• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

21. apríla 2017 
@ka3na my sme tak nove auto kupovali, chodili s podvozkom od kociara a vdaka kociaru mam vacsie auto :grinning:
8. jún 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3na máme Hondu Civic, XT se vejde (a i 3 sedačky dozadu :wink:)
8. jún 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aky je maclaren quest sport? je dost velky pre 1,5 ročne dieta a potom by sme ho ešte aj o rok využili?dakujem
8. jún 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanek jej, tak to uz mi zostava len tesit sa na novy kocik. rozmery auta uz neriesim :grinning:
@shopvick :slight_smile:
8. jún 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3na ahoj, prave som ti ho zmerala, XT meria po zlozeni na dlzku cca 108 -110 cm..... ja som si to predtym neoverila, nez som ho kupila.....ja mam Polo a zmesti sa mi iba nasikmo, a musim ho tam stelovat , z coho nadsena nie som...ale vyzera to ze budem mat vasie auto... :wink:
8. jún 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe Urcite quest staci ako kocik do mesta
8. jún 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 jej, dakujem velmi pekne :slight_smile: idem hned pomerat kufor :grinning:
8. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ka3na tak daj vediet potom,ale baby ti uz pisali ze Honda je ok, ze tam sa zmesti.... :wink:
8. jún 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 aj na horsiu cestu?nasla som novy za 179€,mala si Quest?je aj odpruzeny?
8. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe nestoji v kazdom vymole malom, ktorych su plne chodniky .. Co myslis horsi teren?

Na obrubniky super vychadzanie. Ja som ho mala po pp si..a sicko bolo jedna katastrofa...
8. jún 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe odpruzeny ani tusim nie..mala som denim
8. jún 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 myslim strkovu cestu...neni problem stakymi malymi kolieskami?ten zeleny mas aky?dik,nunu som nekupila je moc pidi
8. jún 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe no to ti moc nepojde na strkovej ceste ani s xt... Ja mam neaka limutka, nieco medzi xt a questom..

Boli sme na donovaloch, co tam som isla kusok po strku, som sa narobila, muz musel potom tlacit...a frflaaal, ze mu to nejde...tak ho prekvapim a donesiem mu elite...ten bude kukat :D
8. jún 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79
@sjuzocka našla som kočky,v takej taške,kde boli všetky veci od kočíka.........už sem radšej nič nenapíšem,lebo vyzerám ako blbec :angry: :grinning:
8. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe mutsy evo sa Ti nepaci?
8. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 v pohode..ked je pekne zlozena, a ze este nepouzita, medzi papiermi sa strati ;)
8. jún 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 anie nevie?elite je supeeer
8. jún 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe terapia sokom :D on mi s vyberom nepomoze...akurat komentuje ze co je na ktorom kociku dobre... On ma svoje konicky...
8. jún 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 videla si ho už naživo? celkom sa mi pozdáva
8. jún 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa mutsy evo? Dnes v obchode...prekvapili ma kolecka, ze su dost velke...ale sedacku nemali. Vraj je rozmerovo ttozne s cp kudu...co pre nad nic :-\ uz pred dvomi mesiacmi nam kudu bolo len tak tak
8. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 ževraj 87 cm, no kudu je na pohľad malinkýýýýý, takže ak je to to isté, nič moc teda
8. jún 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola bambola dakujem velmi pekne. presne to som potrebovala :slight_smile:
8. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abnka ahoj,aj si kupila maclaren??
10. jún 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe ahoj, rozhodla som sa nakoniec pre quest, len ešte musím zarobiť peniaze naň :grinning: nechce sa mi vzdať môjho GT3, malý mi v ňom dobre spí cez deň. Takže ešte som ho nekúpila ale mám to v pláne :slight_smile:
10. jún 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abnka videla si ho nazivo?jedna stranka ho ma za 179€ aj ja som ho pozerala,su dost male kolieska
10. jún 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe viem ktorá, len čakám kedy mi ho vypredajú a ja budem bedákať že som dosť rýchlo nezohnala prachy :grinning: naživo som ho videla má ho kamoška, ale dosť starú verziu, niekto jej ho daroval. Takže nejde polohovať do ľahu ako táto 2012 verzia. No keď boli u nás na návšteve, tak im ho skoro môj syn znárodnil, vopchal sa doňho a odmietol vystúpiť..... :confused: Aj som ho tlačila, celkom milo som bola prekvapená, ako čakala som horšie, dokonca ani na rozbitých asfaltkách nejak nehrkal ani sa mi zuby netriasli ako pri CAMe....
10. jún 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://ekonomika.idnes.cz/kocarky-maclaren-mohou-detem-amputovat-prsty-firma-je-stahne-pte-/test.aspx?c=A091110_110733_spotrebitel_spi

neviem či táto aferka prešla aj Slovenskom, alebo sa jej to vyhlo. Dala by som si pozorne hlavne pri kupe starších modelov z bazáru. Bol to velký poprask v roku 2009

@abnka
@tamichloe
@ka3na
11. jún 2012 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenbaba ty mas macllaren?ale to plati pre 2009 ci? Baby kto ma Quest sport?aka je dlha chrbtova opierka a sirka sedenia...napiste mi prosim,chcem vediet viac o tomto golfaciku dakujem
11. jún 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korenbaba o tomto samozrejme viem. a aj o tom, ze to cele vzniklo z nedbanlivosti rodicov.
a inak, kupila som XT-cko 2012 :wink:
11. jún 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok