici111
15. júl 2011

@almita halo halo..kde su fotos? 😵 😵 😵

lodgermaniacka
15. júl 2011

@ellysa @mici111 prechadzate na maclaren? 😉 😎

mici111
15. júl 2011

@lodgermaniacka ja nieee 😀 😀 len som zvedava 🙂 @ellysa ide ako druhy kocik kupovat mac triumph asi 🙂 asi urcite 😀 😀 😀 😀 ja som dnes prezliekla zltu strechu, mooc hezke 😵 😵 😵

lodgermaniacka
15. júl 2011

@mici111 maclareny su podla mna najkvalitnejšie..určite dobra volba a nebala by som sa s nimi ani do lietadla, ta konštrukcia by mala prežiť všetko 😉

lodgermaniacka
15. júl 2011

@mici111 ano, žlta je kraaasna 😵 😵 😵 😵 ked ja trošku tužim ešte po žltej nune 😉 ale už si to asi nesplnim, viem že by som ju dala do týždna na bazar a ešte inglesina Avio..jedine vymeniť za sí.. 😖

mici111
15. júl 2011

@lodgermaniacka xi, pred bee som ja velmi silno uvazovala o inglesine aviu cervenej alebo ruzovej 😀 😀 😀 ale nazivo ma az tak velmi nenadchla..

lodgermaniacka
15. júl 2011

@mici111 mna praveže ano.. 😒 😉

almita
15. júl 2011

@mici111 stale nemam ziadnu,brutalne nestiham 😔 kupila si to pliko?

mici111
15. júl 2011

@almita jasneeeeeee 😀 😀 😀

lodgermaniacka
18. júl 2011

čaute baby, ak by ste mali zaujem, mam presne tuto prepravnu tašku z PN objednanu, nikdy som ju nepoužila za 35 eur, kočík už nemam a tašku už nepotrebujem 😉
http://www.maclaren.sk/?transportn%E1-ta%9Aka,31

bambola
18. júl 2011

@ellysa tusim sa da pomocou snurky
@lodgermaniacka uz nemas ziadny maclaren? 😕
@mici111 to je mini? ake je? lebo som ho videla len vonku a na pohlad sa mi zapacilo ale vraj v auparku povedali predajcovia, ze je to taka hrkalka

mici111
18. júl 2011

@bambola ako jediny kocik rozhodne nie..ja som ho kupovala na dovolenku do lietadla a na take rychle presuny..na kupko ho teraz pouzivame a tak..velmi som spokojna...

lodgermaniacka
18. júl 2011

@bambola maclaren už nie 😉 ale dalšie 4 ano 😎 ale maclaren su stale tie najlepšie golfky 🙂

lodgermaniacka
18. júl 2011

@mici111 aj ja mam mini, kupila som od tilly 😉 teraz odlietame na týžden, chcela som čo najlacnejši kočík 😉

diid
18. júl 2011

mam MacLaren pre dvojicky. Velmi dobry kocik, polohovat sa da vodorovne.

bambola
18. júl 2011

@lodgermaniacka boze... dalsie styri 😕 😀 😀

lodgermaniacka
18. júl 2011

@bambola 😀 ved ja sa ešte k macu možno vratim 😝 len nech vymyslia nejaku super limitku pre chalanov, niečo na spôsob juicy 😵 😵 😵

ellysa
18. júl 2011

bambule chcem kúpiť triumph, máte nejaké linky, kde najvýhodnejšie?

mici111
18. júl 2011

@lodgermaniacka a ja som ho ukazovala @ellysa ze nech ho kupi namiesto macu a bol uz rezervovany 😀 😀 😀 potom daj vediet, ako si bola spokojna 😉

bambola
18. júl 2011

@lodgermaniacka mne sa ten juicy moc nepaci, uz mi to pride take precackane 😒
inac tento je nahodou pekny 🙂 http://momgenerations.com/2011/07/loving-maclar... ale volo by som asi nebrala ani ako piaty kocik 😕

lodgermaniacka
18. júl 2011

@mici111 ja ho o týžden vo štvrtok predam 😉 nemôžem mať 4 😀 miničko je uschovane, vytiahnem až tesne pred dovolenkou, to bude kukať 😕 😎
@bambola mne sa straašne pači, tam kde sa nadelovali pohlavia vedeli, prečo nie mne babu, asi by sme skrachovali 😝 a lizatkovy je super, ale presne ako píšeš, volo nie..keby to bolo XT, pripadne xlr..

katarina7777
18. júl 2011

caute baby, ja mam maclaren quest a neviem si ho vynachvalit... lietala som s nim asi 10x, prezil aj plaz, aj jedlo, aj psov 🙂 uz som aj viackrat prala cely potah v pracke a vobec nevybledol 😉 a malemu sa v nom veeelmi paci 😀

novan
18. júl 2011

Baby máte niektorá Maclaren Techno XLR v tej tmovoružovej farbe? Alebo je tu nejaká predavačka ktorá robí s týmto kočíkom? prosím ozvite sa 🙂

almita
18. júl 2011

@ellysa a odkial ho chces nakoniec kupit?z svk ci z uk? ja som z neho nadsena kazdym dnom viac a viac 😵

ellysa
18. júl 2011

@almita no ešte neviem, ak mám pravdu povedať sa mi moc nechce zasa vymýšľať a kupovať ho v UK a zabezpečovať transport a podobne, idem ho zajtra kuk do BA, skúsim si popýtať nejakú zľavu ak nedajú budem rozmýšľať ďalej 😀
fajn, že si spokojná, len už nejaké foto daj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

almita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
almita
18. júl 2011

@ellysa http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv... tu ho maju za super cenu,dokonca uz najnovsi model 2011.ked chces,poslem ti link na tu pani,velmi som bola spokojna.

almita
18. júl 2011

@ellysa ja mam niekde celu kalkulaciu,kolko ma to stalo.