• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
Dievcata keby ste niektora v blizkej dobe predavala XT mam zaujem maleho idu operovat a toto je naj kocik pre 4 rocne dita. Uz sme ho mali. DAKUJEM
14. júl 2013 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vbc22 ďakujem za názor.
15. júl 2013 o 02:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 na questa se dává na to madlo takový adaptérek, který je součástí balení madla, na xt se dává bez adaptérku, protože konstrukce je trochu širší
15. júl 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminka001 ja mám Maclaren xt Champagne v albume, je to minuloročná kolekcia.
17. júl 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, rozhodla so sa si kupit maclaren golfac len sa neviem rozhodnut medzi Techno XT alebo XLR, maly ma teraz 1.5 roka ale uz ma 13 kg a 86cm, tiez rozmyslam ake prislusenstvo je pri oboch a zatial co ma XLR aj nanoznik do XT by som ho musela dokupit. Podla vas je XT pohodlne a dobre sa ovlada a zmesti sa do neho aj vacsie dieta? Alebo je lepsi XLR? Aka je s nimi manipulacia? Dakujem
18. júl 2013 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimikas ak to chces ako jediny kocik, tak by som brala XLR, ktore ma aj ten nanoznik a viac priestoru ......ale aj XT je pohodlne, aj striesku predlzovaciu ma....len je kusok mensie,ale stale dost velke... :wink: S oboma je rovnaka manipulacia, lebo maju rovnake kolieska...
19. júl 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@face takže tu je náš vystajlovaný mac :wink:
- foto z oboch strán, ale čierna je iba vložená na tej pôvodne prevlečenej cez pásy (mám dve rovnaké momentálne, lebo aj kamoška si dala šiť)
- zladená deka + moja zbojníčka v kočíku
- šatky do krku :dizzy_face:

Ja som spokojná, tá čierna ukáže naživo bombovo.
21. júl 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@veronika81 je nádherný :slight_smile: taky přemýšlím pořídit zase XT, že je prostornější ... :slight_smile: podložky ladí krásně :sunglasses:
22. júl 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ďakujem :wink:
Takže už xt? už nie quest denim? :grinning: Teraz máš bmw ak si dobre pamätám, že?
22. júl 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronika81 jj, mám bmw a přemýšlím ho vyměnit za denim quest nebo spíše xt. :grinning:
22. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nevíte jestli je někde možné sehnat madlo MACLAREN??????????????
22. júl 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave mam doma aj XT aj quest, a prekvapilo ma, ze sirka sedenia je na XT dokonca uzsia, a dlzka je rovnaka :frowning2: a este mam otazocku, ak chcem oprat potah na XT, musim vyvliect aj ten spodny pas z konstruckie kocika? ide to dost tazko :unamused:
23. júl 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zipsy spodny pas ide lahko, musis ho pretlacit zospodu smerom hore- tu umelu karabinku
23. júl 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael dakujem, uz sa podarilo :slight_smile:
23. júl 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jsemnejkrassnejsi jedine použité niekde po bazároch, už ho nevyrábajú.. Ja hľadám už mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pomaly začínam mať pocit, že malej ani nechýba :grinning:

@zipsy to vážne?? Tú šírku sedenia myslím.. Ja keď som bola pozerať v obchode xt, mala som vedľa seba quest, xt aj xlr a vôbec som si to nevšila. Ale teda ja som už bola rozhodnutá pre xt, len tak zo srandy som si ich takto postavila :sweat_smile:
23. júl 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 hej, ten questik vyzera popri nich taky malicky, ale to len do vysky, a kolieska, inak to sedenie je rovnake... ja som kupila xt, aby mal maly lepsie spanie, viac miesta, a zbytocne :slight_smile: ale aspon sa bude lahsie tlacit...
23. júl 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja ked som porovnavala guest a xt tak xt malo o cm sirsie sedenie ale hlavne s nim bola o dost lahsia manipulacia....ja som dnes moje xt posunula kamoske a mozem povedat ze to bol najlepsi kocik aky som mala ci vyskusala...
23. júl 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja tiez suhlasim ja ho este pouzivam mame sport a je fakt skvely lahky no neletujem kupu
23. júl 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
23. júl 2013 o 22:58 • zlatickamoje
tak baby, neodpustím si ešte jednu fotku.. keď sú maminky na rovnakej vlne :wink:
24. júl 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
25. júl 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes mi maly zaspal v XT-ku, a uplne krasne sa tam zmestil, nohy si trosku pokrcil, strecha uplne uzasna, mu tienila, velka spokojnost :slight_smile:
26. júl 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zipsy aj moja tam spáva. Na kúpalisku potiahla tri a pol hodiny v xt-čku :slight_smile:
26. júl 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zipsy tá strieška je fakt parádna! Predtým som mala PP GT3, strieška sa dala preklopiť úplne dopredu iba v polohe najvyššej, keď je dieťa naležato tak to nejde. V xt-čku je to úžasne vymyslené, ešte keď vytiahnem aj ten predný šilt, tak úplné súkromie pre dieťa :slight_smile: Ja sa nemôžem vytešiť z tohto kočíka :dizzy_face:
27. júl 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto mi vie prosím porovnať BMW a quest,?mam 16 mes.dieta 11kg 86cm, je to vhodná voľba?dikes
27. júl 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny...byli jsme na dovolené v Chorvatsku na Bolu a každej němec nebo rakušák, co tam byli, měli kočárek Macleren, jsem si připadala jako na srazu...ale chtěla jsem se zeptat, když je malá připoutaná v kočárku, tak mi strašně klouže dolů a nesedí, nevíte, čím to může být?
27. júl 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nech už je pondelok, neviem sa dočkať nového Xtčka pre našeho 4 ročneho pacoša, som zvedava ci sa eše vojde :slight_smile:
27. júl 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amador BMW sme mali ked mal maly 1,5 roka a 10 kg a bol mu ltt :unamused: Quest je velkostne rovnaky ako BMW :wink:
27. júl 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, kdo máte madlo maclaren, jak se vyndají ty adaptérky? Koupila jsem ho použité a jsou v něm ty adaptéry na questa, ale nejdou mi vyndat? Moc díky :slight_smile:
1. aug 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face kde si vychytila madlo? Aj ja chceeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok