• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

9. februára 2016 
baby aky je prosim vas rozdiel medzi Questom a Triumphom ?
Ked budem kocik kupovat, ak to bude Mac a dcerka uz bude mat v tom case 20 mesiacov, oplati sa este xt, ci uz postaci quest ?zaroven by to uz mal byt jediny kocik....
20. okt 2011 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este doplnam - moje kriterium je samozrejme aby bol vyhovujuci pre 20 mes.dieta (v kociku mi uz nespi ani teraz, takze polohovanie chrbta nie je potrebne) ale zaroven co najlahsi...Zn. bolavy chrbat :unamused:
20. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veve39 quest ti bude stacit,truimp by som ako jediny kocik nebrala...
20. okt 2011 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 diky...vecicky u inak super, az teraz zaciname nosit, mala mi isla z jednej choroby do druhej :unamused:
20. okt 2011 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 dakujem za radu, takze neodporucas, aspon nekupim somarinu :grinning: A co teda mas na Maclaren - aku tasku? :slight_smile:
20. okt 2011 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veve39 ani nehovor,nam sa sople tahali mesiac a to sme aj pri mori boli :frowning2:
@frlka vies co,ja nemam rada moc velke tasky,lebo v nich stale vsetko hladam...ako som objednavala minule z tej ceskej stranky cup holdery na maca,tak som tam nasla tasku Casualplay The Extrem bag zlacnenu na polovicu tak som ju vzala a som s nou spokojna..
20. okt 2011 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky kedze ste tu take znale :wink: tak este prosim vas jedno porovnanie - keby som sa pre 20 mes.babo mala rozhodnut medzi questom a pp si, co by ste mi poradili ? vkuse mam este aj s tym si-ckom rozrobene.... :slight_smile:
20. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ide pozriem tu tasku, ...ved ani ja nechcem velku tasku, hlavne nie na golfac!, vdaka za radu :wink:
20. okt 2011 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frlka si kup neaku malu sietku uz ked uz a pre seba neaku malu tasku co das do nej co potrebujes a tu preves cez rucky a mas.
20. okt 2011 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veve39 ja by som brala si :wink:
20. okt 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zajo79 tato z Emitex je velka, co? tu mam doma. :wink:
20. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veve39 ja určite maclaren :wink: určite su to pevnejšie golfky ako sí, ale sí je asi krajšie
20. okt 2011 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veve39 no ja ako som ti uz hovorila,tiez by som brala skor maclaren ale spokojna som bola aj so sickom..takze myslim,ze ci vezmes tie alebo tie,budes spokojna :wink:
20. okt 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diky baby za nazory...asi to bude teda mac, uz nech je jar :slight_smile:
20. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veve39 :grinning: ja som sicko predala a je mi smutnooooooo za nim...aj quest je fajn ,u mna zvitazil velkostou ze mi zaberie najmenej miesta v aute,aj ked ani pp nebol velky..ja neviem,ja by som druhy krat medzi questom a sickom asi sicko volila-pokial by to mal byt jediny kocik...strieska napr sa ozaj neda porovnat....ale ako druhy kocik do auta je quest fajn
a tasku ja mam od inglesina avio,nie je velka,taka akurat,ta mi pasovala na vsetky kociky :slight_smile:
20. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veve39 inac @sakura77 ma pravdu, ja som s questom nebola spokojna, lebo mi vadila kratka strecha, inak išiel super, lahučko..pre mna je XT to najlepšie, rovny lah a dlha strecha, keby som mala voliť quest alebo sí radšej sí, keby xt alebo sí, tak XT :wink: :wink: :wink: :wink: XLR je hebedo
20. okt 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
20. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sakura77 :grinning: :grinning: :grinning: fakt nie je lahke vybrať si dobry kočík :sunglasses:
20. okt 2011 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka no,idealny na 100% proste nie je,no..potom musime tolke kupovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sakura77 idealne je mať 2-3 kočíky naraz a použiť podla potreby-terenny, golfky, alebo imidžovku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ja si xt už nepredam, vedela som že bol naj, dobre že som sa k nemu vratila
20. okt 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lodgermaniacka no,ved preto aj ja mam quest v aute a do terenu chodime s quinakom a my uz coskoro kocik nebudeme vobec potrebovat,tak aj mi luto bude,ked stale su nejake nove pekne na vyskusanie :slight_smile: :wink:
20. okt 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Aj u nas je xt oblubene :slight_smile: ppdla mna aj v zime sa da vyuzit v meste
20. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Pravdu povediac bola som dost skepticka co sa tyka xt ale mal stastie a presvedcil ma :slight_smile: jedine minus ze ked sa zlozi tak by mohol byt o par cm mensi aby sa nam lepsie zmestil do kufra...a to madlo by mohko byt pevne levo maxik ma z neho super hracku
20. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka pocuj pisala si vcera na inzerat kvoly bg potahom?ked hej tak si pisala mne :slight_smile:))
20. okt 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 to madlo je na prd, u nas sa vôbec neohrialo, maly si ho sklopil a sadol si naň :sunglasses: išlo hned aj preč
20. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 nerozumiem :fearful: :fearful: :fearful: IP :wink:
20. okt 2011 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 :grinning: :grinning: ja som madlo musela zrusit,to stale s tym vykyvovala,mi to islo na nervy :sweat_smile:
20. okt 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sakura77 no vidim,ze to fakt nedomysleli...to madlo myslim :wink:
20. okt 2011 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 teraz čítam že včera, ved ja ani bugaboo kočík nemam :sunglasses: riešila som cameleona ešte pred stokke, dobre 3 týždne dozadu, ak nie viac..ja som ti určite nepísala
20. okt 2011 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok