Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

frlka
19. aug 2011

@kilian pozri predoslu stranu 🙂

kilian
19. aug 2011

@frlka diky,asi som to nejak presla. 😀 😀

maartinkaa
19. aug 2011

no stalo sa to, co som predpokladala, kocik ani dnes neprisiel 😠 pytala som sa postarky,,,,,povedala, ze ked to bolo posielane prvou triedou, tak to uz malo tu byt 😠 😠 😠 😠 😠 😠

henrieta76
19. aug 2011

@frlka ja by som ho na tvojom mieste nepredavala,hlavne ked sa ti paci a si s nim spokojna a este aj planujes dalsie babo.podla rozmerov co si udala sa az tak od xt velkostou nelisi.ja by som ho urcite nepredavala.ale ty vies je to len moj postreh.rozhodnutie je tvoje. 🙂

ellysa
19. aug 2011

@maartinkaa ty kokos sa čudujem, že to ujovi ešte funguje, keď sa takto správa ku kientom, nechcem vidieť, ako uňho prebieha prípadná reklamácia 😠
nevolala si tam?

ellysa
19. aug 2011

@frlka tiež by som si na tvojom mieste to xlr nechala

frlka
19. aug 2011

mate pravdu dievcata 😉 za tu cenu uz nezozeniem. kocik je super, len som chcela aj nieco male na presun. co radite? quest?

frlka
19. aug 2011

@ellysa xlr je najlepsi golfac!!! xt nema pekne farby. jedine cierny s farebnou podlozkou, ale to si uz rovno mozem nechat xlr. 😉

ellysa
19. aug 2011

@frlka napríklad 🙂

jaq už mám od dnes aj xt

frlka
19. aug 2011

@ellysa a co hovoris? aky mac si uz mala?

ellysa
19. aug 2011

@frlka mám quest ale na zimu som zobrala xt bittersweet je krásne, ešte som von nebola

frlka
19. aug 2011

@ellysa daj foto 🙂

frlka
19. aug 2011

@ellysa mas sedu alebo cerv.konstrukciu

ellysa
19. aug 2011

@frlka naživo je tá farba ešte trolinku iná, taká lososová

sjuzocka
19. aug 2011

baby ake mate skusenosti s maclaren XLR? ked sa sklada, je to velke hovado ci je fajn skladny? kolieska sa daju odkliknut dolu? (kvoli skladaniu sa pytam)? aka dlha je opierka chrbtova? ake su jazdne vlastnosti, ake tereny (ne)zvlada? Da sa na XLR zohnat madlo???
A KDE SA DA NAJLACNEJSIE ZOHNAT? ste niektore tusim pisali ze objednavate z UK, ja som zatial nenasla stranku kde by posielali na slovensko...

kilian
19. aug 2011

@ellysa ten je krasny!!!!normalne zacinam mat chutky na maclarena......

frlka
19. aug 2011

@ellysa je kraaaasny. velmi pekna farba. krajsi ako cierny 😉 a mne by nevadila ta farba ani pre chlapca, je super! 🙂

ellysa
19. aug 2011

@kilian
@frlka je naozaj pekný taký žiarivý 🙂

maartinkaa
19. aug 2011

@ellysa krasny je,,,,,,a ja som teraz taka nervna, a este aj natruc vyhlasili v rozhlase, ze veduca posty oznamuje obcanom, ze posta bude v pondelok pre verejnost zatvorena 😠 😠 😠 😠 takze sa ho nedockam ani v pondelok,,,,asi puknem od zlosti 😠 😠 😠 a to mi moj stary hovoril, ze pojdeme do piestan na vylet a kupime ho osobne,,,,,som ja ale krava, nemam ani koc a ani vylet 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a ani sa mi nechce pankovi zavolat, lebo by som mu musela nieco nepekne povedat a to by ma mrzelo 😅 😅 😅 😅 😅

ellysa
19. aug 2011

@maartinkaa ale sa mu fakt čudujem, lebo nie si prvý prípad, ktorý bol nespokojný s tou jeho druhou triedou, do kelu, však už keby povedal, že si musíš tých pár eur priplatiť, tak to každý dá, trhá sa o každé euro aby zarobil 😠

mici111
19. aug 2011

@maartinkaa ja na tvojom mieste volam a dobre mu vynadam, ze ako si to predstavuje..toto nie je jednanie!!! minimalne nejaku zlavu by som ziadala, alebo by som odstupila od zmluvy!!!! toto sa stalo uz viackrat, aspon co som tu citala..keby si mu aspon vyslovene nepovedala, ze to chces prvou triedou!!! ja som posielala svoj quest co som predala, na poste som bola vecer o pol siestej, poslala som to prvou triedou a kocka mi na druhy den pisala, ze poobede to mala a to islo z BA do Noveho Mesta nad VAhom..sila!!! normalne som sa rozculila aj za teba!! to su ti tzv. slovenski podnikatelia!!! 😠 😠 😠

sjuzocka
19. aug 2011

Nepredavate niekto XLR? Kde sa da zohnat najlacnejsie? pasuje na neho madlo z chicco multiway alebo liteway??

maartinkaa
19. aug 2011

@mici111 ano ano vyslovene som si to ziadala poslat prvou triedou, s tym ze si to zaplatim a povedal, ze on mi to tou prvou triedou posle na svoje naklady,,,,,,

mici111
19. aug 2011

@maartinkaa tak mu okamzite volaj a stazuj sa!! alebo ziadaj nech ti to okamzite posle kurierom!!! nenechaj to len tak!!!

ellysa
19. aug 2011

@maartinkaa debo 😠 😠 😠 😠 😠 , jaaaaaaaaj ja asi začnem obchodovať s kočíkmi, to už môže dnes robiť každý 😝 😝 😝

almita
19. aug 2011

tak zajtra pride xlr 😵 😵 😵 dufam,ze to bude moja konecna stanica 😀

ellysa
19. aug 2011

@almita si začala pri najmenšom a končíš pri najväčšom 😀 😀 😀 😀 😀

mici111
19. aug 2011

@almita odkial si objednala??

almita
19. aug 2011

@ellysa ja som chcela to xlr,ale zlakalo ma sicko.Preto mi stacil k sicku este ten triumph. 🙂 potom som sa namotala na quest,aj ked som ho nikdy az tak nechcela.Asi preto je este nepouzity,jednoducho mi nie je sudeny 😕Je inak prekrasny,najkrajsi aky som kedy videla 😵 😵 😵 .pomalym tempom som sa dostala k tomu xlr 😀 Ale teraz zvazujem,ci si necham este jeden z tych mojich dvoch do auta.Neviem,ale ktory,pacia sa mi obidva 🙂

ellysa
19. aug 2011

@almita xixi a sí ešte máš?