Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lodgermaniacka
31. mar 2011

@eiram nepísala som že mi je drahy, ja mam bugaboo bee+ ako šporťak, okrem iných 😉 ale chcem k nim lahulinke golfky 🙂 my sme s bambolou hovorili o cenach a ja som pisala, že u nas sa mi zdaju všade za rovnake ceny

katarina.banska
31. mar 2011

@skybaby aj nam dnes prisiel techno xt. tak aj ja som hned sla pochopitelne vyskusat. no a prve dojmy.... vselijake... hlavne ked som bola zvyknuta na sportak. dost mi vadi, ze sa ku kosiku neviem poriadne dostat, ked je sklopeny. no co sa tyka ovladania, tak parada, ide lahucko dokonca v pohode aj jednou rukou. som rada. no aj trosku aj hrkoce, ale to je tym, ze je to golfac. no vcelku som spokojna. snad to tak aj ostane..... 🙂

katarina.banska
31. mar 2011

@zajo79 ano tak dnes konecne prisiel. no je to rozdiel oproti sportaku, len si musim na to zvyknut. ale je fajn,dobre sa ovlada aj jednou rukou, je lahunky, len mi vadi, ten pristup ku kosiku a tiez, ze trosku hrkoce, ale co som tlacila ine kociky, tak tento moj je na tom vynikajuco. asi kazdy golfac hrkoce.... 🙂 malej sa v nom paci, ani mi velmi nevadi, ze nema madlo. paci sa mi, ze sa da pekne sklopit do roviny.
no co mi dost prekaza, tak sa mi velmi tazko ovlada. vsetko ide tak tazko ,ale to je asi tym, ze je novy a treba ho rozchodit.
napr. tie popruhy, pokym odopnem... zapnem...no katastrofa... aj ty si mala taky pocit, ked si ho mala novy?

lodgermaniacka
31. mar 2011

@katarina.banska nechyba vam madlo? tak potom super, ja sa toho madla obavam najviac, deti mame v rovnakom veku, aj na sestrinom xlr ideu tie popruhy odopinať velmi tažko

zajo79
31. mar 2011

@katarina.banska to sa musi vybehat 😉

katarina.banska
31. mar 2011

@lodgermaniacka na madlo som bola zvyknuta zo sportaku, ale tu mi nejak nechyba. no uvidime ako to bude v buducnosti....no dufam, ze sa to rozchodi a bude sa to odopinat lahsie, lebo treba riadnu silu vynalozit na to.... 😉

bambola
31. mar 2011

@lodgermaniacka no to je pravda, ze ja som kukala questy a nie xt-cka 😉
@eiram a nespini sa ty sedadlo? ja by som neradala prala potah lebo to bledne prani. ja som si dala podlozku usit 😉

bambola
31. mar 2011

@katarina.banska kati to sa vybeha 🙂 mne uz to ide uplne super, ale na to chytis aj grif 😉 mne zase vadit, ze sa tym popruhom debilne upravuje dlzka 😠 ale ked uz prestanem pouzivat fusak tak to bude v pohode a uz to nebudem tolko prestavovat

katarina.banska
1. apr 2011

@bambola dakujem.... no snad sa to napravi. chcem sa ta opytat, ty das do neho v pohode fusak? lebo ja mam fusak kaiser, este som ho tam neskusala dat, no obavam sa toho, ze mala ked bude mat v zime rok a pol, ze ju tam s fusakom nedam. ci sa mi to len zda a je dost priestranny?
a nemas nahodou aj podlozku do kocika? uvazujem ci si mam kupit original maclaren alebo nie. mam univerzalnu podlozku emitex, no nesedi tam tak dobre.... 😉

skybaby
1. apr 2011

@katarina.banska ja som si do toho questu objednala podlozku z pinkie.cz, vraj by mala sedieť

katarina.banska
1. apr 2011

@skybaby original maclaren?

skybaby
1. apr 2011

@katarina.banska nie, maclaren som ani nepozerala a tieto sa mi páčili

zajo79
1. apr 2011

@skybaby ja ju mam v albume... aj s maclarenom quest

katarina.banska
1. apr 2011

@skybaby su krasne, tak potom daj vediet ci sedia.
ja mam emitex univerzalnu podlozku a celkom tam sedi.... tak bude asi aj tvoja

bambola
1. apr 2011

@katarina.banska no ja mam quest a fusak lodger a v pohode napcham 🙂 a XT je vacsi, sice aj kaiser je asi objemnejsi ale nemyslim si ze by bol problem . podlozku som si dala sit u baby na sashe mala by mi dojst do 2 tyzdnov tak uvidim 🙂 origos su drahe ale ak mi nebude sediet tak si kupim 😀

kuk foto s fusakom 🙂

katarina.banska
1. apr 2011

@bambola jeej dakujem ti za fotku. no skusala som tam dat fusak, tak vyzera, ze sa tam zmesti.... uvidime do zime, a mozno v zime mi uz mala nebude chciet byt vo fusaku 🙂.
na leto je fajn ten kocik, no neviem si predstavit ked tam dam dieta naobliekane. ale to je asi len vec zvyku vsak ? ked som doteraz mala len sportak jane 2008.

bambola
1. apr 2011

@katarina.banska ja som v tom queste viezla malu uz aj naobliekanu vo fusak a po lade 😀 a tvrdili ludia , ze v zime sa snim neda 😀 ale daaa 😀 ale to bol vynimocny pripad na zimu mam sportak 😉 a ty ho chces potom pouzivat celorocne?

katarina.banska
1. apr 2011

@bambola ano ja ho chcem pouzivat celorocne, pretoze uz nemam sportak. preto som ja kupila techno. lebo je vraj o nieco vacsii ako quest . co som kukala sportaky nove, tak strasne ceny... ☹ chcela som novy kocik, lebo si ho chcem uz nechat aj pre druhe dieta. tak snad som sa rozhodla dobre a budeme s nim spokojny.

bambola
1. apr 2011

@katarina.banska tak techno ma aj vacsie kolieska, ten je celorocne urcite vyhovujucejsi ako quest 🙂 ja som hlavne chcela nieco co sa nam zmesti do fiesty 😀 a aby bol kvalitny lebo okrem zimy ho chcem pouzivat aj bezne. ja mam sportak z druhej ruky takze na golfaci som trosku pustila 😉

briketa
2. apr 2011

@katarina.banska techno xlr je najvacsi. ja mam quest, xlr-ko aj dvojkocik twin techno. hocico ta zaujima, len sa pytaj. ja pouzivam maclareny uz 5.5 roka.
v tom techno xlr sa nudzovo zmesti zdriemnut si aj moj patapol rocny syn rovnako dobre ako moje novorodeniatko.
quest pouzivam ked ideme lietadlom a twin techno na von na dlhsie chodenie pre moju 18-mesacnu a najmladsieho par tyzdnoveho.
maclareny su spratne, odolne, lahko udrziavatelne. kupujem do nich farebne vymenitelne liners, takze kocik ostava cisty.

katarina.banska
2. apr 2011

@briketa dakujem pekne.
mas skusenosti aj s techno xt? ked v nom mala spi, tak sa mi nezda velmi velky, ale to bude asi tym, ze som bola zvyknuta na sportak vsak? no inak som s nim velmi spokojna. prosim ta, kde kupujes tie podlozky?aj ja by som chcela, lebo mam len univerzalnu a chcela by som origos od nich..... no len strasne peniaze chcu za ne.
takze som dobre vybrala? chcela som co najkvalitnejsi, aby bol priestranny, nehrkotal.......
vdaka

eiram
2. apr 2011

Podložka je podle mě úplně zbytečná, ja mám ušitý potah z frote ručníku. Mám je ve dvou barvách. Dítě se na tom nepotí. Ty materiály z čeho jsou podložky jsou fakt nic moc, hlavně když jsou vedra..
šikovná švadlenka podle kočárku udělá střih a potah je za chvilku hotový 😉

lodgermaniacka
2. apr 2011

@katarina.banska v akej farbe si kupila xt-čko? ja som sa dnes rozhodla pre čierny na čiernej konštrukcii 😵 neviem či to su len 2011 s čiernou konštrukciou, al. som bola predtym slepa..ja by som na tvojom mieste kupila podložku original, ona je tušim obojstranna, vždy je original najlepší 😉 čo stoji podložka? tie pinkie čo ma zajo vychadzaju cez 23 eur

@briketa perfektna fotka 🙂 🙂 🙂

briketa
2. apr 2011

@eiram ved to, ze sikovna svadlenka... 😀 ver mi, ze by si nechcela vystavovat v kociari nic co usijem ja 😅
@katarina.banska kvalitou su zarucene vyborne, je to kovova konstrukcia a velmi vela vydrzi. ja kociky nesetrim, mam ich naozaj na pouzivanie, cestujem s nimi, raz som dokonca zlozeny presla autom (zabudla dat do kufra), nacuvala som nan a nic sa mu nestalo.
pozerala som ci nie je nahodou techno xt a techno xlr to iste, len jedno v UK a jedno v USA, ale nie, lebo u nas predavaju obidva. xlr je este o trosku vacsi a drahsi cenovo ako xt. ja robim tak, ze som kupila minulorocny model a tym bol v obchode o stovku lacnejsi.

katarina.banska
3. apr 2011

@lodgermaniacka ja mam cierny s ciernou konstrukciou, neviem aka je to kolekcia. vsak aj ja asi kupim original podlozku. ta univerzalna emitex sa mi tam az tak nepaci......

zajo79
3. apr 2011

@katarina.banska videla som teraz v inzeratoch - hviezda22 predava. a su super 😵

katarina.banska
3. apr 2011

@zajo79 ja som asi slepa, no nevidim to 😒

zajo79
3. apr 2011
llllucka
4. apr 2011

@katarina.banska:takže už ho máš doma,super.Neboj,opravdu se to vychodí a na zapínání získáš grif.My už teda dost dlouho pásy nepoužíváme,ale vím,že jsem to rychle zvládla,jen pro cizí lidi to byl problém.My měli problémy s opěrkou noh,šla těžko vytáhnout,ale bylo to tím,že to bylo nové.Že to trošku hrká a je to užší,to jsou prostě golfky.Já jsem teda od doby,co je máme nevytáhla sporťák ani jednou.Podložku nemáme,prostě ho vždycky utřu houbičkou.Suchý je to hnedka a zatím šlo všechno dolů.Možná o ní popřemýšlím u druhého dítěte.Hele,zrovna včera mi v golfkách usnul malej a dokonce tam ležel s rukama za hlavou,takže bych se nebála toho,že se ti tam malá nevleze i s fusakem.My jsme s nima jezdili celou zimu a jak jsem psala,bereme je i do lesa,takže se neboj.Jsou opravdu pevné a stabilní.Ovládám je jednou rukou i teď a to už má syn skoro 14 kilo.

bambulka09
6. apr 2011

ak máte niektorá záujem o originál podložku do športového kočiara Maclaren - predávam svoju....môžete si pozrieť v inzerátoch dnes som pridala...je aj s nánožníkom na zips...