Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

veronika81
10. aug 2013

@ifkael ano videla som, aj som merala na našom trubku 😅 Práve preto som im písala, že podľa rozmeru by to malo sedieť, ale aj tak by som bola rada keby mi to reálne odskúšali.. znova mi odpísali:

Dobrý den,
teď komunikuji zrovna s dodavatelem zda je možné madla dodat jako náhradní díly, protože paní poptávala madlo na maclaren XT, čekám na vyjádření.
Také jsem napsala dodavateli madla univerzál jette zda nemá zkušenost s kompatibilitou s maclarenem.
Jak něco zjistíme budeme Vás informovat.

zlatulienka
10. aug 2013

@veronika81 a madlo z chicco liteway by nepasovalo? Mám doma jedno zbytočné, merala som priemer cca 22-23 mm. Skúšala som ho na naše BMW, osadiť sa dá, ale zosúva sa troška dole, trubky majú menší priemer, neviem ako XT, XLR, tie by mali byť hrubšie asi. Ja nie som nejaká moc madlová, mňa to otravuje /dávať ho dole/ pri skladaní kočíka...tak by som ti ho mohla darovať 😉

veronika81
10. aug 2013

@zlatulienka no ty si zlatá, ďakujem 😵 Ale neviem, tu má trubka 2cm, možno iba 19mm, nedá sa mi to dobre odmerať. A inak liteway som mala pri synovi, aj s madlom 🙂 ale už je predané..

zlatulienka
10. aug 2013

@veronika81 tiež som lite way používala pri staršom synovi, ale sme ho celý "zodrali", vozil sa v ňom totiž občas ešte ako 4-ročný 😀 , len to madlo je ok, to sme použili možno 2x a potom ma to prestalo baviť

veronika81
12. aug 2013

@zlatulienka myslím, že ak by pasovalo madlo z chicca, baby to tu už dávno vedia a odporúčajú každému 🙂 Ale ešte raz ďakujem za ponuku, si milá 😉

veronika81
12. aug 2013

A mne odpísali dnes z Malvika za madlo jette:
Dobrý den,
dodavatel nás informoval, že na kočárek maclaren nemá madlo vyzkoušeno.
Mohu tedy poradit pouze ho zkusit objednat a vyzkoušet, v případě, že nebude vyhovovat můžete ho do dvou týdnů vrátit jako odstoupení od smlouvy.
Děkujeme za pochopení.

Keby nebolo poštovné z Čiech vyše 11€, tak by som to aj riskla.. A na Slovensku toto madlo neviem nájsť 😒

veronika81
14. aug 2013

Baby, do rodiny nám pribudne Quest 🙂 už je na ceste 😀

palesandra
14. aug 2013

Predam maclaren techno xt hnedo modry vo vybornom stave,malo co uzivany, v pripade zaujmunapiste.

tanija133
14. aug 2013

@veronika81 super, a akej farby? a preco aj Quest aj XT? vlekost sedenia je dost rovnaka...iba ze je skladnejsi do auta....a teraz vidim ze malej do ruky....

veronika81
14. aug 2013

@tanija133 tento Questík je za 16,50 😎 Farba ako na obrázku 🙂

tanija133
14. aug 2013

@veronika81 capito, babiky budu mat znackovy kocarik... 😉

viktoriasz
15. aug 2013

ahojte..chcela by som sa opytat tie co mate Maclaren XLR alebo XT,ze ake velke deticky v nich vozite..pise sa,ze nosnost kocikov je 15kg. moj maly je trosku vacsii..ani nie buco,ale aj vysoky a tazky..ma 19 mesiacov a vazi 14kg, tak sa chcem opytat ci tie kociky znesu aj viac..kedze by som kocik chcela este aj na buduci rok vyuzivat...dakujem za radu..

veronika81
15. aug 2013

@viktoriasz maclareny sú do 25kg (ak pozrieš napr. americké stránky) len norma EU prikazuje udávanie nosnosti kočíkov do 15kg. Pozri sa tu http://maclaren.sk/?en_techno-xt,23 Nosnosť: do 15 kg (EU) / 55 lb (USA) , (55 liber = 24,948kg 😉 )

zlatulienka
15. aug 2013

@viktoriasz moja známa vozí v XT 3-ročnú dcérku a občas aj staršieho 5-ročného vyše 20-kilového syna a v pohode, ten kočík je proste nezmar 😉

ask
15. aug 2013

@veronika81 😎 Dufam ze ho doladite rovnako nadhernymi sitymi doplnkami 😵

veronika81
15. aug 2013

@ask jasnééééé, už sa šije podložka 😀 😎

ask
15. aug 2013

@veronika81 😎 😀 A este deku, tasku a satku na krk pre babiku... 😉 😉 😉

veronika81
15. aug 2013

@ask a opasok do nohavíc 😎

veronika81
15. aug 2013

joj a ešte musím toto napísať... MÁM MADLO!!! 😵 Môj drahý so mnou nedokáže zdieľať túto obrovskú radosť 😅 tak sa musím s vami podeliť 🙂

viktoriasz
15. aug 2013

@veronika81, zlatulienka - baby dakujem za info...pojdem si ich urcite vyskusat aj osobne...zvazujem kupu XLR-ka,ale ked hovorite,ze aj v XT sa povozia vacsie deti, tak mozno ten...neviem sa vobec rozhodnut ani farebne...pri XLR sa mi nepaci tie sive kolieska pri cierno/bezovej farbe..🙂 to zas bude dilema.. 😒

ask
15. aug 2013

@veronika81 Ty Sherlock! Ako si sa k nemu dopatrala?! 😀

tanija133
16. aug 2013

@veronika81 super, kde si zohnala? 🙂

tanija133
16. aug 2013

@viktoriasz JA vozim sem tam v XT mojho 103 cm a 18, 3 kg chlopa....necele 3 roky ma....znese vela ten kocik... 😉 a ako baby pisu je do 25 kg...

veronika81
16. aug 2013

@tanija133 ukecala som jednu zlatú mamičku cez inzerát, aby mi predala samotné madlo 😉 😵

veronika81
16. aug 2013

teraz si idem k vám znova pre radu..ako sa vystrojiť a v zdraví prežiť zimu s xt 😅
Máte niektorá konkrétne tento fusak, oplatí sa? Či je dostatočne hrubý, vysoký.. Rada by som pozrela fotku s dieťaťom v kočíku.

tanija133
16. aug 2013

@veronika81 vraj su kratkea male, tak do roka pre deti.... ale ja som ho nikdy nemala....skor Lodger by bol ok...tam daj aj 3 rocne dieta....

veronika81
16. aug 2013

@tanija133 tak presne toto som nechcela počuť 😀 😎 Samozrejme ďakujem 😉 ušetrila si mi euráče a nervy z prekvapenia..lebo je dosť drahý. Uvidíme, či niekto ešte napíše reálne skúsenosti.

Ja mám doma po malom Eisbärchen červený, ten je super veľký a teplý, ale ešte som ho neskúšala vložiť do xt. Ten kontrast červenej a persian rose bude dosť viditeľný..

tanija133
16. aug 2013

@veronika81 to ano, ten cerveny sa tam velmi nebude farebne hodit....Nejaky denim lodger by sa hodil,,alebo Denim Kaiser uz som videla...alebo nieco bezove, ci sede... 😉 uz to tu baby kedysi spominali ze tento origo je maly....

25nikolla25
19. aug 2013

Kocky ktore mate bmw maclaren,ako ste spokojne?nemohla by mi niektora z vas premeriat dlzku chrbtovej opierky a sirku sedacky?a co kolieska hrkocu alebo su gumenne?dakujem za kazdu odpoved 🙂

face
20. aug 2013

Holky, prodávám jablíčkovou podložku maclaren, kdyby měl někdo zájem, písněte do zpráv, v bazaru mi byl inzerát zablokován, nevím proč 🤐