• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
sme odbocili od temy, rychlo niekto spomente kocik :grinning:
16. aug 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na predaj sluzi Bazar”
17. aug 2011 o 08:19 • katarina.banska
@katarina.banska ahojky a za kolko predavas?chcem objednat z babycare lebo je v akcii ale ked das dobru cenu tak by som mozno zobrala
17. aug 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj tu ti postrazia detia, oproti je retro kids, skvela herna...ale hej, ta joga je brutal draha, hodina 8 evri..desne :angry: :angry: :angry:
17. aug 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ako je to so zarukou,ked sa objednava z toho babycare.nl?
17. aug 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita budeme objednavat tak ak budes chcet sa mozes pridat vyzera to na10%zlavu mozno sa dopracujeme aj na15%
17. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 dakujem pekne. a na koho sa mam nakontaktovat?Este riesim tu otazku zaruky.Ako je to,nevies nahodou?
17. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita napis mne pn ze co by si chcela a potom ked budeme vediet sumu kolko mame tak sa dalej dohodneme...uf no neviem ako je to so zarukou :( myslim ze sa musis obratit priamo na vyrobcu
17. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 mas ip.
17. aug 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no tak ja som si vcera objednala tie twin triumph z piestan,,,,panko mal len tie jedny a len v tej jednej farbe :frowning2: myslim, ze cenove je to v pohode, len som chcela hnede, alebo cierne a to mi neda spat :cry: :cry:
tak dufam, ze budem spokojna :wink: , uz sa ich neviem dockat, dala so si ich poslat prvou triedou, lebo som sa tu docitala, ze to posiela druhou, tak snad zajtra dorazia na postu :wink:
17. aug 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nechcete niekto objednať fusak lodger bunker, čo ste z Ba, žeby sa podelilo poštovné
17. aug 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maartinkaa tmavomodra farba je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja by som zase hnede nechcela ani za nič :sunglasses: tak potom napíš ako si spokojna a kolko si platila navyše 1.triedu?
17. aug 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita Tu su udaje XT a XLR na porovnanie: (pracne zmerane :grinning:) Dufam, ze dobre :slight_smile:
XLR:
110 cm od zeme po najvyssi bod rucky
35 cm sirka sedacka
49 cm vyska operadla/sedacky (po ten najvyssi bod obluku sedacky hore)
hlbka sedadla 37,5 cm ked je vyklopena na nozicky a 22 cm, ked su nozicky sklopene
XT:
celkova vyska kocika po rucky 105 cm (ked je zdvinuta rucka tak 110 cm)
sirka sedadla 31 cm
hlbka sedadla 37,5 cm ked je vyklopena na nozicky a 22 cm, ked su nozicky sklopene
vyska operadla 46 cm

Ak niektora mamicka namera inac, kludne ma opravte :grinning: :slight_smile:
18. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tie podlozky co mate to su tiez od maclaren?? som to tu u nas este nikomu nevidela, zato sa pytam...
18. aug 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 mas ip :slight_smile:
18. aug 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka diky si poklad :slight_smile: ja mam v mojom XT kozusinu aj v lete, mala sa tak nepoti ked spi ale ked ju perem tak ju nechavam volne schnut a schne aj 2-3 dni, takze nieco take by sa zislo a u nas som to este nevidela...
18. aug 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 rado sa stalo :wink:
18. aug 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa chcem spytat, na mojom XT je uz ta guma na ruckach taka nepekna a ta strieborna farba je uz taka osuchana... dostat kupit nejake tie take penovo- gumove rucky ci ako to pomenovat??
18. aug 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no tak dnes este neprisiel a ked nepride ani zajtra, tak sa vazne naserem :angry: :angry: a prvu triedu mi slubil na jeho naklady, tak cakam a cakam,,,,,,
inac tie podlozky som pozerala aj ja, ale ked mam dat za dve tolko penazi :cry: :cry: :cry: ved to by ma vyslo ako samotny kocik ble,,,,,
18. aug 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka kociarik je uuuuuuuzasny a ta podlozka tiez, ale ako som uz pominala,,,,skoda, ze je taka draha :frowning2:
18. aug 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka no to si ma potesila :wink: dakujeeeeeeeeem!!!!!!!
18. aug 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len kociara sa dockat, potom hodim foto :wink:
18. aug 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maartinkaa rado sa stalo :wink:
18. aug 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka a ty uz aj XLR predavas???? :grinning: :grinning: :grinning: a coze coze??
18. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ze dik za reklamu :grinning: Kto ma zaujem, hlaste sa cez IP. :sunglasses:
19. aug 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka coooo?????
19. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 dievcata mi radili, nech kupim xt, ze nam staci, ale nedala som si povedat :frowning2:
xlr mi pride, ze sa skor pre mensie dieta, ...ked potrebujes v zime fusak do kocika, atd. Neviem...len vymyslam, uz ma to prestava bavit ! :confounded: neviem, ci ho predat, a skusit este xt, alebo s tym uz prastim, necham si xlr a koniec! :angry: ale Maclaren je najlepsi golfac aky sme mali. Lepsi asi ani nie je. Ovlada sa lahucko, aj ked tam sedi vacsie dieta. Je super. A ta farba, co mam sa mi paci najviac. Skoda, ze xt nerobi viacfarebne verzie.
19. aug 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frlka hod foto,aky je. :slight_smile:
19. aug 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok