Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
6. máj 2013

Tak nakoniec dpd... ;) je uuuuzasny. Neviem preco som si myslela ze bude cierny- ale je sedy s cervenou. Najmensi spiii, tak nemam na kom skusat..

Ked porovnavam s xt- az taky rozdiel nieje. A kooonecne ma velky a priestranny kosik dolu - a s tym zipsom to je super - sj ked bude kocik v lahu tak lahky priestor do kosika

ifkael
6. máj 2013

🙂 🙂 🙂 🙂

tanija133
6. máj 2013

@ifkael no tak konecne si sa dockala,tak predsa DPD, je super, ja som myslela ze tiez bude cierny, na obrazkoch tak vyzeral, ale je pravda ta farba co pisu ze Charcoal, je seda...Kosik super vylepsili...je aj pevnejsi a aj dobry pristup na zipsiky zboku... 😉 ale vyzera o kusok vacsi ako XT....potom daj foto aj s krpcom... 😉

ma_ta1975
6. máj 2013

@tanija133 @ifkael to su akože dva XT jeden 2012 a druhý 2013???šak ten novší akesi hovado velké... 😀 ani by ma nebolo vidno...že kočár ide sám 😀

ifkael
6. máj 2013

@ma_ta1975 to je xt a xlr.ja potrebujem pohodlny kocik pre maleho a s opatkami mavam 180cm- takze mna vidiet bude. Uz ziadne prdince nechcem

ma_ta1975
6. máj 2013

@ifkael jáááj tak pre teba je super...ja mám 156cm no štupel som 😠 preto som písala ale je nááádherný ...farba užasná a ten košík je super ten sa mi páči uplne najviac...

zuziatko
6. máj 2013

@ifkael krásny je ten kočík. Takže dobre som pochopila, že to je xlr. odkiaľ si objednávala ??

ifkael
6. máj 2013

@zuziatko z pramworld.co.uk

vikusjk
6. máj 2013

Kočky nosíte k týmto golfáčom nejakú špeci tašku? Myslím takú na kočík. 😉

ifkael
7. máj 2013

@vikusjk mam organizer babymel, cervenu samsonite sportovu, fototasku, obyc. kabelku a tak to striedam podla nalady 🙂)

face
7. máj 2013

@ifkael je nádherný 🙂

ifkael
7. máj 2013

@face ;) dakujem

Rozmerovo by nam asi stacilo aj xt- ale ked vidim o co naviac ma xlr- tak to je sto a jedno.

Co sa mi paci na xle 2013 - kosik, farebne, ze je pohodlnejsi, silt na strieske strieborny, podlozka, nanoznik sice nenosime, ale niekedy sa zide, vrecko na strieske- somarina viem 🙂))))

A na xt ciernom sa mi paci ze je jednoduche cierne.

Ale este denimovy quest k xlr si viem predstavit :D alebo nieco mini.. Ale zatial musi stacit

tanija133
7. máj 2013

@vikusjk ja uz tasku nenosim, ale mala som a sem tam ju vytiahnem, uplne obycko klasiku EMitex, neni najcool, ale stacila mi a bola som spokojna 😀

face
7. máj 2013

@ifkael to xlr je fakt vymakané 🙂 i černé xt je bombové, jestli mi šibne, tak ho v létě ještě koupím kvůli té stříšce, jinak by nám i quest stačil, poslední dobou stejně jezdí malá nejvíc na odrážedle ... 🙂

ifkael
13. máj 2013

Par krat sme testovali xlr... skusenosti-

po mini nune, do ktorej sa syn poriadne v spanku nezmestil- trosku nezvyk vacsi kocik, ale strieska uuuuzasna, do kosika dam toho kopec, maly sa pohodlne vyspi- na vylety super!kolesa prejdu bezny teren- kedze byvame na dedine, veru som vdacna za kocik co prejde vsetko

Bola som este kuk elodie details- tiez fajn kocik, maly sa do neho v pohode zmestil - co som fakt ze necakala- takze namiesto mini questu este mozno poriesime k xlr elodie.

Inak behame na firstbiku, maleho z neho nemozem odlepit- takze ak zostaneme len pri xlr- stacit bude.

tanija133
13. máj 2013

@ifkael ja uz tiez malo kocikujem, Concord zapada prachom, a XT mam len v aute, ked ideme niekde shopovat, aby som krpca mohla uveznit,alebo kde sa niekde rychlo potrebujem dostat, a neist slimacim tempom..a tiez uz behame iba na Strideri..ach jo ,uz som dokocikovala, len si budem asi musiet ja kupit bike, lebo za malym uz nestiham 🙂
Podla mna uz ani Elodie ani nic mensie nebudes potrebovat, XLR mozes mat na vsetko.

zuzana_1
17. máj 2013

@ifkael vidim,ze ste sa bavili aj o taskach na kocik..ja som chcela kupovat XT,ale prisli sme doobchodu a ked som tam zavesila moju tasku ,tak sa aj XLRko prevazovalo s taskou na zem...strasne ma to odradilo a som teraz uplne v pecku,ze aky kocik kupit ☹
ako tam tu tasku nosit,aby mi kocik neparkoval na zemi,kym sa bude maly napr hojdat na ihrisku?!

tanija133
17. máj 2013

@zuzana_1 bohuzial toto je jedina nevyhoda Maclarenov, ked tam zavesis nieco tazke, tak sa prevalia na zem....nuz, treba lahsiu tasku zavesit.... 😉 alebo dat tie veci do kosika... 😉

zuzana_1
17. máj 2013

@tanija133 pride mi to ako obrovska nevyhoda...zasa tie kosiky sa mi nezdaju prilis velke,na to ,aby som tam popchala ,resp napchala moju kabelu :-/ juj,strasne som sklamana ☹ teraz fakt neviem,co kupit ☹

ifkael
18. máj 2013

Prevaluju sa vsetky kociky golfove,ked zavesis tazke veci na rucky :-\

Preto som rada, ze xlr ma velky kosik a tasku vesam nizsie- tym padom si kocik drzi tazisko

veronika81
19. máj 2013

Ahojte baby, prišla som sa poradiť.. zvažujem kúpiť maclaren xt, dnes som ho bola pozrieť v obchode, konkrétne farbu Persian Rose, vyšiel by ma 315€. No mám možnosť kúpiť za cca. 230€ iný, označený ako Scarlet.
Prikladám obrázky obidvoch, ten s bordovou konštrukciou je Persian Rose, so sivou Scarlet. Viete mi prosím niektorá poradiť, aký je rozdiel medzi nimi (okrem farby konštrukcie), vidím ešte rozdielne kolesá. Obidva sú vraj rok 2012.
Viac sa mi páči ten Persian Rose, ale cena toho druhého je neporovnateľne lepšia.
Ďakujem za každý postreh 😉

veronika81
19. máj 2013

Ešte by som mala dve otázky 😅
Odkiaľ máte madlo? V obchode mi povedali, že existuje nejaké univerzálne na všetky maclareny, ale cenu narýchlo nevedeli.
A čo nánožník? Dá sa zohnať nejaký samostatne? Najlepšie aby ladil s kočíkom 🙂 fusak nepotrebujem, iba o nánožník mi ide.

tanija133
19. máj 2013

@veronika81 ahoj , persian rose je farba do ruzova, to je ten prvy a je to 2012. A scarlet je taka lososova oranzovkasta, tiez pekna, ale ten druhy je podla dizajnu koliecok 2011,a aj preto lebo od 2012 uz nebola v kolekci scarlet, od 2012 bola uz iba persian rose .....Snad sa nemylim, lebo v dievcenskych nemam az taky prehlad, len taky zbezny.... 😉 kludne ma mozete niekto opravit. Original madla s auz nevyrabaju, a len cez bazarik vynimocne zozenies...Tie uni neviem kde sa kupuju a a ako sedia....ak potrebujes nanoznik, nerozmyslala si ze kupis rovno Maclaren XLR? to sa ti potom viac oplati ,ako kupovat samostatne...Inac stranka http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/techn... je naj na Maclareny, ten tvoj Persian Rose tam kupis novy okolo 200 E....a maju tam aj doplnky... http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/other... ..... alebo rovno ten XLR 😉

veronika81
20. máj 2013

@tanija133 ďakujem veľmi pekne za info, aj za stránku, o tej som nevedela. Ten Scarlet som chcela objednať z mothercare.com. Ale v tomto prípade by som brala určite Persian Rose, idem to prelúskať ako je to s objednávaním, posielajú na Slovensko?
Pozerala som aj XLR, mali obidva v obchodoch, ale zdal sa mi už príliš veľký, aj cena je vyššia ako mám momentálny strop 😝

veronika81
20. máj 2013

@tanija133 a ten Scarlet bude ozaj rok 2011, už mi to povedala aj iná mamina.. Na obrázku vyzerajú farby rovnako, ktovie aké by to bolo naživo.

elliah
20. máj 2013

baby, kolko stoji postovne z uk na kociky?

veronika81
20. máj 2013

@elliah na tej stránke pramworld.co.uk som našla, že 25 libier, čo je 30€

elliah
20. máj 2013

@veronika81 dakujem, ja mam quest este po synovi, ale planujem neskor kupit xlr pre malinku....zatial sme este malinky....

veronika81
20. máj 2013

baby, máte niektorá skúsenosti s objednávaním kočíka z tejto stránky? http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/techn... Príde to v poriadku? 😅

@tanija133 ? 🙂

dundy27
20. máj 2013

@veronika81 Ano, v piatok mi prislo odtial XLR, objednane vo stvrtok podvecer, dodane nasledujuci tyzden piatok poobede, vsetko bez problemov. Je to spolahlivy obchod, bud bez obav.