• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
Dievčatá, ktorý maclaren je vhodny od 6 mesiacov? Poraďte....
20. aug 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@casy30 xlr a xt dle mého :slight_smile:
20. aug 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: a ktorý skôr? Chcela by som ho od pól roka ako jediný kocik.....čítam tuto diskusiu ale neviem sa z tých porovnani xt a xlr vysomarit:slight_smile:ďakujem za každú radu
@face
20. aug 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby popularna tema "madlo na maclaren". Kde by som mohla zohnat aj nejake univerzalne prip. Ina znacka -> mission impossible :unamused:
20. aug 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejnuskaa toto by VRAJ mohlo sedieť http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/hracky-na-kocik/Jette-Hoco-Hrazda-univerzalni-cerna ale nemám odskúšané. Aj som komunikovala s obchodom, ale nepodarilo sa im to zistiť. Navrhli mi možnosť, že si to mám objednať a ak nebude sedieť, tak môžem vrátiť. Ale nakoniec sa mi podarilo zohnať originál, akurát ho mám na pošte, poobede idem po balík :sweat_smile:
Inak už len po bazároch, ebay a tak..
21. aug 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 ahoj, citala som si tvoju strastiplnu cestu za madlom :slight_smile: Mam tiez ten isty problem co ty objednam si z cr a postovne spat sa mi nepozdava za " vyskusanie". Asi budem musiet nabehnut do obchodu a poobzerat golfky a ich madla. Myslela som, ze by mi mohol dat niekto tip kazdopadne diky za pomoc :slight_smile:
21. aug 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejnuskaa no veru :grinning: dva mesiace mi to trvalo. A počkaj..teraz ho tam malej dám a nebude ho chcieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale madlo je čierne, ešte sa pohrávam s myšlienkou vymeniť ho s niekým za sivé :sweat_smile: Nedám si pokoj! :grinning:
Ten Malvik, ja som si tiež až dodatočne všimla poštovné a veru s prípadným vrátením by to pekne draho vyšlo.
Držím palce, ono sa z času na čas niekde zvykne objaviť, len treba byť v správny čas na správnom mieste :wink:
21. aug 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@casy30 ideálně to vyzkoušet v obchodě :slight_smile: xlr je dost vysoký, ale má v ceně výbavu - nánožník a podložku a je širší oproti xt
21. aug 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Popravde, to xlr sa mi pozdáva viac....dievčatá, ktore ho máte, ako ste s ním spokojne, alebo máte nejake výhrady? Chcela by som ho pre malého od pól roka a mal by to byt jediný kocik az do konca.....čiže do nejakých troch rokov....
21. aug 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pozrite sa prosím..dnes mi došlo madlo a nejako to divne stojí, také je vykrivené do boku. Neviem či sa po ceste poštou dotlačilo :confused: čo s tým? Nasilu to skúsiť narovnať? Bojím sa, že sa zlomí..
21. aug 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 skus ho len vyrovnat
21. aug 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 ten černý plastový úchyt by měl jít narovnat? nejde to? mělo by to jít lehce, ne silou
22. aug 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael @face skúšam, točím, tlačím.. úplne doľava som to už potlačila a stále sa to vráti do tejto polohy :unamused: Ide to ľahko, na tej konštrukcií sa to dá pootočiť a celé narovnať, ale keď to pustím, je to späť. Divne to takto vyzerá.
22. aug 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@casy30 já mám xlr a jsem spokojená moc :slight_smile: Kupovala jsem ho na jaře, malý měl cca 8 měsíců a já i manžel jsme nadšení a nejezdíme ničím jiným :slight_smile: Ale teda na zimu sporťák asi potřebovat budu, přes muldy uježděného sněhu a zmrzlé břečky podle mě ani se sebelepšíma golfkama neprojedeš... ale na jaro až podzim je úžasný...
22. aug 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 tak to je divný, takto to určitě nemá vypadat ... a paní před tebou ho měla také na xt?
22. aug 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face na xlr bol predtým. Ale to by malo sedieť, nie?
22. aug 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 určitě by mělo sedět, já kupovala madlo z xt a mám ho na questu a sedí v pohodě, mělo by být na všechny maclareny ...
22. aug 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika81 mas to fakt cudne, fakt ti ide dost doboku... :cry: :cry:
22. aug 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirusak1 ďakujem moc:slight_smile:
22. aug 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete či tecchno xlr 2011 má odpružene kolesa? Dakujem
22. aug 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@casy30 Ahoj,najst kocik,ktory bude od 6mesiacov az po 3roky a ma to byt male skladne a pouzivanie aj na zimu,skre nenajdes.este aj to,ze hned do gilfky z hlbokeho kociara-zalezi ake je dieta velke,ci uz same sedi.nasa bola do 8mediacov v hlbokom,potom sportiak,ale uz pekne sedela,tak teoreticky mohla ist do golfaca,ale ako 6mesacnu a v zime si ju tam neviem predstavit.ale skus si pozriet chicco multiway,je to golfka,ale ma vacsie kolieska,lahko sa ovlafa,velka strieska
23. aug 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute kocky....
dnes sme kupili cierny xt, zatial po testovacej jazde spokojnost.... :sunglasses:
akurat sa chcem spytat, ake mate k maclarenom tasky na koci?.... original, alebo viete poradit nieco co by tam pekne sedelo?....
24. aug 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jul11 ďakujem moc ale ja určite idem po nejakom Maclarane:slight_smile: ... Len musím nájsť ten naj:slight_smile:
24. aug 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, objednaval niekto maclaren z pramworldu? Bolo všetko ok...Alebo poraďte nejakú serióznu stránku, kde sa dá objednať maclaren...vopred ďakujem za odpovede:slight_smile:
27. aug 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonicka27 Ano , Pramword dobre ceny, maximalna sokojnost, spolahlivy....
@casy30 tiez radsej XLR, je priestranejsi a prislusenstvo k tomu....
28. aug 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 Dakujem, majú super ceny, no skoro nič skladom, nechcela som čakať tak sme kupili v babymarkete... :slight_smile:
:slight_smile: náš nový prírastok :slight_smile:
30. aug 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...takže budeme predávať naše milované XLR, ak má niekto záujem viac IP....
30. aug 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sonicka27 ako si spokojna s Questom? uz si aj skusala vonku?
30. aug 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ahoj, som veľmi spokojná, rúčky sa mi držia lepšie ako na xlr, ide super lahucko aj malému sa tam páči, len neviem co bude v zime keďže má menšie kolieska lebo s xlr som nemala problém..a určite mi bude chýbať ta predlzovacia strieska. No na dĺžku je uplne rovnaký ako xlr, len na šírku je o 4 cm užší...takže sa tam krasne zmestí aj starší..asi si nechám obidva, bolo by mi za ním smutno...:(
31. aug 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok