Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
20. máj 2013

@veronika81 tie farby nie su rovnake, ako hovorim persian rose je ruzova, taka cyklamenova...a Scarlet je do oranzovo cervena jemna....Ano posielaju bez problemov na sK, je to spolahlivy obchod, tiez uz som mala odtial Maclaren aj podlozky ...a maju tam naj ceny...do tyzdna mas kocik doma.....a ten Persian rose mas za super cenu, kedze je to 2012a nie novinka....ano postovne je okolo 30 E...aj tak sa ti to oplati...Myslela som XLR z Pramword objednat, tak ta vyde ten modro ruzovy tiez lacno...a mas to aj s nanoznikom a podlozkou....ale jasne to je na tebe....ty vyberas... 😉 oba su pekne, aj XT aj XLR

elliah
20. máj 2013

@dundy27
postovne tych 25libier? diky

tanija133
20. máj 2013

@elliah ano posotvne je 25 libier co je cca 30 E

veronika81
20. máj 2013

@dundy27 @tanija133 Ďakujem baby 😉

@tanija133 všimla som si, že xlr modro ružový je lacnejší, ale keď ja som na červenú 😅 Nánožník k Persian Rose momentálne nemajú, už som tam písala, že kedy asi bude dostupný, tak uvidím čo mi odpíšu. Na sk stránke som našla nánožník za 80€ 😝
ešte to madlo zohnať, skúšala som cez google, normálne že nedostupný tovar.. v Čechách asi skôr ako na Slovensku sa dá zohnať.

Baby ešte ma zaujíma, ako zvládne xt zimu? Nemyslím túry v polmetrovom snehu, ale taká klasická mestská zima, sídliskové chodníky. Čo som pozerala v obchode kolesá, tak sa mi zdalo, že to bude v pohode.
Teraz mám Peg Perego GT3, takže tank 😀 a veľké nafukovacie kolesá, plus golfáč Chicco Liteway na leto, ale chcem už len jeden kočík, lebo v paneláku je to o držku skladovať. Tak dúfam som zvolila dobrý výber..

veronika81
20. máj 2013

@tanija133 mne sa ten Persian Rose veľmi páčil, je to taká zvláštna farba niečo medzi cyklámenovou a vínovo červenou, aspoň tak sa mi to videlo v obchode (pod umelým svetlom..). Scarlet som naživo nevidela.

ciernavila
20. máj 2013

@veronika81 nizky sneh v pohode, presla som bez problemov.

tanija133
21. máj 2013

@veronika81 jasne, ked sa ti pacia ruzove alebo cervene, treba si kupit taky, presian rose je nadherny....s madlom je velky problem.....nieco sa tu spmominalo.... http://www.maclaren.pl/35-palak ale neviem ci niekto odtial objednaval a ko to tam je.... ja som XT nepouzivala v zime, na to mam druhy kocik, ale taky maly sneh isto zvladne....

face
21. máj 2013

To je nějaká nová barva na XT? https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/maclaren... Vypadá celkem pěkně 🙂

zuziatko
21. máj 2013

Baby aj ja chcem kúpiť xlr. Na Sk som našla najlepšie cenu http://www.eloshop.sk/tovar/43863-sporotvy-koci....
Volala som tam. V cene je nánožník a polstrovanie hlavičky, strieška, košík.

Je to dobrá cena ?? Z uk to moc lacnejšie asi nevyjde......

tanija133
21. máj 2013

@face fiha, take som este nevidela...celkom zaujimava, ze Citadel... 😉

tanija133
21. máj 2013

@zuziatko to je dobra cena, aj ked neivem co je to za obchod.....no v cene je aj strieska....sranda.... 😉 asi aj plastenka by mala byt, spytaj sa....

strihalka
21. máj 2013

@zuziatko ja jsme z tohto shopu objednala pred tydnem iny kocik a dodavka rychla a spolehlivy shop mi to prijde..naprosta spokojnost...tez jsme nasla kocik ktery se nromalne predva za 220, tak tam za 150€

face
22. máj 2013

@tanija133 jj, zajímavá, konečně alespoň nějaká inovace 😀

vlnka81
26. máj 2013

@tanija133
Ahojte, tak ja sa ohlasujem podstatne neskor ako sme questa dostali. riesila som kopec veci dookola tak som nemala cas. aj tak sme ho poriadne vyskusali az na dovolenke pri mori pred tyzdnom. bolo strasne super a quest denim bol uuuzasny. nevedeli sme si ho vynachvalit. zvladol aj plaz - ten vlhci piesok blizsie pri mori, v hlbokom piesku sme ho prenasali. ale bol lahucky. aj lietanie zvladol. no paradicka. aj by som rada dala foto spokojneho bejbina ale niekto nam v lietadle slohol fotak s dvoma plnymi kartami fotiek :( mame nejake foto na mobile ale nic moc. tak snad nabuduce. ale nelutujem ze sme nekupili XT. Quest nam uplne vyhovuje na dovolenkovanie a prilezitostny shopping. Ak by som ho chcela ako jediny kocik tak beriem asi XT. Ale ten quest je taky chutnucky :D

tanija133
27. máj 2013

@vlnka81 no super, ze tak dobre sluzi Questik, aj ja milujem tie Maclareny proste...velmi sa mi pacia... 😀 Mas do nehu uz aj nejaku podlozku? No tak to nasere, ze vam slohli fotak s kartami....asi by ma porazilo, a digital alebo zrkadlovku? digital by som este prezila, ale zrkadlovku uz tazsie.... 😉

babucika
29. máj 2013

@vlnka81 ahoj. Aj ja mam quest denim cca 2tyzdne stary. A stava sa.mi ze sa mi strieska odopne od konstrukcie hlavne ked manipulujem s rozzipsovanou strieskou. A zacali mi vrzgat kolieska! 😕 😨 . Neni na to este skoro?

tanija133
30. máj 2013

@babucika ta strieska neviem, mozno ju tam mas zle upevnenu, pozri vsetky cvoky, ci su ok, a ak ti vrzgaju koliecka nastriekaj WD 40, dostat to vsade v Tecsu, je to taky olejcek na mazanie v spreji..potom ti to prejde.... 😉

vlnka81
30. máj 2013

@tanija133 podlozku zatial nemame, a asi budeme musiet zacat setrit :D bola to zrkadlovka za ktoru by som mala 3 maclareny :( velka skoda , hlavne tych fotiek. a teraz ked vidim ake fotky mi robi maly digital tak mi je luto velmi aj za fotakom :(

@babucika tak to mne moj rozhodne nerobi a presli sme nim uz kadejake tereny. Skus urobit to co ti radi
@tanija133. Daj vediet ako si dopadla. A odkial si ho kupovala?

babucika
30. máj 2013

@vlnka81 z babymarketu. Taky plastovy diel sa mi odpaja od druheho kt. je na konstrukcii. Tam nie su ziadne skrutky,tusim len nit. Uz sa na to mm pozrel. Hodim sem fotku ak sa mala zobudi.

vlnka81
30. máj 2013

@babucika a nechces to reklamovat? ak by si to mala z netu tak by to bolo asi komplikovanejsie ale babymarket je na SK. ale hod foto, mozno nieco vymmyslime 🙂

ma_ta1975
30. máj 2013

@tanija133 dnes som bola v predajni Pre deti a maju tam xlr 2013 a ten nový košík pod kočíkom je uplne bombový ...nevieš ši ich robia aj na xt 2013 neviem to nájsť a hlavne cena...dík

ciernavila
30. máj 2013

teda tie nove 2013 su uzasne....hned by som brala pre Ninu ten cerveny, no ale ta cena...ja ostanem pri mojom modrom, zmenim maximalne len podlozku na babsku.
Neviete aky je maclaren cely cierny s bielymi kvetmi? Dnes som ho videla vo vlaku u nas v ČR, mal tam na obrube strechy tusim zlty pas.

tanija133
31. máj 2013

@ma_ta1975 ahoj to neviem, ale pozerala som na Pramword ten modry a cierny 2013, a na obrazku to tam nema ten zips, ked si das lupu , tak je tam iba klasicky kosik...a na obrazku XLR to tie kosiky maju ten zips...tak asi nema XT 2013 ten kosik 😒

ma_ta1975
31. máj 2013

@tanija133 to som chcela počuť ,aspon nebudem vymýšlať a bude stačiť XT 2012... 😀 lebo fakt ten košík je nádherny a praktický uplne inak ukáže... 😉 Jul sa blíži no čo nepredáš? 😉 a dakujem

tanija133
31. máj 2013

@ciernavila cierno biely je Maclaren Quest Lulu Guinness Lifes a bed of roses http://www.kiddicare.com/wcsstore/SafeStorefron... , tu je ruzovy pas alebo motylikovy Quest Lulu Guiness Butterfly http://www.ridemystroller.com/index.php/strolle... a tieto obe su riadne stare kolekcie tak cca 2009 rok...

tanija133
31. máj 2013

@ma_ta1975 no ale na 100 % ti to moze povedat ,kto ma XT 2013, 🙂 nie zatial nepredam, aj ked sa vozime uz strasne malo, co ked nahodou ho budem potrebovat, a ked idem do nakupakov, vtedy ho vytiahnem raz za cas.... a ked ak by som ho predala tak az po lete....teraza zas na bazariku vidim tu byciklikovu podlozku...ta sa mi paci...do modreho by s ami hodila...juj.... 😉

ciernavila
31. máj 2013

@tanija133 ahaa, tak ten prvy som videla vo vlaku prvy krat nazivo

tanija133
31. máj 2013

@ciernavila taky som este nevidela, ale bude to asi tym ze je to uz velmi stara kolekcia, tu dole pisu ze 2008 na tom linku co som dala... ale chutny je...ako vsetky limitky od nich 😉

ifkael
31. máj 2013

@ma_ta1975 kolko by si dala za mac 2013?

ma_ta1975
31. máj 2013

@ifkael ty máš XT čierne že?tu farbu nechcem ale to je moj psychický blok že nechcem čierny kočiar ☹ taku modru by som chcela ako má tanija133... máš??? 😀