• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
@maartinkaa twin triumph majú v predeti na košickej v BA-hnedý, potom majú veľa macov aj v eurovea v prenatal???, tá predajňa na poschodí, ale neviem isto či aj dvojičkovský, ale tam ich bolo naozaj dosť :slight_smile:
15. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa dakujem, prave hnedy sa mi najviac paci,,,,,kupovali ste uz niektora cez ebay? ako to tam chodi, su tam dobre ceny, len neviem ako na to,,,,,
15. aug 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 este som ho nerozbalila, boli sme vonku :slight_smile:
ked mala zaspi, idem na to :grinning: :grinning:
15. aug 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka kde sú foto?
baby asi budem predávať ten svoj quest :sweat_smile: , keby niečo IP
15. aug 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frlka krásny, aké máš pocity?
15. aug 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa fotila som narychlo, ked mala spala. Kocik je krasny, velky :grinning: :grinning: :grinning: lahucko sa s nim pohybuje, je stabilny, je perfektny. A VOBEC nelutujem, ze som kupila hnedo-modry, hoci mame dievcatko. Ten cierno-bezovy by bol pre mna smutny, aj ked elegantny. My sme skor "sporovo ladeny", nie "VIP". Takze sa tesim, je uzasny :wink:
15. aug 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frlka tá podložka je prekrásna
15. aug 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neviete ci je nejaky rozdiel medzi xt a xlr,co sa tyka dlzky celeho sedadla?Myslim od hlavicky az po koniec noziciek?Je xlr dlhsie alebo len sirsie?Dakujem za odpoved.
15. aug 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa :grinning: :grinning: prepac musela som sa zasmiat :wink: a preco? :confused:
16. aug 2011 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale predala som bee a ostal mi už len quest, tak rozmýšľam, či by dokázal zvládnuť zimu, asi kúpim xt a budem mať jeden kočík, inak som veľmi spokojná
16. aug 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola že si ty dnes bola v auparku? :grinning:
16. aug 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ty si ma videla? :grinning: :grinning: a neprihovoris sa :wink: keby som videla moj kocik tak hned skumam :grinning:
16. aug 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no však práve, že som "svoj" kočík videla :grinning: , sedela si v tej kaviarni čo je pri detskom ihrisku :grinning: a myslím, že aj minule sme sa míňali v auparku :grinning:
16. aug 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale fakt je krásny, som sa rozhodla, že si ho nechám, ak tak kúpim to xt na zimu a potom ho predám, ty máš čo na zimu?
16. aug 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa a aj ty si bola s kocikom? no co som ja slepa? :confused: ved ja vzdy ocumujem kociky :grinning:
16. aug 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola si bola asi zabraná do rozhovoru, a ja som si nebola istá, či si to ty, ja som vychádzala von na ihrisko a potom som už šla na magio pláž, ale bola tam aj @lodgermaniacka a ona potvrdila, že si to asi ty :grinning: (mimochodom ona tiež s krásnym novým questom )
16. aug 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa no a my sme sa akurat o vas a kocikoch bavili s @mirka285 :grinning:
asi som bola zabrana, navyse decka tam uz mrle zrali tak sme sa ich snazili spacifikovat :grinning:
ja mam na zimu iba quest, dokupim iba nanoznik. v zime budeme uz v prahe tak nepredpokladam, ze by tam napadlo vela snehu, keby naaaaaaahodou tak vezmem nieco z bazaru ale predpokladam, ze si vystacim s questom
16. aug 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka a aky mas novy questik? :wink: ponorku? :dizzy_face:
16. aug 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola však preto som si ten predaj rozmyslela, teraz sa mi črtá jedno xt, ak nevýde to, tak to zatiaľ nechám tak a uvidím, ak tak na zimu niečo kúpim, ale teno quest nedám, mám ho hádam radšej ako bee :grinning:
16. aug 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambola @ellysa mi ťa ukazala, zdala si sa mi podla fotky, ale ja si nikdy nikoho nevšimnem, kukam si vždy na maleho, ktoremu sa aj tak pokažde niečo stane :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: mam novy questik, otvorim ti môj album :wink: a som s nim straaašne spokojna :dizzy_face: akurat sme ho hned aj poriadne pokrstili.. a ty si bola s @mirka285 :sunglasses: :grinning: sranda :wink: my sme sa vtedy s ellysou akurat odpojili a ja som potom ešte bola na magio s kamoškou..
16. aug 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj @mici111 tam bola, no nenatrem ťa? :sunglasses: daj potom vedieť ako si si pocvičila :wink: :slight_smile:
16. aug 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa
@lodgermaniacka som hovorila,ze dnes je tam nejak plno :grinning:
16. aug 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ellysa plne chapem tvoju spokojnost. :dizzy_face:
16. aug 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale fakt bolo dosť detí, ja som bola aj doobeda a uplne super tam bolo, celkom prazdno :sunglasses:
16. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka hehe, no antigravity joga bola paradna..svoju velku rit som dokazala zdvihnut a zavesit sa aj dolu hlavou.. :grinning: :grinning: :grinning: odporucam :dizzy_face:
16. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 a na čo je to vlastne dobre? by som sa potom pripojila..
16. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 bola si tam? ja sa tam chystam uz pol roka :grinning: v lamaci?
16. aug 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nene, v retre som bola..parada..uz zacinam mat svalovicu.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 aj tam je to take drahe? :pensive: no asi na to pojdem lebo to vyzera super :wink: v lamaci mi dokonca pocas cvicenia aj postrazia dieta :slight_smile:
16. aug 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok