Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

casy30
20. aug 2013

Dievčatá, ktorý maclaren je vhodny od 6 mesiacov? Poraďte....

face
20. aug 2013

@casy30 xlr a xt dle mého 🙂

casy30
20. aug 2013

😒 a ktorý skôr? Chcela by som ho od pól roka ako jediný kocik.....čítam tuto diskusiu ale neviem sa z tých porovnani xt a xlr vysomarit🙂ďakujem za každú radu
@face

dejnuskaa
20. aug 2013

Baby popularna tema "madlo na maclaren". Kde by som mohla zohnat aj nejake univerzalne prip. Ina znacka -> mission impossible 😒

veronika81
21. aug 2013

@dejnuskaa toto by VRAJ mohlo sedieť http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/hracky-na-k... ale nemám odskúšané. Aj som komunikovala s obchodom, ale nepodarilo sa im to zistiť. Navrhli mi možnosť, že si to mám objednať a ak nebude sedieť, tak môžem vrátiť. Ale nakoniec sa mi podarilo zohnať originál, akurát ho mám na pošte, poobede idem po balík 😅
Inak už len po bazároch, ebay a tak..

dejnuskaa
21. aug 2013

@veronika81 ahoj, citala som si tvoju strastiplnu cestu za madlom 🙂 Mam tiez ten isty problem co ty objednam si z cr a postovne spat sa mi nepozdava za " vyskusanie". Asi budem musiet nabehnut do obchodu a poobzerat golfky a ich madla. Myslela som, ze by mi mohol dat niekto tip kazdopadne diky za pomoc 🙂

veronika81
21. aug 2013

@dejnuskaa no veru 😀 dva mesiace mi to trvalo. A počkaj..teraz ho tam malej dám a nebude ho chcieť 😝
Ale madlo je čierne, ešte sa pohrávam s myšlienkou vymeniť ho s niekým za sivé 😅 Nedám si pokoj! 😀
Ten Malvik, ja som si tiež až dodatočne všimla poštovné a veru s prípadným vrátením by to pekne draho vyšlo.
Držím palce, ono sa z času na čas niekde zvykne objaviť, len treba byť v správny čas na správnom mieste 😉

face
21. aug 2013
face
21. aug 2013

@casy30 ideálně to vyzkoušet v obchodě 🙂 xlr je dost vysoký, ale má v ceně výbavu - nánožník a podložku a je širší oproti xt

casy30
21. aug 2013

Popravde, to xlr sa mi pozdáva viac....dievčatá, ktore ho máte, ako ste s ním spokojne, alebo máte nejake výhrady? Chcela by som ho pre malého od pól roka a mal by to byt jediný kocik az do konca.....čiže do nejakých troch rokov....

veronika81
21. aug 2013

Baby pozrite sa prosím..dnes mi došlo madlo a nejako to divne stojí, také je vykrivené do boku. Neviem či sa po ceste poštou dotlačilo 😕 čo s tým? Nasilu to skúsiť narovnať? Bojím sa, že sa zlomí..

ifkael
21. aug 2013

@veronika81 skus ho len vyrovnat

face
22. aug 2013

@veronika81 ten černý plastový úchyt by měl jít narovnat? nejde to? mělo by to jít lehce, ne silou

veronika81
22. aug 2013

@ifkael @face skúšam, točím, tlačím.. úplne doľava som to už potlačila a stále sa to vráti do tejto polohy 😒 Ide to ľahko, na tej konštrukcií sa to dá pootočiť a celé narovnať, ale keď to pustím, je to späť. Divne to takto vyzerá.

mirusak1
22. aug 2013

@casy30 já mám xlr a jsem spokojená moc 🙂 Kupovala jsem ho na jaře, malý měl cca 8 měsíců a já i manžel jsme nadšení a nejezdíme ničím jiným 🙂 Ale teda na zimu sporťák asi potřebovat budu, přes muldy uježděného sněhu a zmrzlé břečky podle mě ani se sebelepšíma golfkama neprojedeš... ale na jaro až podzim je úžasný...

face
22. aug 2013

@veronika81 tak to je divný, takto to určitě nemá vypadat ... a paní před tebou ho měla také na xt?

veronika81
22. aug 2013

@face na xlr bol predtým. Ale to by malo sedieť, nie?

face
22. aug 2013

@veronika81 určitě by mělo sedět, já kupovala madlo z xt a mám ho na questu a sedí v pohodě, mělo by být na všechny maclareny ...

tanija133
22. aug 2013

@veronika81 mas to fakt cudne, fakt ti ide dost doboku... 😢 😢

casy30
22. aug 2013

@mirusak1 ďakujem moc🙂

casy30
22. aug 2013

Neviete či tecchno xlr 2011 má odpružene kolesa? Dakujem

jul11
23. aug 2013

@casy30 Ahoj,najst kocik,ktory bude od 6mesiacov az po 3roky a ma to byt male skladne a pouzivanie aj na zimu,skre nenajdes.este aj to,ze hned do gilfky z hlbokeho kociara-zalezi ake je dieta velke,ci uz same sedi.nasa bola do 8mediacov v hlbokom,potom sportiak,ale uz pekne sedela,tak teoreticky mohla ist do golfaca,ale ako 6mesacnu a v zime si ju tam neviem predstavit.ale skus si pozriet chicco multiway,je to golfka,ale ma vacsie kolieska,lahko sa ovlafa,velka strieska

sasikas
24. aug 2013

caute kocky....
dnes sme kupili cierny xt, zatial po testovacej jazde spokojnost.... 😎
akurat sa chcem spytat, ake mate k maclarenom tasky na koci?.... original, alebo viete poradit nieco co by tam pekne sedelo?....

casy30
24. aug 2013

@jul11 ďakujem moc ale ja určite idem po nejakom Maclarane🙂 ... Len musím nájsť ten naj🙂

sonicka27
27. aug 2013

Ahojte, objednaval niekto maclaren z pramworldu? Bolo všetko ok...Alebo poraďte nejakú serióznu stránku, kde sa dá objednať maclaren...vopred ďakujem za odpovede🙂

tanija133
28. aug 2013

@sonicka27 Ano , Pramword dobre ceny, maximalna sokojnost, spolahlivy....
@casy30 tiez radsej XLR, je priestranejsi a prislusenstvo k tomu....

sonicka27
30. aug 2013

@tanija133 Dakujem, majú super ceny, no skoro nič skladom, nechcela som čakať tak sme kupili v babymarkete... 🙂
🙂 náš nový prírastok 🙂

sonicka27
30. aug 2013

...takže budeme predávať naše milované XLR, ak má niekto záujem viac IP....

tanija133
30. aug 2013

@sonicka27 ako si spokojna s Questom? uz si aj skusala vonku?

sonicka27
31. aug 2013

@tanija133 ahoj, som veľmi spokojná, rúčky sa mi držia lepšie ako na xlr, ide super lahucko aj malému sa tam páči, len neviem co bude v zime keďže má menšie kolieska lebo s xlr som nemala problém..a určite mi bude chýbať ta predlzovacia strieska. No na dĺžku je uplne rovnaký ako xlr, len na šírku je o 4 cm užší...takže sa tam krasne zmestí aj starší..asi si nechám obidva, bolo by mi za ním smutno...:(