Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
19. máj 2012

@kris222 Ano , max 0,75.... vacsia nie...a da sa zlozit aj s nim....

kris222
19. máj 2012

@tanija133 dakujem! aj tak by som tam vacsiu flasu ani nervala 😅 ja mam sigg flasu, co ma priemer 7cm.. tu by som tam asi mohla dat, ze? pojdem do babymarketu a rovno si to odskusam 🙂 (som si pokecala, co? 😀 )

lentila.g
19. máj 2012

aha lebo som to videla na YouTube a videla som že pri 2012 uvádzajú že extra veľká strieska..

boska79
19. máj 2012

@kris222 no to veru nie ;)

ivanek
19. máj 2012

@lentila.g Quest 2012 má také vylepšené polohování jednou rukou jako XT

sjuzocka
19. máj 2012

@kris222 na margo okuliarov si doteraz pamätam reportaz, kedy testovali drahe (kvalitne) slnecne okuliare vs. tie od sikmookych lacne, kde je sice pisane ze UV, ale tak kto by tomu od made in china veril, ze ano. No a velmi prekavpujuce bolo, ze tie lacne mali taky isty UV ako tie superdrahe!!!
neviem ako je to s tym UV u emitexu, ja som to nestudovala, ale ked na to pozeram, som si ista, ze to neprepusti ziadne slnecne luce 🙂 jo a tieni to aj leziacemu.... ale samozrejme kazdy mozeme mat iny vkus, tak hadam najdes nieco co ti bude vyhovovat, ja by som nemenila. ale ak chces, este mozem porovnat sklopena strieska na xlr vs. clona emitex na queste.

kris222
19. máj 2012

@sjuzocka dakujem, si mila.. mne sa paci na tej mac slnecnej clone 2012, co som teraz nasla na web stranke babymarketu http://www.babymarket.sk/sk/5885/1786/maclaren-... ze sa da nastavit tak, ze komplet zakryje dieta.. moj totiz nezaspi, ak vidi von, tak by to mohlo plnit aj tuto funkciu 😝

kris222
19. máj 2012

@ivanek myslis, ze by to malo byt aj na tom mojom, yellow submarine? bo by som im to sla oplieskat o hlavu, ze mi predali minulorocny model a ja chcem novy 😝

lentila.g
19. máj 2012

@ivanek dik

lentila.g
19. máj 2012

@kris222 ked pozries stránku www.my-babyshop.de tuším tam píšu že model 2012,preto ma to zarazilo

ivanek
19. máj 2012

@kris222 podle mě ne, Submarine je limitovaná edice z loňska. Moc nerozumím tomu, že píší 2012. Ale já nejsem odborník, jenom jsem teď víc Maclaren studovala - kupovala jsem XT a Triumph 😉

sjuzocka
19. máj 2012

@kris222 no ta vyzera skoro na chlp rovnako ako slnecna clona od Sunshine kids. Ta mi tu btw zostala navyse, ak by mal niekto zaujem,,, ;)

tamichloe
19. máj 2012

@kris222 ahoj,kolko ťa vyšiel?ak smiem vedieť ?dakujem

kris222
19. máj 2012

@tamichloe 250 kocik + 76 ten nanoznik k nemu.. ale videla som ho aj na mimibazare niekoho predavat lacnejsie 😉

kris222
19. máj 2012

@ivanek tiez si myslil, ze kedze je to limitka z 2011, tak sa jej zial tie nove vylepsenia netykaju 😕 ale pojdem tam kvoli inym veciam, tak sa popytam 🙂

kris222
19. máj 2012

@lentila.g no prave pri tom beatles nie je ta ikonka "neu" 🙂 akurat ma zarazilo, ze v popise pisu, ze ma "predlzitelnu strechu" (verlängerbares Dach), co nema 😕

tamichloe
19. máj 2012

@kris222 dakujem 😵 ale na stranke maju že 2012...

tamichloe
19. máj 2012

@kris222 a nehrkocu tieto golfky? nepoznam ich,naživo som nevidela,neviem...dik

kris222
19. máj 2012

@tamichloe ja som s nimi este na nejakej extra terennej dlazbe nechodila 🙂 akurat po normalnom chodniku a tam nehrkoce.. ale ak sa vyberiem po macacich hlavach niekde, nebudem cakat od nich komfort ako od nafukovacich koliesok nejakych.. myslim, ze je fajn 🙂

lucula73
19. máj 2012

@tanija133 ahoj,tú podložku pásikavú máš šitú?zháňa dáku peknú a neviem kde 🙂

bambola
19. máj 2012

@tamichloe nehrkocu 🙂

tamichloe
19. máj 2012

@lucula73 skus@hviezda 22.ona pekne šije a za fajn cenu,mam od nej dve 😉

lucula73
19. máj 2012

@tamichloe už som si nou písala,ale som nejak nepochopila s tými látkami,dala mi link na mmb na dáku pani,že si mám vybrať či čo,ale som z toho jeleň....dáke nie,dáke ano,niektoré ma obojstranné...........asi je už veľa hodín,budem to riešiť cez deň 😀
aké máš ty?jja chcem pásiky,ale vačšina je samý kvietok 😒

tamichloe
19. máj 2012

@ivanek
@ellysa
@sjuzocka to važne baby a mali ste nunu?a neni maclaren ako klasicke golfky??neplati sa len za značku a preto je taka draha??

tamichloe
19. máj 2012

@lucula73 mam pasiky,a z druhej strany ružovu a biele srdiečka...napiš zajtra 😀 😀

ellysa
20. máj 2012

@tamichloe nunu mala známa, mne sa tiež veľmi páči design, ľahunko sa ovláda, je skladná, ale to je asi všetko...
maclaren naozaj vypadá ako golfky za 50 EUR, ale kvalita vyhotovenia je naozaj vynikajúca, sú pevné, ľahučko sa skladajú, pohodlné pre dieťa, jedna baba tu raz písala, že prešla quest autom a nič sa mu nestalo 😎

ivanek
20. máj 2012

@tamichloe měla jsem Nunu asi 3 týdny, jako ovládá se super, ale jinak nic moc. Dost ji rachtají kolečka (dokonce bych řekla, že i o něco víc jak Zappovi ;)). Syn se do ní vešel, ale byl tam tak nějak víc stísněnější než v Maclarenu.
Maclaren rozhodně tak nerachtá, kolečka jednou tiše - na golfky.
Na naše rozbité chodníky je na 100 % lepší Maclaren.

Ale já asi nejsem objektivní, mě prostě Nuna nenadchla. Mac je pro mě lepší a to i přesto, že má klasické golf. rukojeti

boska79
20. máj 2012

@ivanek taky isty pocit z nuny!!!

tamichloe
20. máj 2012

@ellysa
@ivanek
@boska79 keby neni taky drahy,ja som kupila pred 3mesiacmi elite,je suuper,no robustnýýý...hladam niečo do auta

boska79
20. máj 2012

@tamichloe a aku mas predstavu o cene?