• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
@hajanka tak to cakame :wink: a tesim sa. tak aj bee bola velka zmena po stokke :grinning: popri stokke ja vela kocikov ako koza domaca :grinning:
12. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kočky objednavali ste si niektora kočik cez stranku www.maclaren.sk ???? ja som objednala a uz par dni čakam a ani potvrdzovaci email,nič mi neprišlo že objednavaka sa doručila alebo take niečo,tak som im pisla a ani neodpisali tak neviem či mam čakat.... cez aku stranu si objednavate vy ? vdaka.
13. feb 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 ja som objednávala už 2krát,ale vždy som si predtým zavolala či ho majú skladom a priplatila som si kuriera a na 2den bol vždy doma.Inak posielajú 2triedou a to asi aj 2-3dni trvá.Skus tam zavolat.
13. feb 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 no nic co narobim , mala osm viac vyrast :grinning: :grinning: :grinning:
som sa strasne tesila , ale som rada ze som ho aspon bola kuknuta a teda zistila ze je mi moc vysoky :confounded:
Mac je uzasny kocik a prave preto som ho chcela no hold nic nenarobim...
Pojdem kuknut ten bee+ a uvidim , kazdopadne potrebujem nejaky kocik nech sa neteperim s 15kg,lebo to je o nervy :angry:
Bee je sice o dost drahsi a neviem ci bude vyhovovat mojim poziadavkam ..
13. feb 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby inak ja mam mojho maca uz 7 mesiacov v garazi len tak ..vobec nepouzivame kocik,ale neviem sa ho vzdat :grinning: som si povedala,ze vsak mozno este v lete sa zide a moj muz si tuka na celo :confused: :grinning:
13. feb 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nikol.l tak si kup Quest denim, ten ide do lahu, ma striesku, a je nizsi, len sa horsie tlaci s porovnanim s XT alebo XLR....
13. feb 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja ti verim, ved co ked nahodou v lete bude treba... :slight_smile:
13. feb 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 tak ja dost beham takze ak sa blbo tlaci to nie je nic extra :confounded:
uvidim nieco vymyslim :slight_smile:
14. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tak take narycho iba nafotene... :sweat_smile:
po prvej jazde, fakt to bude chciet velky zvyk pretoze to je uplne nieco ine ako Stokke :rolling_eyes: niezeby bol zly to nie, je krasny funkcny, kvalitny, ale je to riadny skok a zmena... za prve vyska, myslim posadenie sedacky, neviem si pomoct, akoby som tlacila babikovsky kociarik :sweat_smile: dalsie konstrukcia a zakopavanie :confounded: tlaci sa tiez uplne inak ako Xplory, vdaka postaveniu ruciek a zakopavaniu (cize treba mat od kocika odstup) je potrebne vynalozit viac sily na tlacenie, a potom klasicke golfacske rapkacie kolieska :slight_smile: dalsia vec, kto kedy tvrdil, ze Stokke ma malu sedacku? :fearful: nech sa hned preberie :grinning: pretoze v tomto je Leuska skutocne ako v kociariku pre babiky, musim priznat ze LTT, zatial co v Xplory mala este miesta habadej..., no uznavam ze nemozno porovnavat dve uplne rozdielne kociky, rozdielne konstrukcie, rozdielne vsetko :grinning: no kedze toto ma sluzit ako kompromis na presuny v pripade unavy, tak velmi dobre posluzi. Inak neviem co este dodat, asi je to naozaj len vo zvyku, boli sme zvyknuti na uplne iny styl :slight_smile: mozno pri prechode z ineho typu kocika by nebol ten rodiel taky markantny :slight_smile:

a toto je skutocna farba, naforene realne, bez uprav, wb snad spravne vyvazene :wink:
14. feb 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@hajanka vyzera paradneeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnamkovyyyyy!!! farba vyzera super!!
tak porovnavas sportiak a golfky :grinning: :grinning: :grinning: ale ja to chapem, ja som toto iste riesila s bee.
ale bee-cko je super a rychlo som si na to zvykla. aj ked tie drepy k vsetkemu su dost obtazujuce a citelne po stokke :grinning:
Mne maly zacal bojkotovat kocik, takze ja nakoniec do noveho nepojdem :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2:
aj by som chcelaaaaaaaaaa, no ale jedine, ze by som krtka vozila :grinning: :grinning:
to sedadlo vyzera uplne super, makkucko :slight_smile: aj celkovo je to nadherny kocik!

Dnes som tak brazdila kociky a keby som mala este koho kocikovat, tak idem, ze orbit, bugaboo buffalo a asi mac alebo bee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mm rovno infakt ako otvori dvere na vstupnej chodbe a uvidi stare dobre casy ked sa nemal kde vyzut :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dolcegucci, @kilian, @kalista - kuk, strieborny mac bmw :slight_smile:

aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. feb 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hajanka inak tych koliesok som sa ja najviac bala. lebo taketo mini a dvojite..... to nevesti nic dobreho :grinning: a clovek to musi tlacit ako kozu :grinning:
14. feb 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats sedacka je fajnova, makkucka vystuzena, zatial sme nechali aj vlozku, len kvoli tomu aby bolo teplejsie pod zadkom :grinning:
kolieska ten material + kamienky, zatial v pohode, s tym nebol problem ziaden, akurat nezvyk to rapkanie po kockach - nerovnom povrchu (kto kedy tvrdil ze Stokke po kockach rapci???? :grinning: ze ma problem s roznym povrchom a terenom? pchaaaaa) :grinning: ale co si vsimam, tak toto patri ku kazdym golfkam :slight_smile:
14. feb 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka :grinning: no ved zadok je velmi dolezita vec, musi byt v teple :slight_smile:
napr. bee v pohode aj po dlazbovom chodniku, nerapka ako traktor :slight_smile: to mi robil quinny zapp :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa jedovala na to.
:grinning: :grinning: no ja neviem ako ine stokke, ale teda moje oba presli uplne vsetko od blata, makadamu, travy az po rozbitu cestu :grinning:
:grinning: :grinning: u mna to bol tazko terenny kocik :grinning:
15. feb 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka no ale pozrime sa na Janku, kde ju nájdeme aj Majku :grinning: Kočiarik vypadá veľmi elegantne :slight_smile:
15. feb 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hajanka Jééééééééééééééj, ten je krááááásny :wink: Normálne mi nachvíľu bolo ľúto, že máme čierny :grinning: Asi by som aj nad týmto silno uvažovala, keby som vedela (pri objednávaní), že je skôr takýto sivý než biely :slight_smile: Sú krásne, také elegantné a jemné :slight_smile:
Chcela som sa ťa opýtať...už ste riešili tú záruku? Ja som všetko na webke Mac vyplnila a prišlo mi len také krátke vyrozumenie na mail...zrejme to mám považovať za záručný list, či?
Z Harrods iba dva papiere....tiež neviem na čo sú :unamused:
15. feb 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka Jani, aka vysoka je mala?? :slight_smile: to len pre istotu keby nahodou, ci by mi vobec maly do toho kocika vosiel :grinning: :grinning: :grinning: maly ma nieco cez 90cm :slight_smile:
ze by som este predsa len nejakeho kamarata prikupila.
no ved keby vam doma zavadzal, tak daj vediet :grinning:
15. feb 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@girlie81 @mycats vyzistim u sestry a dam vediet :slight_smile: ona to ma vsetko doma, Lea ma urcite viac nez 90cm ale neviem presne kolko, oblecko uz kupujeme na 3-4 (ma 23 mes. buduci tyzden)
15. feb 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka ze cooo :slight_smile: tak moj nosi od 86 do 98, ale 98 len riflicky :slight_smile: odmeriam toho mojho, lebo sa uz nepamatam ci ma 92 alebo 94 :wink: :wink: :wink: tak ho premeriam.
15. feb 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats v jeseni mala vetrovku na 2-3 kupili sme presnu, svetrik teraz sestra objednala 2-3 uplne presny, menime za vacsi, takze 3-4 to isti :grinning: inak leginky sme jej uz od jesene brali vo velkosti na 4-5, ma ich asi 2-3 cm dole vyhnute, aj ked sa nevyhrnu, tak nevadi len trosicku sa nazbierkaju :slight_smile:
satky tieto jej sestra minule skusala 3-4 http://www.modrykonik.sk/fotoblog/hajanka/album/co-sme-nakupili/9391933/ su jej akurat :grinning:
15. feb 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka tak to nam asi mac nebude maly. tak vo vasom pripade budete potrebovat asi ten jajvacsi mac :grinning:
15. feb 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a ty neplanues zmenu na bmw?? :wink: :slight_smile:
16. feb 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka prosim ta daju sa na tom BMW aj polohavat nozicky?
16. feb 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolcegucci nie, nozicky sa nedaju polohovat
16. feb 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka hm...som si myslela :unamused: a potah je snimatelny?
16. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolcegucci az tak podrobne som ho este neskumala :sweat_smile: ani neskusala, ale pozerala som po boboch je na cvockoch tak by mal ist dole cely vybrat a vyprat :wink:
16. feb 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka diky :wink: lebo ja ho mam objednany len nejako zacinam vahat :frowning2:
16. feb 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dolcegucci vahad kvoli comu? :slight_smile:
16. feb 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka najma kvoli tomu polohovaniu.Maly v kociku sice vobec nespi len ked budeme cestovat na dovolenku tak to by som potrebovala dobre polohovanie.Jedine,ze zoberiem iny kocik,aj nad tym uz uvazujem....
16. feb 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolcegucci chrbatik sa da dat do pololahu (nie uplne vodorovne), ale nozky sa nedaju zdvihnut
16. feb 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok